باربری در محدوده چیتگر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری چیتگر

باربری در محدوده چیتگر

خدمات ارائه شده شرکت حمل بار و باربری چیتگر

شرکت باربری چیتگر با سال‌ها تجربه در زمینه حمل بار و باربری در محدوده تهران و همچنین باربری به مقصد شهرستان، خدماتی ناب را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. این خدمات در جهت آسان شدن پروسه اسباب کشی و حمل بار و همچنین کمال شرکت سپند بار در نظر گرفته شده است. خدمات ارائه شده در این شرکت به شیوه‌ای حرفه‌ای به عمل می‌آید که می‌تواند این شرکت را به انتخابی مطمئن مبدل سازد.

تلفن باربری چیتگر

خدمات عالی و به‌صرفه اتوبار و باربری چیتگر :

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • انجام خدمات اسباب کشی و حمل بار در ۷ روز هفته حتی روزهای تعطیل
 • امکان رزرو اینترنتی سرویس
 • ارسال سرویس اسباب کشی به صورت بلادرنگ در صورت نیاز مشتری
 • حمل اثاثیه سبک و سنگین با ماشین‌های باربری استاندارد
 • ماشین‌های باربری کوچک و بزرگ
 • ماشین‌های باربری دارای سقف و بدون سقف
 • کادر متخصص و مورد اطیمنان با دستانی پرتوان
 • انجام خدمات بسته‌بندی همگام با بهترین متدها
 • فروش تجهیزات بسته‌بندی در صورت تمایل مشتری
 • چیدمان اثاثیه در ماشین باربری به شیوه‌ای نوین
 • چیدمان اثاثیه پس از اتمام پروسه اسباب کشی
 • تعرفه‌های حمل بار و باربری ارزان و زیر نظر اتحادیه

 

اتوبار و باربری ارزان در چیتگر

غالب مردم به در انتخابشان دو  چیز را در نظر می‌گیرند: قیمت مناسب – کیفیت عالی

آیا قیمت پایین در کنار عرضه بهترین خدمات امکان پذیر است؟ با شرکت باربری چیتگر بله! این شرکت همواره در تلاش است در جهت رضایت مشتری بهترین خدمات باربری و حمل بار را ارائه دهد. قیمت‌های در نظر گرفته شده کاملا متناسب با کیفیت خدمات ارائه شده می‌باشد. هزینه‌های باربری در شرکت اتوبار چیتگر زیر نظر اتحادیه باربری است.

با شرکت حمل بار و باربری چیتگر یک اسباب کشی ارزان را تجربه کنید

 

اتوبار چیتگر | سپند بار

حمل بار علی‌الخصوص بار سنگین، می‌تواند برای صاحبان کالا بسیار نگرانی به بار آورد. آیا اثاثیه بدون مشکل و آسیب منتقل می‌شوند؟ آیا در زمان مناسب به مقصد می‌رسد؟ یا قیمت تمام شده بسیار گران است؟

در محدوده چیتگر حمل و نقل هر کالایی را که در نظر دارید را به ما بسپارید. از حمل بار سنگین گرفته تا حمل بار سبک، شرکت باربری چیتگر سپند بار با استفاده از کادر حرفه ای و مجرب و بهره‌گیری از ماشین‌های باربری استاندارد، حمل و نقل ایمنی را به عمل خواهد آورد. قیمت‌های ارائه شده کاملاً زیر نظر اتحادیه و مناسب می‌باشد.

باربری چیتگر
باربری چیتگر

ماشین‌های باربری اتوبار چیتگر

این شرکت با داشتن ده‌ها ماشین باربری از جمله خاور، وانت و نیسان در محدوده چیتگر ماشین‌های باربری را با نام و نشان اتوبار چیتگر جهت انجام امور باربری به مشتریان گرامی ارائه می‌کند. به این صورت که در صورت رزرو وقت یا درخواست خدمات به صورت لحظه‌ای، بهترین ماشین‌های  حمل بار و باربری چیتگر در محل حاضر می‌شوند. اعزام نوع ماشین کاملا بستگی به حجم اثاثیه شما دارد. در صورت تشخیص کارشناسان ماشین‌های باربری کوچک یا بزرگ به همراه تعدادی کارگر ماهر، به محل اعزام خواهند شد.

رانندگان مجرب باربری چیتگر

مشتریان معمولاً تمایل دارند تا بارهای ایشان در کمترین زمان ممکن به مقصد منتقل شود. حال حمل بار صنعتی باشد یا حمل جهیزیه و اسباب‌کشی و …

از این رو برخی رانندگان اولویت خود را بر افزایش سرعت می گذارند! اما در شرکت باربری چیتگر چنین نیست. اولویت احتیاط است و سپس سرعت! مشتری مداری آرمان همیشگی ما بوده و از آنجایی که ایمنی و سلامت کالا حرف اول را برای مشتری می‌زند، جهت حفظ ایمنی، احتیاط را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

رانندگان مجموعه باربری و اتوبار سپند بار در هر شهری که باشند فرقی نمی‌کند، آن‌ها محتاط، ماهر و قابل اطمینان هستند. رعایت سرعت مطمئنه در مسیر بسیار بسیار حائز اهمیت است. در غیر این صورت اثاثیه حتی با وجود بسته‌بندی بدون نقص و چیدمان اصولی باز هم آسیب خواهند دید. بدون شک راننده یکی از شروط باربری ایمن است.

 

حمل بار و اسباب کشی از تهران به هر نقطه ای از کشور ؛ با باربری سپند بار

 

حمل اثاثیه سبک با سرویس نیسان و وانت بار

شرکت حمل بار و باربری چیتگر، ماشین‌های سبک را برای انتقال اثاثیه سبک و کوچک در محدوده چیتگر در نظر گرفته است. سرویس نیسان بار و وانت بار برای رسیدگی به امور مربوط در خدمت شما مشتریان است. به طور معمول برای وسایل با حجم کم و سبک به صورتی که در قسمت بارگیر نیسان به خوبی جا شوند، سرویس نیسان بار در نظر گرفته می‌شود. این سرویس سریع و ایمن است. در مقایسه با خاور دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد. 

همچنین سرویس وانت بار برای انتقال اثاثیه‌ای در نظر گرفته می‌شود که سرویس نیسان بار، برای جابجایی بار بسیار بزرگ باشد. در صورت وجود فضای زیاد در میان اثاثیه امکان آسیب نیز وجود خواهد شد. به این صورت مشتریانی که درخواست هزینه کمتری را بابت جابجایی دارند، در صورت تشخیص کادر سپند بار اثاثیه ایشان با سرویس وانت بار انجام خواهد شد. این ماشین‌ها استاندارد و ایمن هستند تا رضایت شما خوبان از هر لحاظ جلب گردد.

باربری چیتگر
باربری چیتگر

حمل اثاثیه سنگین در چیتگر

حمل اثاثیه سنگین بسیار حساس‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. بسیاری از افراد برای حمل اثاثیه سنگینی همچون گاوصندوق، پیانو و … از زور بازوی خود استفاده می‌کنند با این خیال که در هزینه‌ها صرفه جویی کرده باشند. احتمال آسیب به ستون فقرات، مفاصل دست و پا در حمل اثاثیه سنگین وجود دارد. طرف دیگر ماجرا سلامت کالا است؛ احتمال دارد در طی جابجایی، وسیله با حاشیه و چهارچوب در یا محدوده راه‌پله برخورد نماید. در این صورت امکان آسیب به اثاثیه سنگین و حساسی همچون یخچال و پیانو و … وجود دارد.

حمل وسایل سنگین بدون تخصص

حمل وسایل سنگین بدون تخصص نه‌تنها موجب صرفه جویی در هزینه‌ها نمی‌گردد بلکه امکان چند برابر شدن هزینه‌ها جهت تعمیر یا خرید مجدد آن وسیله وجود دارد. حمل هر وسیله‌ای تکنیک خاص خودش را دارد. کارگران حمل بار شرکت سپند بار در محدوده  چیتگر از این موضوع آگاهند و بر تمام جوانب مسلط می‌باشند. شرکت باربری چیتگر با سال ها تجربه در این زمینه حمل اثاثیه سنگین را با مناسب‌ترین ماشین باربری انجام خواهند داد.

 

سپند بار دارای برد تخصصی اسباب کشی

باربری غرب تهران،باربری شرق تهران، باربری شمال تهران، باربری مرکز تهران

اهمیت بسته بندی اثاثیه

اگر قصد اسباب کشی دارید به شما توصیه می‌کنیم تا اثاثیه خود را به بهترین شکل ممکن بسته‌بندی نمایید. در صورت عدم تخصص در این زمینه کادر بسته‌بندی در خدمت شما است تا با بهترین تجهیزات، بسته‌بندی کالا را انجام دهند. اما چرا اثاثیه نیاز به بسته‌بندی دارند؟ چه می‌شود اگر وسایل بدون پوشش و کارتن در ماشین باربری قرار بگیرند؟ آیا در مسافت‌های کم نیز بسته‌بندی اهمیت دارد؟

حتی در کم‌ترین مسافت‌ها نیز اثاثیه باید بسته‌بندی شوند. از یخچال و ماشین لباسشویی گرفته تا وسایل شکستنی و لباس‌ها و … اثاثیه از مقصد به ماشین باربری منتقل می‌شوند و توسط ماشین باربری به مقصد می‌رسند. در این بین حتی با وجود پیشبرد امور به طور بی‌نقص توسط کادر شرکت باربری چیتگر، باز هم احتمال آسیب وجود دارد و این احتمال وقتی به صفر می‌رسد که اثاثیه شما به صورت اصولی بسته بندی شده باشند. بسته بندی وسایل را در برابر رطوبت، گرد و خاک و ضربه و اصطحکاک‌ های مسیر ایمن می‌سازد. از طرفی هر وسیله ای روش مخصوصی را در بسته‌بندی می‌طلبد. کارکنان اتوبار و باربری چیتگر متخصص در این زمینه در خدمت شما هستند.

 

 ضربه گیر و نایلون حباب دار

امروزه کمتر کالایی را می‌توان یافت که با استفاده از این نایلون بسته‌بندی نشده باشد. این نایلون ساختاری متفاوت از سایر نایلون‌ها دارد. سطح این نایلون  حباب‌های هوا وجود دارد که ویژگی ضدضربه بودن نایلون حباب‌دار به واسطه همین حباب‌ها است. نام دیگر نایلوت حباب دار، بابل رپ می‌باشد. از بابل رپ در بسته‌بندی وسایل شکستنی و حساس به ضربه استفاده می‌گردد. درصورتی که این نایلون را در خانه ندارید می‌توانید جهت بسته بندی اثاثیه آن را از فروشگاه ما خریداری بفرمایید. در غیر اینصورت پرسنل شرکت باربری دریاچه زیر نظر سپند بار، به بهترین روش ممکن اثاثیه شما را با این نایلون کاور می‌کنند.

باربری چیتگر
باربری چیتگر

کارتن ۳ لایه و کارتن ۵ لایه

به جرئت می‌توان گفت که جعبه‌ها و کارتن‌ها مهم‌ترین وسیله برای بسته‌بندی اثاثیه به‌شمار می‌روند. از وسایل بزرگ گرفته تا وسایل کوچک، کارتن‌ها برای بسته بندی تمام این اثاثیه کاربرد دارند. استفاده از کارتن‌های استاندارد در کنار حمل آسان کالا، آن‌را در مقابل بسیاری از شرایط نامناسب مقاوم می‌کند. همچنین طبقه‌بندی اثاثیه بدون استفاده از کارتن‌های بسته‌بندی امکان پذیر نمی‌باشد. شرکت سپند بار جهت امنیت بیشتر کالا از کارتن های ۵لایه و ۳لایه جهت بسته‌بندی استفاده می‌نماید. کارتن‌های ۵لایه از سه لایه مقوا صاف و دولایه موج دار تشکیل شده است. این کارتن برای حمل وسایل با وزن بیشتر از ۱۸کیلوگرم کاربرد دارد. در حالی که کارتن‌های ۳لایه، دارای ۲لایه مقوا صاف و ۱ لایه مقوا موج‌دار برای بسته‌بندی وسایل سبک‌تر استفاده می‌شوند.

باربری چیتگر
باربری چیتگر

سلفون یا استرچ رپ

یکی دیگر از تجهیزات بسته‌بندی که بسیار کاربرد دارد استرچ رپ یا سلفون است. استرچ رپ در انواع ضخامت به بازار ارائه می گردد. کاربرد آن نیز بسیار واضح است؛ سلفون یا استرچ رپ وسیله را در برابر گرد و غبار یا حتی برخی آسیب‌ها محافظت می‌کند. از این وسیله برا قرار دادن چند جعبه و کالا در کنار یکدیگر جهت عدم جدا شدن در طول باربری استفاده می‌گردد. سلفون‌ها در قیمت و متراژهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. اگر قصد دارید که برای بسته‌بندی وسایلی همچون مبلمان، صندلی و … از سلفون استفاده نمایید می‌توانید این محصول را در فروشگاه سپند بار خریداری بفرمایید. اما پیشنهاد ما به شما این است که برای بسته‌بندی اثاثیه کار را به متخصصین شرکت باربری بسپارید.

شرکت باربری چیتگر در مجموعه سپند بار، با استفاده از این تجهیزات اثاثیه شما را مطابق با جدیدترین متدها و با استفاده از بهترین تجهیزات، بسته‌بندی می‌نمایند.

مشکلات اسباب کشی | اسباب کشی بدون دردسر با باربری دریاچه

قبل از آنکه به مشکلات اسباب کشی بپردازیم، اجازه دهید که از مراحل این فرآیند به شما بگوییم.

مراحل اسباب کشی بدون دخالت شرکت باربری:

 1. برنامه‌ریزی از ماه‌ها قبل
 2. دسته بندی اثاثیه
 3. تهیه تجهیزات بسته بندی
 4. بسته بندی وسایل
 5. اجاره ماشین باربری
 6. حمل اثاثیه ب درون ماشین
 7. جابجایی اثاثیه سنگین
 8. چیدمان وسایل در ماشین باربری
 9. انتقال به مقصد
 10. تخلیه اثاثیه در مقصد
 11. جابجایی اثاثیه از ماشین باربری تا مقصد
 12. چیدمان وسایل
 13. و …

حتی فکر کردن به مراحل اسباب کشی می‌تواند شما را سردرگم کند. چطور می‌توان یک اسباب کشی آسان داشت؟ این موضوع وقتی برجسته می‌شود که تجربه اسباب کشی را برای نخستین بار قرار است که بچشید. اما اصلا جای نگرانی نیست. در هرجای تهران که هستید، سپند بار ناجی شما است. در محدوده دریاچه چیتگر اگر سکونت دارید و قصد اسباب کشی به نقطه ای دیگر از این مکان را دارید حتما با باربری و اتوبار چیتگر در تماس باشید. مشاورین ما شما را از روال کاری آگاه خواهند ساخت.

حمل بار و باربری چیتگر
حمل بار و باربری چیتگر

چرا اسباب کشی با باربری و اتوبار چیتگر آسان است؟

با وجود شرکت اتوبار و باربری چیتگر نیازی نیست که از مدت‌ها قبل فکر روز اسباب کشی را در ذهن داشته باشید. در صورت تماس با مشاورین، وقتی را رزرو خواهید کرد. ادامه ماجرا با ما است. این شرکت تعدادی پرسنل خانم و آقا را جهت بسته‌بندی اثاثیه به محل شما اعزام خواهند کرد. این کار با بهترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه انجام می‌شود. سپس پس از بسته بندی اثاثیه سبک و سنگین در ماشین باربری به بهترین شیوه بارگیری می‌شوند. این کار توسط کارگرانی پرتوان و البته مجرب به انجام می‌رسد. سپس اثاثیه شما در کمال امنیت به مقصد منتقل خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید از کارگران بخواهید تا چیدمان اثاثیه رابرای شما انجام دهند. می‌بینید؟ صفر تا صد اسباب‌کشی با شرکت باربری چیتگر است. اسباب کشی آسان یک رؤیا نیست!

باربری شبانه روزی و روزهای تطعطیل

این روزها غالب مردم در مشغله‌های کاری خود به‌سر می‌برند. عده ای به دلیل داشتن فرزند دانش‌آموز تمایلی به انجام اسباب کشی در روزهای غیر تعطیل را ندارند. به این دلیل که در روند درسی کودک اختلال ایجاد می‌گردد. عده‌ای دیگر به دلیل مشغله‌های کاری در روز، فرصت انجام اسباب کشی یا حمل بار در تایم روز را ندارند. از این روز شرکت باربری چیتگر، خدمات شبانه روزی را بدین منظور در نظر گرفته است. در هر روزی از هفته و در هر ساعاتی که ترجیح شما است، وقتی را رزرو کرده تا سرویس اتوبار برای شما ارسال گردد. خدمات جانبی از جمله بسته‌بندی لوازم و … از این مورد مستثنی نمی‌باشد.

تجربه اسباب کشی و حمل بار بدون دغدغه با مجموعه باربری سپند بار

چیدمان پس از اسباب کشی

بسیاری از افراد دغدغه چیدمان وسایل پس از اسباب کشی را دارند. وارد خانه می‌شوید و با انبوهی از کارتن و اثاثیه روبرو می‌‌گردید که هیچ کدام سرجای خودشات نیستند. این موضوع یکی از عوامل نگرانی افراد در طی اثاث‌کشی است. چرا که حمل وسایل می‌تواند بسیار دشوار و وقت‌گیر باشد. اما آیا می‌دانستید که پرسنل شرکت باربری چیتگر پس از حمل کالا، در صورت درخواست مشتری کار چیدمان اثاثیه را هم انجام می‌دهند؟ پرسنل این شرکت متخصص در زمینه چیدمان، اثاثیه را بر طبق سلیقه شما جابجا و در محل مورد نظر چینش خواهند کرد. کافی است محل موردنظر جهت قرارگیری وسیله را نشان کنید. بقیه کار را به پرسنل متخصص باربری دریاچه بسپارید. همچنین پرسنل شرکت باربری به اصول چیدمان زیبا نیز مسلط اند. درصورتی که ایده ای برای چیدمان ندارید اجازه دهید چیدمان به روش ما انجام شود تا شگفت زده شوید.

حمل و نقل اثاثیه چیتگر
حمل و نقل اثاثیه چیتگر

نصب وسایل برقی و لوستر توسط کادر ماهر

بعد از چینش اثاثیه نوبت می‌رسد به وصل دستگاه‌هایی همچون ماشین لباسشویی  و همچنین نصب لوسترها و سایر وسایل مشابه.خبر خوب که مجموعه اتوبار و باربری سپند بار در تمامی مناطق تهران پرسنل متخصص در زمینه نصب و راه‌اندازی وسایل منزل را دارد. در صورت تمایل و درخواست مشتری این خدمات نیز به انجام می‌رسد. به نظر می ‌رسد اسباب کشی آسان یک رؤیا نیست. در محدوده چیتگر اگر هستید سپردن اثاث کشی به شرکت باربری دریاچه، یک تصمیم هوشمندانه است.

اسباب کشی منزل چیتگر
اسباب کشی منزل چیتگر

اسباب‌کشی بلادرنگ در محدوده چیتگر

برای بسیاری از افراد وقت و دقیقه‌ها بیشتر از هرچیزی اهمیت دارد. اسباب کشی بلادرنگ با باربری چیتگر ممکن است.

چنانچه روز اسباب‌کشی شما در همان روز و لحظه موردنظر شما باشد، پرسنل به صورت بلادرنگ برای شما ارسال می‌گردد.

تعداد کارگران اعزامی جهت انجام خدمات

تعداد کارگرانی که برای انجام خدمات حمل بار و اسباب‌کشی ارسال می‌گردد شاید سوال بسیاری از شما باشد. تشخیص این موضوع بر عهده کارشناسان سپند بار است. حال چه عواملی تعداد کارگر اعزامی را مشخص می‌کند؟

 • شرایط مبدأ – مقصد
 • میزان و حجم بار
 • اثاثیه سنگین
 • خدمات جانبی مانند اسباب کشی یا چیدمان اثاثیه

مشخصاً در صورتی که مشتری درخواست بسته بندی اثاثیه یا سایر خدمات جانبی را داشته باشد پرسنل بیشتری برای ایشان ارسال خواهد شد. تعداد کارگران اعزامی باید به صورتی باشد که مشتری هزینه‌ی اضافی را به صورت بیهوده پرداخت ننماید. پس تعداد کارگران اعزامی به محل باید متناسب با شرایط اسباب کشی یا حمل بار باشد. چرا که در صورت کم بودن نیرو امور به درستی پیش نخواهد رفت و امکان آسیب به بارها وجود دارد. زیرا با تعداد نیرو پایین کیفیت انجام خدمت نیز افول پیدا می‌کند. برای رفع این ابهام حتما با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در تماس باشید.

بکارگیری تجهیزات حمل اثاثیه به صورت اصولی

وقتی صحبت از حمل بار سنگین می‌شود اغلب تصور می‌کنند که حمل این وسیله تنها با زور بازو و دوش گرفتن انجام شده است. همانطور که در قبل نیز گفته شد حمل بار اصول مخصوص به خودش را دارد. برای مثال نحوه حمل یخچال ساید با نحوه حمل پیانو و گاوصندوق و … متفاوت است. از طرفی در حمل برخی اثاثیه به نکاتی از جمله سلامت حمل‌کننده وسیله و سلامت خود کالا باید توجه ویژه‌ای گردد. از این رو در صورت لزوم در مرحله جابجایی از تجهیزات کمکی استفاه می‌گردد. این تجهیزات برای آسان تر شدن جابجایی وسیله و همچنین حفظ ایمنی کالا به‌کار گرفته میشود.

تجهیزات حمل اثاثیه

برای مثال در صورت سنگین بودن گاوصندوق از چرخ مخصوص حمل گاوصندوق استفاده می‌گردد. یا در برخی موارد از کمربند مخصوص جابجایی استفاده می‌شود تا وسیله در سلامت کامل و بدون دردسر به ماشین باربری منتقل گردد. شرکت حمل بار و  باربری چیتگر با بهره‌گیری از این تجهیزات جابجایی ایمنی را به عمل می‌آورد.

عوامل مؤثر بر هزینه‌های حمل کالا در محدوده چیتگر

هزینه نهایی در زمان رزرو سرویس به مشتری اعلام می‌گردد. اما چه عواملی می‌تواند در هزینه‌های اتوبار و باربری مؤثر باشد؟

عوامل مؤثر بر هزینه حمل بار و باربری:

 • آدرس مبدأ – طبقه مبدأ
 • آدرس مقصد – طبقه مقصد
 • وجود یا عدم وجود آسانسور
 • میزان اثاثیه
 • نوع حمل بار‌(حمل بار – اسباب کشی -حمل جهیزیه و … )
 • تعداد کارگر مورد نیاز
 • ماشین باربری مناسب جابجایی اثاثیه
 • انجام خدمات جانبی مانند بسته‌بندی، خرید تجهیزات بسته‌بندی  و …

کارشناسان باربری چیتگر با توجه به عوامل ذکر شده بهترین قیمت را برای انجام امور تعیین خواهند کرد. این قیمت‌ها کاملا زیر نظر اتحادیه بوده است و در این بین رضایت مشتری نیز اولویت قرار داده می‌شود. در نهایت این شما هستید که لبخند رضایت را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی شبانه روزی | اطلاع از تمام جوانب

پشتیبانی باربری سپند بار
پشتیبانی باربری سپند بار

قبل از تصمیم گیری در انتخاب شرکت جهت رزرو خدمات باربری چیتگر یا مناطق دیگر، اطلاعات کافی باید کسب گردد. اگر سوالی در ذهن دارید با مشاورین ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید. این بخش با هدف بهبود خدمات شرکت سپند بار فراهم گردیده است. از این رو شما مشتریان گرامی با تمامی جوانب حمل و نقل آشنا خواهید شد و تصمیم‌گیری درست را اتخاد خواهید کرد.

 

کانال‌های تماس با شرکت سپند بار؛ کلیک کنید

آیا شرکت سپند بار در محدوده چیتگر نیز سرویس دهی دارد؟

بله شرکت باربری سپند بار برای حمل بار و باربری چیتگر نیز خدمات ارائه میدهد.

خدمات بسته بندی نیز توسط باربری چیتگر سپند بار ارائه میشود؟

بله باربری چیتگر خدمات مشاوره، بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان را ارائه میدهد.

ارائه سرویس دهی در باربری چیتگر شبانه روزی است؟

باربری چیتگر در تمامی ایام و 24 ساعت شبانه روز خدمات ارائه میدهیم.

خدمات حمل بار از چیتگر به شهرستانها هم دارید؟

بله به تمامی شهرستانها از تمامی نقاط تهران باربری سپند بار خدمات ارائه میدهد.

آیا خدمات حمل و نقل سپند بار چیتگر فقط برای منزل است؟

تمامی موارد خدمات حمل و نقل اعم از باربری منزل و اداری را ارائه میدهیم.

اشتراک در
اطلاع از
29 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پوریا
4 سال قبل

خدمات اسباب کشی شرکت باربری چیتگر عالی بود بنده نیازمند خدمات باربری در محدوده چیتگر بودم وارد سایت سپند بار شدم و از خدمات این شرکت استفاده کردم واقعا باید بگم شرکت اتوبار چیتگر متفاوت بود مرسی از باربری چیتگر

ali
4 سال قبل

درود بر شما من با باربری چیتگر تماس گرفتم و از خدمات این شرکت رضایت کامل را دارم ممنون از شرکت باربری و اتوبار سپند بار برای معرفی شرکت باربری چیتگر ، کمال رضایت را دارم و ممنون از شما

پدیده
4 سال قبل

خدمات شرکت باربری چیتگر عالی بود ممنون از سرویس دهی سریع و خوب این شرکت

حمیدی
4 سال قبل

سلام و درود متشکر از شرکت باربری چیتگر ، خدماتشون محشر بود . خدمات باربری و اتوبارشون حرف نداشت میشه گفت بهترین باربری در چیتگر شرکت سپند باره

حسن
4 سال قبل

سپاس از همه پرسنل باربری سپند بار
و اتوبار چیتگر

علی رضایی
4 سال قبل
پاسخ به  حسن

سلام و عرض ادب به جرآت باید بگم شرکت سپند بار در محدوده چیتگر خدماتشون بی نظیر و بی نقص ترین شرکت در کار حمل اثاثیه منزل میباشد.ممنون از تک تک پرسنل زحمتکش سپند بار .ممنون رضایی هستم

مسعود ادهمی
4 سال قبل

سلام و عرض ادب خدمت پرسنل محترم سپند بار محدوده چیتگر تشکر میکنم بابت جابجایی اثاث منزلی که چند روز پیش برای من انجام دادین بنده چندین ساله که اثاث کشی میکنم ولی هیچ سالی مثل امسال که سپند بار کار بنده را انجام داد آسوده خیال نبودم کارگرا نیرومند و با احتیاط و خوش اخلاق هزینه به صرفه از همه لحاض سپند بار عالیه انشالله که همیشه پایدار باشین .تشکر

امیر عباس
4 سال قبل

واقعا عالی بود
ممنون باربری سپند بار
تشکر از نیروهای با اخلاق اتوبار چیتگر????????????????????????☝️☝️☝️☝️☝️

اکبر فیضی
4 سال قبل

سلام فیضی هستم مشتری سپند بار اینبار هم مثل دفعات قبل کارتون عالی بود ممنون

ابولفضل
4 سال قبل

احسنت به سپند بار
و اتوبار چیتگر
به خاطر ارائه خدمات عالی????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

مهیار برومند
4 سال قبل

سلام من قصد اسباب کشی دارم و از مشاورهای سپند بار خواهش میکنم یکم بنده را راهنمایی کنید که آیا قبل جابجایی برای بسته بندی باید چکار کرد چون من بخاطر مشغله کاری نمیتوانم براش وقت بزارم.البته با توجه به سایت کامل سپند بار و نظرات دوستان معلومه که کارتون در محدوده چیتگر عالیه فقط خواهشمندم بفرمایید بنده چکار کنم که در یک روز کامل جابجا بشم.ممنون

حسین
4 سال قبل

اولین بارم بود اثاث کشی میکردم
نمیدونستم چکار کنم
اینترنت سرچ کردم
باربری
کلیک کردم روی باربری سپند بار
مشاوره عالی بود
بعد رزرو کردم
روز بعد اومدن با بهترین خدمات
اتوبار چیتگر
به تمام دغدغه های من پایان دادن
و بهترین خاطره از اثاث کشی برام ثبت کردن
ممنون سپند بار
اتوبار چیتگر
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

علی رضایی
4 سال قبل

سلام و عرض ادب به جرآت باید بگم شرکت سپند بار در محدوده چیتگر خدماتشون بی نظیر و بی نقص ترین شرکت در کار حمل اثاثیه منزل میباشد.ممنون از تک تک پرسنل زحمتکش سپند بار .ممنون رضایی هستم

افشین
4 سال قبل

خدمات باربری چیتگر عالی بود ممنون از باربری سپند بار برای معرفی باربری چیتگر خدمات این شرکت واقعا فوق العاده بود کمال تشکر را دارم

نجفی
3 سال قبل

ممنونم از باربری چیتگر اثاث کشی و بسته بندی به صورت حرفه ای انجام شد رضایت کامل رو دارم

علی
3 سال قبل

ممنون خیلی عالی بود دستتون درد نکنه …………………

فروزنده
3 سال قبل

ممنونم از خدمات خوب این شرکت یک اثاث کشی حرفه ای رو با باربری چیتگر تجربه کردم مرسی

تهرانی
3 سال قبل

باربری چیتگر یک سرویس دهی خوب رو به بنده ارائه داد از سرویس دهی باربری چیتگر بسیار راضی بودم و از شما متشکرم دستتون درد نکنه عالی بود

داریوش عطایی
3 سال قبل

ممنون خیلی خوب بود

محمودی
3 سال قبل

من به دنبال یک شرکت خوب برای اسباب کشی بودم بنده با شرکت باربری چیتگر آشنا شدم و از خدمات این شرکت استفاده کردم رضایت کامل رو دارم ممنونم

محمد
3 سال قبل

ممنون از سرویس دهی خوبتون بنده امروز با باربری چیتگر اسباب کشی کردم واقعا خدماتشون نسبت به سایر شرکت های باربری متمایز بود تشکر از سرویس دهی خوبتون

صالحی
2 سال قبل

از اتوبار و باربری چیتگر نهایت تشکر را دارم خدماتی بی نظیر و بدونه مشکل رو ارائه دادن تشکر از مدیرت شرکت سپند بار و ارائه خدمات در محدوده چیتگر

بردیا
2 سال قبل

اثاث کشی سپند بار خیلیی تخصصی بود ممنون از خدمات این شرکت

got to up

شماره های تماس