انتخاب روز مناسب برای اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

انتخاب روز مناسب برای اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی دارید و در ذهنتان این سوال که چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟ نقش بسته است بهتر است با ما همراه شوید تا پاسخ مناسب آن را پیدا کنید. روزهای گرم و بلند تابستان اغلب بهترین روزها برای اسباب کشی است زیرا افراد می توانند بدون نگرانی از خیس شدن و سرد بودن هوا اسباب خود را جا به جا نمایند.

چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم ؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم ؟  چرا باید اسباب کشی را در یک روز خاص و در ساعت های مختلف انجام دهیم ؟ اصلا مگر این موضوع مهم است؟  در اینجا یک سری از موارد را برای شما توضیح می دهیم تا راجب اهمیت این موضوع بدانید همراه ما باشید.

بهترین روز برای اثاث کشی منزل

بیشترین استقبال برای اسباب کشی در چه روزهایی است؟

با توجه به تجربه ای که شرکت باربری سپند بار در تهران دارند بیشترین اسباب کشی ها را در اخرای فصل بهار و یا کلا در فصل تابستان انجام می دهند حال در ادامه برای شما به طور کامل توضیح داده می شود که چه فصلی و چه ساعتی و حتی چه روزی برای اسباب کشی مناسب می باشد . همانطور که قبل تر هم گفتیم تابستان بهترین زمان است که می توان اسباب کشی را در تمامی روز های آن انجام داد . شاید بپرسید چرا ؟ ولی کاملا دلیل ان مشخص است که این که اولین دلیل این است که  در فصل تابستان آب و هوا بسیار خوب است این موضوع یعنی آب و هوا در مورد باربری نقش مهمی دارد اما باز هم در فصل های پاییز و یا حتی زمستان هم می شود باربری عالی را انجام داد البته نکته ای که باید به آن توجه شود این است که بسته بندی اثاثیه منزل و باربری و حمل و نقل وسیله خود را به یک شرکت باربری مطمئن و عالی بسپاریم . به همین دلیل می توانیم در فصل های زمستان و پاییز هم اسباب کشی راحتی را داشته باشیم .

دلیل دوم در این زمینه این است که مدرسه ها تعطیل است . همانطور که میدانید اسباب کشی برای والدینی که بچه مدرسه ای دارند یک دغدغه بزرگ و مهم محسوب می شود و به همین دلیل اسباب کشی بهتر است که در فصل تابستان انجام شود .

بهترین مشاوره برای چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم

شاید باورتان نشود اما راجب این که چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم ؟ هم مشاور های شرکت باربری سپند بار با شما صحبت خواهند کرد به طوری که بعد از اینکه فصل مناسب را برای انجام اسباب کشی شما انتخاب کردند حال به سراغ ان میروند که آیا چه روزهایی برای این که ما اسباب کشی را انجام دهیم مناسب تر است.

زمان مناسب برای اسباب کشی منزل

نکات مهم در زمینه چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

در دل سوال چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم ؟ چند نکته وجود دارد که در زیر به آنها پاسخ داده ایم :

اولین موضوع مهم و قابل توجه که تقریبا از همه ی مورد های دیگر مهمتر به حساب می آید آن هم خود شما هستید و این که چه زمانی تایم خالی دارید تا اسباب کشی را انجام دهید .

در ادامه یک سری دیگر از نکات اهمیت دارند که اگر به آنها عمل کنید می تواند برای شما بسیار خوب و خوش یمن باشد .

از نظر معنوی اگر بخواهیم در نظر بگیریم ائمه به سوالی چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم نیز پاسخ داده اند.  یک سری روز ها را بعضی از امام ها مشخص کرده اند که اگر آنها را برای اسباب کشی کردن انتخاب کنیم می تواند برای ما بسیار مفید باشد .در اولین حدیث که از امام صادق علیه السلام گفته شده است چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم ؟ با مثال در هر ماه قمری روز های « یکم و دوم و ششم و هفتم و نهم و چهاردهم و هجدهم و نوزدهم و بیستم و بیست و دوم و بیست و سوم و بیست و هفتم و بیست و هشتم و بیست و نهم» . هر کدام از ائمه ها در ارتباط با روز های مختلف یک سری از نکته ها را بیان کرده اند و آنها توصیه کرده اند که حتما باید به آنها توجه شود تا اسباب کشی عالی و خوبی را بگذرانیم.

انتخاب روز مناسب برای جابجایی خانه

برای مثال :

  • روز شنبه: بر اساس یک سری از روایت ها پیامبر از خداوند خواسته است تا در روز شنبه برای همه ی کسانی که می خواهند یک کاری را آغاز کنند برکت قرار بدهد و در کار های آنها هیچ نوع مشکلی ایجاد نشود.
  • روز یکشنبه : از نظر حضرت علی روز یکشنبه روز مناسبی می باشد و به طور کلی روز بنا کردن یک سازه و یا حتی کاشتن درخت می باشد بنابراین آغاز کردن این کار ها در روز یکشنبه هم می تواند بسیار سودمند و عالی باشد.
  • روز دوشنبه: دوشنبه بر اساس حدیثی که امام صادق ع در رابطه با چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم گفت اند  اصلا روز مناسبی برای اسباب کشی نیست و اگر این کار را انجام ندهید بسیار بهتر است و خطری شما را تهدید نمی کند.
  • روز سه شنبه :امام صادق ع روز سه شنبه را بهترین روز برای انجام هر کاری می دانند و معتقد بودع اند که هر کس در این روز کار هایی که عقب افتاده است را پیگیری کند بسیار برایش پر سود و نفع خواهد بود.
  • روز چهارشنبه : در ارتباط با روز های چهارشنبه امام رضا ع گفته است که آخرین چهارشنبه در هر ماه روزی کاملا نامبارک است و توصیه می شود که اصلا در آن روز هیچ کاری انجام ندهیم.
  • در ارتباط با روز پنجشنبه چیزی گفته نشده اما روز جمعه را برای اسباب کشی مناسب ترین روز در کل هفته می دانند.

در هر کدام از این روز ها اگر که بخواهیم اسباب کشی را انجام دهیم بسیار مبارک می باشد . البته در یک سری از دستور های دینی بعضی از ساعت ها را قمر در عقرب نامیده اند و توصیه کرده اند که یک سری از کار ها مثل اسباب کشی را کلا انجام ندهیم حتی انقدر این موضوع مهم است که توصیه اساسی کرده اند که هرگز این کار را انجام ندهید.

بهترین ساعت برای اثاث کشی منزل

پاسخ کلی به چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم

از دیگر نکته هایی که حتما باید درباره ی زمان اسباب کشی کردن به آنها توجه کرد این است که :

1 – هرگز برای اسباب کشی کردن آخر هر ماه و یا وسط هر ماه را نباید انتخاب کنیم چرا که بسیار بد و خطرناک است .

2 – دومین نکته که بسیار مهم است این است که تنها زمانی که می توانید برای اسباب کشی کردن انتخاب کنید فقط فقط جمعه ها نیست  و اگر بعد از ظهر جمعه هم اسباب کشی کردن را شروع کنیم هیچ مشکلی ندارد. اگر که تصمیم خود را در باره ی زمانی که باید اسباب کشی را انجام دهید گرفته اید و می خواهید که در روز جمعه و یا در یکی از  روز های تعطیل  بخواهید اسباب کشی خود را انجام دهید اصلا نگران این موضوع نباشید چرا که شرکت باربری سپند بار حتی در روزهای تعطیل هم خدمت رسانی خود را به مردم انجام می دهد و اصلا نگران این موضوع نباشید. چرا که همان خدمت ها و با همان کیفیت ها را می توانید از این شرکت ها دریافت کنید.

بهترین روز اثاث کشی

اسباب کشی

زمانی که پاسخ چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم را یافتید باید به نکات زیر در رابطه با اسباب کشی نیز توجه نمایید:

1 – قبل از این که مدت زمان حضور تان در خانه ای که در حال حاضر در آن تمام نشده است سعی کنید که به فکر یک خانه ی جدید برای سکونت خود باشید و هماهنگی های لازم را برای این که حمل و نقل وسایل های خود را انجام بدید بکنید. چرا که ممکن است در یک سری از روز ها ان شرکت های باربری مشغول به کار باشند و یا سرشان شلوغ تر باشد بنابراین شما هم به مشکل بر میخوریم و برنامه هایتان عقب می افتد.

2 – برنامه ریزی حتما داشته باشیم که چه روزی را برای اسباب کشی انتخاب کنیم و چه اقداماتی برای اسباب کشی انجام دهید. این نکته بسیار مهم است چرا که باعث می شود شخص به همه ی مورد ها و احتیاط ها کاملا توجه کند و در انجام کارهایش ریسک نکند.

3 – همانطور که میدانید دقیقا همان قدر که اسباب کشی کردن مهم است بسته بندی کردن قبل از اسباب کشی هم خیلی اهمیت بالایی دارد و می تواند وسایل شما را از هر نوع اتفاقی حفظ کند. شرکت باربری سپند بار در زمینه بسته بندی هم بسیار مدرن عمل می کند و حتی سلامت وسیله ی شما را با انجام قراردادی که بار نامه  نامیده می شود وسیله تان را تا 10 میلیون تومان بیمه می کند. پس بهتر است که بسته بندی کردن وسایل خودتان را به شرکت های بسته بندی بسپارید تا آن ها این کار را با بیشترین کیفیت و کم ترین زمان ها انجام دهد.

4 – همان طور که قبلا هم به این مورد بار ها اشاره کردیم این موضوع را همیشه در نظر داشته باشی که برای حمل و نقل کردن وسیله های خود حتما باید از شرکت های باربری معتبر کمک بخواهید تا وسیله هایمان را سالم و سلامت برای شما برسانند و رضایت مندی شما هم نسبت آن ها و شرکت آن ها جلب شود.

5 – به ساعتی که برای اسباب کشی هایمان انتخاب کمی کنید خیلی دقت کنید و اگر جایی که اسباب کشی می کنید می دانید که شلوغ است آن را در یک تایم بهتر و خلوت تر انتخاب کنید تا انتقال وسایل هم برای شما و هم شرکت باربری مناسب باشد و بدون مشکل برای شما ارسال شود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس