باربری ایران زمین

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار در ایران زمین

باربری ایران زمین

اتوبار ایران زمین

چگونه می توانیم با خدمات باربری ایران زمین آشنا شویم؟ چگونه ازاعتبار، تامین و تضمین امنیت بار در این باربری مطمئن شویم؟

اگر قصد اسباب کشی دارید و می خواهید کار حمل و انتقال بار خود را به یک  باربری مجرب، کارآزمودن و مطمئن بسپارید، باربری ایران زمین را امتحان کنید. این باربری در طی چند سال سابقه کاری خود، اعتبار زیادی بین مشتریان پیدا کرده است. تامین امنیت بار و تضمین سالم بودن بار از وظایف عمده این باربری می باشد ، کلیه این خدمات زیر نظر باربری شمال تهران است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

اتوبار ایران زمین
اتوبار ایران زمین

باربری و حمل بار به چه معناست ؟

باربری یعنی حمل و انتقال بار از یک نقطه (مبداء) به یک نقطه دیگر (مقصد) می باشد. بار چیست؟ تمام وسایل و ملزومات خانه، شرکت تجاری، سازمان و غیره که قصد انتقال آن را دارید، بار نامیده می شود. بار محدود به اجسام بی جان نمی شود.  موجودات زنده چون؛ انواع  دام زنده،  طیور و پرندگان نیز بار محسوب می شوند.

از آن جا که در داخل شهرها بیشترین مقدار بار مربوط به حمل وسایل منزل و تاسیسات شرکت های مختلف می باشد، معمولا همراه با اسم باربری اشیاء بی جان در ذهن افراد تجسم می یابد.

اصول حمل بار در باربری ایران زمین

حمل بار اصول و تکنیک های مخصوص به خود را دارد. صاحبان بار وسایل و ملزومات خود را به هر شرکت باربری نمی سپارند. یک باربری مجرب باید الزاماتی را رعایت کند، تا اعتبار کاری خود را تامین و تضمین کند. نیروی مجرب و کاربلد، استفاده از خدمات بیمه ای، استفاده از روش های نوین بسته بندی و چیدمان منظم بار ضمن حمل و نقل  اصولی است که یک باربری معتبر باید از آن برخوردار است.

باربری ایران زمین در نهایت صداقت این الزامات را به بهترین نحو برای مشتریان خود به انجام رسانیده است و خود را متعهد به انجام این اصول در آینده نیز کرده است.

اسباب کشی در ایران زمین
اسباب کشی در ایران زمین

امتیازات حمل بار در باربری ایران زمین

در باربری ایران زمین اصول زیر به مرحله اجرا در می آید تا صاحبان بار از هر نظر از امنیت بار خود اطمنان حاصل کنند.

حفظ امنیت و سلامتی بار در باربری ایران زمین

مهمترین نکته در حمل بار حفظ ایمنی و عدم آسیب دیدگی وسایل و لوازم ضمن انتقال آن است. بخش مدیریت باربری ایران زمین در رابطه با حفظ امنیت بار سیاست کاری استفاده از نیروی مجرب، کارآزموده و کاردان در همه بخش های باربری و حمل بار را به کار می برد. همه کارکنان باربری دانش تخصصی در زمینه بخش فعالیت خود را از قبل آموزش دیده اند ، در نزدیکی همین محدوده باربری سعادت آباد به صورت تخصصی خدمات باربری را انجام می دهد

سیاست بعدی در شرکت باربری ایران زمین، استفاده از خدمات بیمه ای برای تضمین ارزش مادی بار در صورت بروز ناگهانی حادثه و حفط امنیت و سلامت بار ضمن انتقال آن می باشد.

باربری ایران زمین
باربری ایران زمین

دلایل استفاده از خدمات بیمه ای در اتوبار ایران زمین

استفاده از خدمات بیمه ای در اتو بار ایران زمین به این منظور انجام می شود که شرکت بیمه‌گذار موظف شود تا ضرر و زیان ناشی از آسیب های وارد شده به کالا و ضررهای جانبی مشتریان اتوبار را به‌صورت کامل جبران نماید.

انواع بیمه باربری در شرکت اتوبار ایران زمین

در باربری ایران زمین از انواع بیمه‌هایی باربری همچون؛ بیمه حمل‌ونقل داخلی، بیمه حمل‌ونقل صادراتی، بیمه حمل‌ونقل وارداتی و بیمه حمل‌ونقل دریایی استفاده می شود. نوع بیمه را نوع بار مشخص می کند. هریک از این بیمه ها، بنا بر و سقف خدمات پوشش دهی ارائه‌شده توسط شرکت بیمه گذار و تعهدات بیمه‌گذار در زمینه مسئولیت صدمات احتمالی به شرکت‌های  مختلف حمل بار، برای بیمه بار استفاده می شود.

باربری ایران زمین برای مقابله با ریسک ناشی از تصادفات و حوادث ناگهانی بین راه از بیمه مناسب برای بارهای خود استفاده می کند. این باربری با بیمه کردن بارهای خود اطمنان خاطر مشتریان را جلب می کند.

بسته بندی و اسباب کشی در ایران زمین
بسته بندی و اسباب کشی در ایران زمین

استفاده از ماشین های حمل بار متنوع در اتوبار ایران زمین

در اتو بار ایران زمین ماشین های متفاوت از نیسان و وانت بار گرفته تا کامیون های برزگ و پیشرفته حمل بار و ترانزیت های عالی و مجهز موجود است. این اتو بار از این ماشین ها متناسب با نوع بار استفاده می کند. برای انتقال بار کم از وانت بار و نیسان وبرای  بارهای بسیار بزرگ با فاصله انتقال طولانی از ماشین های بزرگتر چون ترانزیت و کامیون های بزرگ استفاده می کند.

هزینه های مناسب و به صرفه در اتو بار ایران زمین

در اتوبار ایران زمین هزینه هایی که برای حمل بار دریافت می شود با خدمت های ارائه شده توسط این باربری متناسب است. باربری به هیچ وجه هزینه اضافی ازمشتریان خود دریافت نمی کند.این باربری سیاست کاری  تعداد بار بیشتر را برای افزایش درآمد خود به کار می برد. طبق این سیاست کاری مدیریت باربری در نظر دارد، در ازای ارائه خدمات با کیفیت تر هزینه بار را پایین بیاورد و بار را ارزان تر منتقل کند. با این سیاست تعداد بارهای خود را افزایش می دهد و افزایش درآمد خود را از طریق افزایش تعدا حمل بار بیشتر کسب می کند ، باربری نیاوران خدمات تخصصی اسباب کشی را در محدوده نیاوران انجام می دهد

حمل اثاثیه در ایران زمین
حمل اثاثیه در ایران زمین

امکانات مورد نیاز برای بسته بندی وسایل

در اتوبار ایران زمین به بهترین شکل ممکن در دسترس است تا وسایل موردنیاز مشتریان ضمن  انتقال در فرآیند باربری از امنیت بیشتری برخوردار باشند. در اتو بار ایران زمین وسایل و اثاثیه را در جعبه‌های متناسب در اندازه‌های مختلف، بسته‌بندی می کنند. سپس درب آن‌ها را با نوارچسب یا یک طناب محکم به‌صورت کامل می بندند. چراکه در صورت باز بودن درب کارتن‌ها،وسایل مشتریان در حین جابجایی مخدوش شده و به‌شدت آسیب خواهند دید.
همچنین با استفاده از انواع پلاستیک‌های حباب‌دار یا وسایلی مانند روزنامه و کاغذ، در بین وسایل مورد بسته‌ بندی به‌ عنوان ضربه‌ گیر، مانع برخورد وسایل با یکدیگر می شوند. ضربه گیرها درصورت قرار گرفتن کارتن‌ها روی یکدیگر از وارد شدن فشارجلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدن آن‌ها می شود.

حمل اثاثیه منزل در ایران زمن
حمل اثاثیه منزل در ایران زمن

در اتوبار ایران زمین به بسته‌ بندی وسایل، برای حمل فواصل کوتاه درون‌ شهری با حمل اثاثیه در فرآیند حمل بار به‌صورت برون‌شهری متفاوت است. در این باربری برای بارهای بیرون شهری که نیاز به بسته‌ بندی‌های محکم‌ تری در حمل بار دارد، تمهیدات ویژه ای برای امنیت بار مشتریان اندیشیده شده است.

دریافت خدمات باربری

برای دریافت خدمات این باربری می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین آن تماس حاصل نموده تا تمام امکاناتی را که مورد نیاز شما می باشد در بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دهند.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس