باربری منطقه 3 سه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار در منطقه 3

باربری منطقه 3 سه

باربری منطقه 3 سه تهران با داشتن سال‌ها تجربه آماده هرگونه خدمت‌رسانی به ساکنین این منطقه می‌باشد. ارائه با کیفیت‌ترین خدمات با هزینه‌ ای تحت نظر اتحادیه باربری تهران ازجمله خصوصیات باربری منطقه 3 سهمی‌باشد. در ادامه به حمل بار توسط این باربری بیشتر می‌پردازیم.

باربری در منطقه 3 سه

منطقه 3 تهران واقع در شمال شرقی این شهر می‌باشد. این محدوده شامل اتوبان همت، رسالت چمران و قسمتی از خیابان شریعتی، مدرس و صدر است. ساکنین منطقه 3 می‌توانند برای جابجایی وسایل خود از این مناطق به هر جای شهر ازباربری منطقه 3 سه و خدمات این مرکز بهره‌مند شوند. داشتن سال‌ها تجربه درزمینه حمل بار و نحوه صحیح بسته‌بندی باعث شده است تا بهترین سرمایه یعنی اعتماد شما برای این مرکز به ارمغان بیاید.

باربری منطقه سه 3
باربری منطقه سه 3

تلفن باربری منطقه 3

در هر جایی از منطقه سه 3 هستید شما عزیزان به صورت شبانه روزی آماده است خدمات بی نظیر خود را به شما ارائه داده و امور حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل را به شما ارائه دهند این شرکت به صورت تخصصی خدمات خود را به شما ارائه می دهند و امور حمل بار را در این منطقه با ماشین های نیسان و وانت و خاور ارائه می دهند

 1. 021-44200390
 2. 021-22870614
 3. 021-88936830
 4. 021-77728486

با هر یک از شماره های بالا تماس بگیرید شرکت ما به صورت تخصصی امور مشاوره را در این زمینه به شما ارائه خواهند داد ، پس اگر قصد دارید جابجا شوید ما امور حمل بار را انجام خواهیم داد.

بسته‌ بندی وسایل با باربری منطقه 3 سه

بسته‌ بندی وسایل منزل از وقت‌ گیرترین و همچنین مهمترین مراحل جابجایی می‌باشد ؛ زیرا در صورت بسته‌ بندی اشتباه امکان آسیب دیدن وسایلتان وجود دارد. از مهم‌ترین بخش در بسته‌ بندی پیدا کردن یک کارتن و یا جعبه مناسب برای این کار می‌باشد. اتوبار منطقه 3 سه این مشکل را برای شما با در اختیار گذاشتن مناسب‌ترین و مستحکمترین کارتن‌ها برطرف کرده است. کارتن‌هایی با 5 لایه با داشتن چسب در درزها، مناسب برای وسایلی مانند ظروف شما می‌باشد. همچنین گذاشتن عایق‌های ضد ضربه نیز برای ظروف شکستنی در کارتن‌ها ضروری است. کارتن‌های رگال دار نیز برای بسته‌ بندی لباس‌های شما مناسب است. همه این‌ها با باربری منطقه 3 در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اتوبار منطقه 3
اتوبار منطقه 3

حمل بار در منطقه 3 تهران

باربری منطقه 3 سه تهران با داشتن دانش و تبحر در حمل اثاث، شمارا در اسباب‌کشی یاری می‌کند. اگر مسیر مقصد دور باشد و یا خوش‌مسیر نباشد، بازهم نگران نباشید. زیرا رانندگان اتوبار منطقه 3 با شناخت کامل تهران و خیابان‌ها بهترین مسیر را انتخاب می‌کنند تا در وقت شما صرفه‌جویی شود. همچنین رانندگی آن‌ها به‌گونه‌ای است که در طی مسیر آسیبی وسایلتان را تهدید نمی‌کند. روش اصولی این شرکت باربری برای حمل وسایل در این منطقه باعث شده است تا در طی حمل وسایل بزرگ و سنگین نه تنهاوسایل بلکه دیوارها نیز در اثر برخورد وسیله زخمی نشوند و آسیبی نبینند.

 شما قبل از انجام عمل بسته‌بندی و حمل بار توضیحاتی درباره تعداد و اندازه وسایلتان به اتوبار منطقه 3 می‌دهید تا این شرکت ماشین باربری مناسب برای شما را در اختیارتان قرار دهد. با این مرکز باربری شما دیگر نگران جابجایی و اسباب‌کشی نخواهید بود و از آن به‌ مانند یک خاطره بی‌دردسر و خوش می‌توانید یاد کنید.

خدماتی که باربری منطقه 3 انجام می دهد :

 • مشاوره به صورت کاملا تخصصی جهت نحوه حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل
 • خدمات بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا تخصصی توسط اتوبار منطقه 3
 • ارائه خدمات حمل و نقل و جابجایی و حمل بار در محدوده منطقه 3 به صورت تخصصی
 • ارسال کارگر برای حمل بارها بدونه ماشین
 • حمل بار به شهرستان برای حمل بار و اسباب کشی منزل
 • حمل و نقل اثاثیه به سایر نقاط تهران
 • صدور بیمه و بارنامه دولتی برای تمامی امور حمل بار
 • چیدمان وسایل منزل بعد از انجام امور اثاث کشی منزل

شرکت حمل بار منطقه 3 تهران به سبکی کاملا نوین آماده است خدمات تخصصی خود را در قالب بهترین باربری در منطقه سه به شما ارائه داده و خدمات تخصصی خود را به شما ارائه دهد ، این شرکت در خدمت شما عزیزان ساکن منطقه سه تهران خواهد بود

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس