چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نحوه چیدمان اثاثیه بعد از اثاث کشی

چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل

اتاق خواب فرزندانمان به عنوان یکی از بهترین مکان ها جهت گذراندن اکثر اوقات آن ها می باشد, چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل کار چندان دشواری نمی باشد تنها برخی قوانین و ترفند هایی دارد و با رعایت آن ها به سادگی می توان این کار را انجام داد

چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل باید به چه صورت باشد:

همان گونه که می دانیم پروسه ی اسباب کشی یک کار طاقت فرسا و خسته کننده ای می باشد و سخت از آن نحوه ی چیدمان اسباب و اثاثیه در منزل جدید می باشد که بعد از چندین بار تعویض مکان در صورت نداشتن مهارت کافی جای خود را پیدا می کنند. ما در این محتوا برای شما تمامی اصول چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل را آماده کردیم که با مطالعه ی آن می توانید به صورت اصولی اقدام به این کار کرده و به مشکل برنخورید. به هنگام چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل باید برخی اصول را رعایت نمایید و برای این کار بایستی از ترفند های مخصوصی استفاده کرد تا در این راستا موجب ایجاد یک فضای شیک برای فرزندان خود کنید.

در صورت نیاز باربری سپند بار خدمات چیدمان وسایل را نیز برای شما انجام می دهد

اتاق خواب فرزندانمان به عنوان یکی از بهترین مکان ها جهت گذراندن اکثر اوقات آن ها می باشد, چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل کار چندان دشواری نمی باشد تنها برخی قوانین و ترفند هایی دارد و با رعایت آن ها به سادگی می توان این کار را انجام داد. در ابتدا شما می توانید مطابق با سلیقه ی خود و با در نظر گرفتن علایق فرزندتان فضای اتاق کودک را طراحی نمایید, یکی از کارهایی که خانواده می تواند در قبال فرزندان خود نماید چیدمان یک اتاق کودک به صورت جذاب و با رنگ های شاداب می باشد. همان گونه که از نامش مشخص است اتاق کودک باید بسیار درخشان بوده و با در نظر گرفتن جنسیت کودک و سن و سال آن انجام شود. پس اولین قدم برای چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل در این است که برای دیوارهای آن یک رنگ ملایم و آرام بخش انتخاب کرده که این امر موجب می شود تا فضای اتاق بزرگتر نیز دیده شود. باید سلیقه و نظر کودک خود را در هنگام رنگ آمیزی دیوارها در نظر بگیرید.

باز کردن اثاثیه خانه

برخی عواملی که در چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل باید در نظر گرفت چیست:

چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل علاوه بر زیبایی باید موجب ایجاد یک فضای امن نیز شود. برای همین علت به هنگام طراحی قسمت هایی از اتاق به امنیت آن ها نیز باید توجه صورت بپذیرد. کف اتاق کودک بایستی به وسیله ی موکت و یا فرش به صورت کامل پوشش داده شود تا زمانی که کودک به زمین خورد آسیبی نبیند. اکثر لوازم اتاق کودک را سعی کنید با در نظر گرفتن سلیقه ی دلبندتان انتخاب کنید به این صورت احساس مالکیت آن نسبت به لوازم خود زیاد می شود و در قبال آن ها حس مسئولیت گرفته و با علاقه ی زیاد با آن ها بازی کرده و از لوازم خود استفاده می کند. این ترفند علاوه بر سهولت در چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل, برای کودکانی که از مادرشان جدا نمی شوند نیز اثربخش می باشد.

در چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل نیازی به پایبندی به اصول بزرگتر نمی باشد پس در این مورد زیادی درگیر نشده و زیاد از خود حساسیت به خرج ندهید می توانید یک دیوار از اتاق را با استفاده کردن از پوشش های مخصوص به عنوان فضایی مناسب برای نقاشی آن ها در نظر بگیرید که آن جا را خط خط کرده و در آن جا نقاشی بکنند. همین طور می توانید با استفاده از صندلی های پارچه ای و یا پوشش های بالشتی محلی برای خاله بازی آن ها درست کرده که این کار موجب رغبت بیشتر آن ها برای بازی و ماندن در اتاقشان می شود.

باز کردن وسایل

محل قرارگیری لوازم اتاق کودک باید مطابق با کدام اصول باشد

در مورد محل و قرارگیری کمد لباس کودکان خود در چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل می توانید از کمدهایی که امروزه در بازار از تنوع بالاتری برخوردارند انتخاب نموده که نقطه ی قرارگیری آن به گونه ای باید باشد که در عین این که فضای کمی را از اتاق بگیرد در محل قرار گرفتن از امنیت بالاتری نیز برخوردار باشند. و همین طور استحکام بالاتری نیز باید داشته باشد برای چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل باید دارای ذهنی خلاق بوده و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشید. می توانید میز تحریر و یا مطالعه ی کودک دلبند خود را به گونه ای قرار دهید که بر روی آن با استفاده از شلف ها کتابخانه ای کوچک برای قرار دادن کتاب های آن ها در نظر بگیرید. در صورتی که کودک دلبند شما کوچک می باشد می توانید این فضا را برای قرار دادن قاب عکس ها و یا اسباب بازی های آن ها استفاده کنید.

تخت های دو طبقه در چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل برای افرادی که دارای دو فرزند و بیشتر می باشند توصیه می شود که در صرفه جویی از فضا بسیار اثربخش بوده و همین طور کمد های ریلی نیز برای فضاهای محدود بیشتر استفاده می شود. چون در اتاق های کوچک استفاده از کمد هایی که برای باز شدن درب آن ها نیاز به فضا می باشد توصیه نمی شود.

چیدمان اتاق های خانه

انتخاب تخت کودک باید به چه صورت باشد

به دلیل این که اتاق کودک برخلاف اتاق خواب بزرگ تر ها که به عنوان مکانی برای استراحت می باشد, محلی برای گذراندن اوقات و بازی آن ها می باشد باید به گونه ای طراحی و چیده شود که موجب بازتاب افکار و انرژی مثبت بر روی آن ها شود. بر همین اساس باید دکوراسیون و نحوه ی چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل به صورتی باشد که کودک به دلیل تغییر مکان در آن محیط احساس امنیت کرده و برای آن ها که تازگی دارد تبدیل به مکانی آرام و ساده شود و شخصیت آن ها را به نمایش بگذارد.

استفاده از یک تخت راحت و لوازم و وسیله های کودکانه می تواند در تزیین و چیدمان اتاق کودک تاثیر شایان به ذکر دهد. به دلیل این که لوازم و وسایل اتاق کودک بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی موجب می شود جذابیت خود را برای آن ها از دست بدهد و شما را مجبور به پرداخت هزینه های دوباره جهت خریداری مبلمان و تخت های جدید کند که این کار شما را متحمل هزینه های کلان می کند  پس باید در همان ابتدا برای آن ها لوازمی را انتخاب کنید که با بزرگتر شدن دلبندتان همچنان تازگی خود را حفظ کرده و شما را به صورت مجدد به صرف هزینه های دوباره نکند. به عنوان نمونه در انتخاب و خریداری تخت کودک باید به گونه ای باشد که بعد از چند سال نیز کودکان در آن جا شده و بتواند از تختش استفاده نماید, این موضوع در مورد کمد لباس نیز صدق می کند باید کمد اتاق کودک را به گونه ای خریداری کنید که علاوه بر گنجایش لازم, جوابگوی لباس های فرزند در حال رشدتان باشد.

 

نکات ایمنی در هنگام چیدمان اتاق کودک

در هنگام چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل به این موضوع حتما دقت کنید که تخت خواب کودک را در مقابل پنجره قرار ندهید, چون اگر فرزند شما از سن پایینی برخوردار باشد احتمال بروز برخی حوادث وجود دارد. همین طور سعی نکنید تخت و محل خواب فرزند خود را زیر لوستر های سنگین قرار دهید. به هنگام چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل, محل قرار گرفتن کمد و ویترین ها را به وسیله ی اهرم هایی به دیوار وصل کنید. چون ممکن است کودک نوپای شما به هنگام بازی و یا برداشتن اسباب بازی مورد نظرش به طبقه های ویترین  و بوفه ی خود فشار آورده و در صورت محکم نبودن آن, بر روی کودک شما بیفتد و خدایی نکرده موجب بروز حوادث جبران ناپذیری گردد.

چیدمان اتاق بچه

در هنگام چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل به دلیل این که اتاق جدید فرزند شما برایش تازگی داشته و احتمال این که هنوز به آن عادت نکرده باشد وجود دارد, از سیستم نورپردازی جدیدی می توانید برای روشنایی آن هنگام خواب استفاده کنید تا دلبند شما در اتاق جدیدش احساس ناامنی نکند. به عنوان نمونه می توانید با خریداری یک چراغ خوابی جدید فرزندان را برای استراحت و خوابیدن در اتاق جدیدش تشویق نمایید. همین طور برای عادت کردن کودکان به اتاق جدیدش بهتر است  به هنگام چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل, این کار را با نظر او انجام داده و مطابق با سلیقه اش طراحی کنید. دخالت دادن کودک برای محل چیدمان و طراحی اتاقش باعث می شود تا طراحی آن مطابق با سلیقه ی خود کودک بوده و همین طور این آزادی عمل به کودک احساس مسئولیت بیشتر در قبال استفاده و مراقبت از وسایلش می دهد.

نحوه باز کردن وسایل خانه بعد از اسباب کشی منزل

در مورد چیدمان اتاق کودک بعد از جابجایی منزل باید این موضوع رعایت شود که چیدمان اسباب و اثاثیه مطابق با فضای اتاق باشد چون در صورتی که برای بازی کردن کودک خود فضایی در نظر نگیرید و تمامی فضا را جهت قرار گرفتن لوازم اتاق کنید شما بعد از گذشت یک هفته شاهد خراب شدن آن چیدمان و به هم خوردنش می شوید. پس برای بازی کردن کودک خود فضایی را در نظر بگیرید و همین طور این مسئولیت را به آن همیشه بدهید که بعد از اتمام بازی تمامی اسباب بازی ها را در محل خود قرار داده و اتاقش را مرتب کند.

این مقالات را از دست ندهید

  1. باربری غرب تهران
  2. باربری شمال تهران
  3. بسته بندی اثاثیه منزل
  4. حمل اثاثیه منزل
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس