باربری در محدوده ستارخان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری ستارخان

باربری در محدوده ستارخان

باربری ستارخان با سال ها تجربه در زمینه حمل بار بهترین باربری در محدوده ستارخان شناخته شده است. اتوبار ستارخان با بهترین نیروی کار در زمینه بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان وسایل، آماده خدمت رسانی می باشد. اگر شما هم نیازمند حمل اثاثیه منزل در ستارخان و یا هرجای دیگر هستید می توانید با خیالی راحت کار خود را به باربری ستارخان بسپارید ، ارائه خدمات بی نظیر و ارائه خدمات درست اسباب کشی با شیوه ای جدید از خدمات حرفه ای شرکت باربری و حمل و نقل ستارخان است.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

ما ادعا می کنیم که جز برترین موسسه های باربری در تهران هستیم و خود را جزء رده یک باربری و اتوبار می دانیم و در همین راستا توانسته ایم خدمات ویژه باربری را به ساکنین محدوده ستارخان ارائه دهیم ، خدمات به صورت صفر تا صد کار خواهد بود یعنی شما دستتان را در جیبتان قرار می دهید و بقیه کار را به دستان پر توان اتوبار ستارخان می سپارید ما راه و روش درست اسباب کشی را در این چند سال کسب کرده ایم و می دانیم به چه نحوی این خدمات را به عمل بیاوریم ، ما شما را درک می کنیم که اسباب کشی یک کار سخت و شاید برای بعضی از افراد استرس آور باشد ولی ما اینجاییم تا این خدمات را برایتان انجام دهیم

بهترین باربری ستارخان

تلفن های تماس موسسه باربری و اتوبار ستارخان

از آنجا که شعار باربری ستارخان مشتری مداری می باشد، از این رو با استفاده از حرفه ای ترین نیروی کار و تجهیزات توانسته است بهترین خدمات را در زمینه حمل بار و حمل اثاثیه منزل در ستارخان و یا هرجای دیگری به مشتریان خود ارائه دهد. اگر شما هم نیازمند جابه جایی و یا حمل و نقل اثاثیه منزل خود هستید ولی نمی دانید چطور این کار را انجام دهید و به دنبال شرکت حمل بار مطمئن و حرفه ای هستید کافی است که با شماره های اتوبار ستارخان تماس بگیرید و لذت حمل و نقل آسان، سریع، مطمئن با بهترین و ارزان ترین قیمت را تجربه کنید.

باربری در ستارخان

باربری ستارخان

همان طور که می دانید همه افراد حداقل یک بار در زندگی خود اسباب کشی را تجربه کرده اند. بدون شک یکی از نگرانی های آن ها به هنگام جابه جایی و حمل و نقل وسایل صحت و سلامت وسایلشان می باشد. طبیعی است که خانم ها در این زمینه حساسیت بیش تری نسبت به آقایان دارند و از این رو به دنبال بهترین شرکت باربری برای حمل و نقل اثاثیه منزل خود می باشند. پس اگر شما هم به دنبال یک باربری خوب و قابل اطمینان هستید پیشنهاد ما به شما باربری ستارخان می باشد. باربری ستارخان با استفاده از بهترین تیم تخصصی در زمینه جا به جایی وسایل منزل به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد. اتوبار ستارخان با استفاده از بهترین سرویس های باربری، بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و چیدمان وسایل به عنوان بهترین باربری شناخته شده است، در ضمن این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه شرکت های باربری می باشد.

خدمات باربری ستارخان

باربری ستارخان به منظور کاهش نگرانی های مشتریان خود از بابت جابه جایی سالم و مناسب اثاثیه آن ها خدمات زیادی را برای آن ها در نظر گرفته است، که به پاس این خدمات توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را به دست آورد، خدمات باربری ستارخان شامل موارد زیر می باشد لازم است که بدانید این موسسه زیر نظر باربری غرب تهران کار می کند و خدمات خود را به صورت حرفه ای انجام می دهد

58540657 23843329655710661 1246617319975682048 n 300x200 1

مشاوره رایگان به مشتریان خود

اتوبار ستارخان در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، ادارات و سایر مکان ها قبل از هر چیزی در مورد نوع وسایل، زمان جابه جایی، نحوه جابه جایی، هزینه حمل و نقل، بسته بندی، مدت زمان لازم برای حمل و نقل اثاثیه و غیره به تمام مشتریان خود مشاوره رایگان می دهد و آن ها را با روال کلی کار آشنا می کند و در نهایت بعد از به توافق رسیدن با مشتریان خود در اسرع وقت کار خود را به بهترین شکل ممکن شروع می کند.

حمل اثاثیه منزل در ستارخان

بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار ستارخان

یکی از فاکتورهای مهم و ضروری در حمل و نقل اثاثیه بسته بندی آن ها می باشد. چرا که بسته بندی نامناسب ممکن است در طول جابه جایی باز شود و به وسایل شما آسیب برساند، بنابراین باربری ستارخان با توجه به اهمیت این موضوع از جدیدترین و مناسب ترین نوع بسته بندی مانند استرچ رپ و بابل رپ برای وسایل شما استفاده می کند. همچنین برای وسایل شکستی که نسبت به بقیه وسایل حساس تر هستند از بسته بندی متناسب با این نوع وسایل استفاده می کند. و از بهترین و مناسب ترین کارتن ها برای بسته بندی استفاده می کنند.

اتوبار در ستارخان تهران

جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در ستارخان

این باربری با توجه به تعداد و حجم وسایل شما از نیسان بار و یا خاورهای بزرگ برای جابه جای استفاده می کند. که در هر کدام روش های صحیح برای حمل بار توسط نیروها رعایت می شود، و به طور منظم و دقیق چیده می شوند.

 • باربری ستارخان برای جابه جایی وسایل شما هنگامی که وسایلتان زیاد نباشند و شامل خرده ریزه ها باشد و یا در محل هایی که امکان عبور خاور ممکن نباشد از وانت بار و نیسان بار استفاده می کند که به نحوی باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود، این شرکت برای سرویس دهی مناسب و مطمئن از ماشین های زامیاد شرکت سایپا استفاده می کند.

تلفن باربری ستارخان

 • باربری ستار خان با استفاده از به روزترین وسایل مانند خاورهای بزرگ و مسقف که داخل آن برای تمیز ماندن وسایل شما موکت کاری شده است و مخصوص باربری و حمل و نقل اثاثیه می باشند، وسایل شما را صحیح و سالم به محل جدید منتقل می کند.
 • نکته قابل توجه در زمینه جابه جایی وسایل این است که اتوبار ستارخان از روش های صحیح و اصولی متناسب با ابعاد وسایل برای جابه جای استفاده می کند. مثلا وسایل بزرگ مانند یخچال توسط چند نفر جابه جا می شود.

حمل و نقل ستارخان

نیروی کاری باربری ستارخان

یکی از نگرانی های افراد به هنگام جابه جایی اثایه منزل و یا بسته بندی و چیدمان آن ها این است که افرادی که به منزل برای انجام این کارها می آیند چگونه افرادی هستند، اگر شما باربری ستارخان را برای حمل و نقل اثاثیه منزل خود انتخاب کرده اید دیگر نگران این موضوع نباشید، چرا که این باربری از افراد درست کار و مقید که بسیار قابل اعتماد هستند استفاده می کند. و در ضمن تمام نیروهای باربری ستارخان افرادی حرفه ای و نیرومند در زمینه حمل بار و اثاثیه هستند.

حمل بار ستارخان

چیدمان وسایل منزل بعد از اسباب کشی توسط اتوبار ستارخان

چیدمان وسایل منزل کاری سخت و وقت گیر می باشد، اگر شما بعد از حمل و نقل وسایل خود تمایل به انجام این کار ندارید. باربری ستارخان با کمال میل چیدمان وسایل شما را انجام می دهد. و همچنین به نظرات و سلیقه شما در امر چیدمان توجه ویژه دارد.

اسباب کشی در ستارخان

خدمات ۲۴ ساعته باربری و اتوبار در محدوده ستارخان توسط پرسنلی خبره و نیرومند انجام داده می شود اگر قصد باربری داشته باشید و نیازمند یکی اتوبار مطمن در محدوده ستارخان را دارید شرکت باربری ستارخان در خدمت شماست

باربری ستارخان این افتخار را دارد که به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. پس نگران زمان خود برای حمل و نقل وسایلتان نباشید هر زمان که بخواهید ما در اتوبار ستارخان در خدمت شما هستیم. با اتوبار ستارخان حمل و نقل سریع، مطمئن، حرفه ای و آسان را تجربه کنید.

تلفن باربری ستارخان تهران

اگر زمان جابه جایی وسایل شما فرا رسیده است می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و صفر تاصد کار خود را از قیبل بسته بندی، جابه جایی و چیدمان وسایل با خیالی راحت و بهترین قیمت به باربری ستارخان بسپارید.

تلفن های تماس موسسه باربری و اتوبار ستارخان

 • ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶
 • ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶
 • ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹
 • ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

با یک تماس در کلیه ساعات شبانه روز در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهیم بود ، کار را به دست ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ما راه و روش های اسباب کشی را می دانیم و با تجربه ای که در این امر داریم به سبکی درست و حرفه ای در کنار شما خواهیم بود.

اتوبار به چه معناست

بابری ستارخان
بابری ستارخان

امروزه به‌دلیل نیاز روزافزون مردم به امر جابه‌جایی وسایل، از جمله وسایل منزل، شرکت و یا حمل جهیزیه و…. از جایی به جای دیگر، شرکت‌های اتوبار پدیدار شدند که در این بین اتوبار و باربری ستارخان مفتخر است که این خدمت رو به بهترین نحو به انجام برساند. اتوبار به معنی جابه جایی اثاثیه از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر توسط اتومبیل است که در این کلمه اتو به مفهوم اتومبیل و بار نیز به مفهوم وسایل و بار می‌باشد!

خود مقوله‌ی اتوبار به دو دسته تقسیم می‌شود: اتوبار برون شهری و اتوبار درون شهری

همانطور که از اسم این دو مشخص است هر جابه‌جایی در شهر بومی را اتوبار درون شهری و حمل کالا به نقاط خارج از شهر را اتوبار برون شهری گویند.

چه کسانی کارشان را به شرکت باربری ستارخان میسپارند:

 • افرادی که وقت برای آن‌ها اولویت است
 • افرادی به رعایت کیفیت در طی حمل و نقل اهمیت ویژه می‌دهند
 • و افرادی که ترجیح می‌دهند با قیمت معقول و کارشناسی‌شده کارشان را از پیش ببرند

با شرکت اتوبار ستارخان خدمات عالی را تجربه خواهید کرد

لزوم استفاده از استرچ رپ و بابل رپ

باربری سپندبار
باربری سپندبار

استرچ رپ در واقع سلفونی است که برای حفاظت وسایل در مقابل باران و گرد و خاک استفاده می‌شود. سلفون استرچ رپ صرفا برای بسته‌بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

بابل رپ نیز پلاستیک‌های ضربه گیر حبابی هستند. در واقع حباب‌های این پلاستیک موجب ضربه‌گیری شده و برای بسته‌بندی وسایل حساس و بزرگ از جمله یخچال، لباسشویی و…. کاربرد دارد.

باربری ستارخان با استفاده از دستگاه‌های مدرن بسته‌بندی بخشی از دغدغه‌ی اسباب کشی را برطرف کرده است.

باربری در زمستان

باربری سپندبار
باربری سپندبار

باربری ستارخان با کمال میل و به بهترین صورت ممکن حمل اثاثیه شما را به هر نقطه‌ای و در هر زمانی انجام می‌دهد. از آنجایی که بسیار بر کیفیت روند انجام کار متعهد هستیم برای حمل بار در اوضاع نامناسب جوی نیز چار‌ه‌ای اندیشیده‌ ایم. در روزهای نامساعد جوی برنامه‌ریزی ویژه‌ای خواهیم داشت.

 • با بررسی دقیق هواشناسی‌های معتبر اوضاع جوی مبدا و مقصد و مسیر را در نظر می‌گیریم.
 • ماشین هاس مسقف وارد کار می‌شوند.
 • از عایق بندی وسایل اطمینان ویژه حاصل می کنیم.
 • نیروی کار را آماده می‌سازیم.

پس اگر در فصول سرد سال مجبور به اسباب‌کشی و حمل اثاثیه از مکانی به مکان دیگر شدید روی شرکت باربری ستارخان حساب ویژه بازکنید.

مزیت استفاده از خدمات باربری ستارخان

چرا خدمات باربری ستارخان را انتخاب کنید؟ اتوبار و باربری ستارخان با استفاده از کادری ویژه و ارائه‌ی خدماتی با کیفیت بالا همواره در تلاش است رضایت مشتریان عزیز را جلب کند. به طور کلی انتخاب مجموعه ستارخان جهت انجام خدمات باربری و چیدمان دارای مزایای زیر می‌باشد:

 • بهره مندی از کادری مورد اطمینان با مهارت بالا  و با عملکرد اصولی
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های اسباب کشی – قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه می‌باشند
 • رانندگان با احتیاط و صبور
 • استفاده  از ماشین آلات حمل و نقل مناسب با استاندارد بالا جهت حمل‌ و‌ نقل بی‌خطر کالا
 • استفاده از بهترین نوع بسته بندی مانند استرچ رپ و بابل رپ برای افزایش ایمنی بار در برابر ضربه و رطوبت
 • ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان توسط مشاوران زبده جهت اطلاع از صفر تا صد مراحل جابه‌جایی، هزینه، مدت زمان لازم جهت حمل و نقل اثاثیه و … اطلاع از روال کاری
 • جابه‌جایی و حمل اثاثیه و حتی چیدمان آن‌ها همانطور که دلخواه شماست
 • سرویس دهی ۲۴ ساعته در تمام هفت روز هفته
 • حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان
 • بیمه و بارنامه دولتی تا سقف ده میلیون تومان برای بارهای شهرستان

 بیمه حمل ونقل و یا باربری، بارنامه:

باربری ستارخان
باربری ستارخان

طی بیمه حمل و نقل و باربری چنانچه کالایی که شرکت باربری ستارخان به عنوان یک شرکت باربری در هنگام انتقال از مبدا به مقصد به دلیل یکی از خطرات درج شده در بیمه نامه آسیب ببیند، زیان وارده به کالا جبران می‌گردد. از آنجایی که حادثه هیچگاه خبر نمیکند  شرکت باربری ستارخان با بهره‌گیری از این بیمه، سلامت کالای شما را تضمین کرده است.

نظم و ترتیب در اسباب کشی

باربری ستارخان
باربری ستارخان

شاید عده ای گمان کنند هرچقدر افرادی که در امر اسباب ‌کشی شرکت می‌کنند بیشتر باشد  امور سریع تر و بهتر پیش خواهد رفت.

اشتباه  اینجاست! از قدیم گفته‌اند کیفیت با ارزش تر از کمیت است. با وجود نیرویی زبده و حرفه ای حتی با تعداد پایین، بسته بندی و اسباب‌کشی بهتر و سریع‌تر از آنچه که تصورش را می‌کنید پیش خواهد رفت.

تجهیزاتی که برای بسته‌بندی کالا در حمل و نقل استفاده می کنیم.

باربری ستارخان
باربری ستارخان

بدون شک امنیت اسباب منزل و کالایی که جهت انتقال در نظر دارید بیش از هرچزی برای شما حائز اهمیت است. در این بین باربری ستارخان به عنوان یک باربری پیشرو سعی کرده تا با بهره‌گیری از بهترین متدها به بهترین شکل وسیله‌های شما را بسته‌بندی و وکیوم کند تا علاوه بر حمل و نقل،امنیت آن‌ها نیز تضمین شود. تجهیزاتی که ما به‌کار می‌گیریم:

 • بابل رپ با پلاستیک حباب‌دار
 • ساک رختخواب
 • برای بسته‌بندی لباس‌ها کارتن رگال دار در نظر گرفته‌ شده است
 • وکیوم ۱۰۰متری و ۲۰ متری شامل بابل رپ، سلفون یا استرچ رپ و چسب پهن

با به کارگیری خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای در نظر داریم وسایل حساس مشتریانمان را بدون حتی ذره‌ای آسیب و خراش به مقصد برسانیم. شرکت باربری ستارخان با بهره‌گیری از این تجهیزات بسته بندی، حمل‌ و نقل بی دردسری را پیش‌روی شما خواهد گذاشت و چه بهتر از اطمینان خاطر !

فروش تجهیزات بسته بندی

عده‌ای تمایل دارند که از خدمات باربری و اتوبار استفاه نکنند که در این مورد خود مختارند و تمایل دارند که اسباب خانه را به بهترین شکل و با بهره‌گیری از تجهیزات بسته‌بندی کار خود را به انجام برسانند. چنانچه به دنبال خرید تجهیزات بسته‌بندی هستید در این مورد هم می‌توانید روی ما حساب ویژه باز کنید. از جمله تجهیزاتی که به فروش می‌رسد:

ضربه گیر، نایلن حباب‌دار، فوم، کارتن، چسب، ساک‌های زیپ دار و…

نکاتی در رابطه با بسته‌بندی و کاربرد هر کدام از تجهیزات

 • نایلن حباب دار یا بابل رپ معمولا برای بسته‌بندی ظروف شکستنی و وسایل حساس  منزل کاربرد دارد. نایلن حباب دار به واسطه‌ی خاصیت ضد ضربه‌ای خود از آسیب به وسایل شما جلوگیری می‌کند یا آسیب را به حداقل می‌رساند.
 • ضربه‌گیر از اصابت ضربه به اثاثیه از جمله یخچال و …. جلوگیری می‌کند.
 • کاربرد کارتن کاملا واضح است. با انتخاب کارتن‌های استاندارد و مناسب با متریال با کیفیت اطمینان خواهید یافت که وسایل بسته‌بندی‌شده ایمن هستند و احتمال پارگی کارتن پایین است. البته برای راحتی خودتان که شده کارتن‌ها را دسته بندی کنید و وسایل را با توجه به اینکه در کدام دسته‌بندی هستند، در کارتن مربوطه‌ قرار دهید. به شما توصیه می کنیم برای بسته‌بندی وسایل سنگین از کارتن‌های ۵ لایه استفاده کنید. کارتن‌های ۳ لایه نیز موجودند که به طور معمول برای وسایل سبک‌تر کاربرد دارند.
 • دسته‌ای از اثاثیه بهتر است در طی انتقالات پوششی روی آن‌ها وجود داشته باشد. لوازم حجیمی همچون ماشین لباسشویی را نمی‌توان دور یک روزنامه جا داد! ساک‌های زیپ دار به کار شما می‌آیند. این ساک‌ها در سایزهای مختلف موجودند و به واسطه‌ی داشتن زیپ، پوششی سراسری را روی کالا ایجاد خواهد کرد تا از نفوذ گردوخاک و رطوبت به وسیله جلوگیری نماید.

هزینه باربری و اتوبار چقدر است ؟

باربری ستارخان
حمل و نقل وسایل منزل باربری ستارخان

طبیعتا برای شما سوال پیش می‌آید که هزینه‌ی باربری چقدر  است و اینکه کدام روش حمل‌و نقل مناسب اسباب کشی شما می‌باشد؟ یا اصلا کدام روش به صرفه تر است؟ در واقع قیمت اسباب کشی به میزان وسایل، طریقه‌ی جابه جایی، طبقه‌ی خانه‌ی مبدأ و مقصد، وجود یا عدم وجود آسانسور، تعداد کارگران مورد نیاز و ماشین اتوبار  در میزان قیمت مؤثر است. از طرفی قیمت کرایه‌ی نیسان و خاور متفاوت از یکدیگرند! همچنین دستمزد دریافتی کارگر خاور و کارگر نیسان نیز دو مقوله‌ی جدا اند.

شرکت اتوبار و باربری ستارخان این افتخار را دارد که با دریافت هزینه‌های کارشناسی شده و معقول امر حمل‌ و نقل را در بهترین شکل ممکن برای مشتریان عزیز خود به انجام برساند. با گرفتن یک مشاوره‌ی مفصل از همکاران ما در باربری ستارخان می‌توانید به طور شفاف از نرخ اسباب کشی سر در بیاوردید و سفارش خود را برای بهره مندی از خدمات ما ثبت نمایید.

انواع ماشین‌های اتوبار

باربری ستارخان
باربری ستارخان

مجموعه باربری ستارخان مفتخر است که با استفاده از برترین ماشین‌های اتوبار، ترانزیتی بی دردسر و امن را برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد.

انواع ماشین‌های اتوبار این مجموعه:

 • کامیون‌های سقف‌دار و بدون سقف
 • خاور
 • ترانزیت
 • ده چرخ جفت یا تک
 • تریلی‌های لبه دار و کفی
 • وانت
 • نیسان

بسته به اینکه حجم اسباب شما چقدر است بهترین و مناسب‌ترین وسیله‌ی نقلیه را برای انجام خدمات حمل بار برای شما در نظر خواهد گرفته شد. وجدان کاری همکاران مجموعه ستارخان اجازه نمی‌دهد که مشتری عزیز هزینه‌ی گزافی را بابت پرداخت وسیله‌ی نقلیه‌ با ظرفیت باربری بالا پرداخت کند، در صورتی که انتقال اثاثیه مورد نظر با استفاده از وانت بار و نیسان بار نیز انجام می‌شده‌است . اساس انتخاب وسیله‌ی نقلیه جهت حمل‌و نقل حجم و میزان وسایل مشتری است. برای مثال ممکن است جهت انجام حمل وسایل استفاده از یک وانت کافی باشد تا هزینه‌ی بیهوده‌ای بابت انتقال وسایل با خاور و ماشین‌آلات بزرگ‌تر پرداخت نگردد.

وجود رانندگان مجرب و حرفه‌ای در کادر اتوبار ستارخان

اتوبار ستارخان
اتوبار ستارخان

در مجموعه‌ی باربری ستارخان سعی بر این شد که از بهترین اتومبیل‌ها جهت حمل‌ و نقل استفاده شود تا کالا با امنیت کامل به مقصد برسد. اما آیا برتری وسیله‌ی حمل و نقل همه چیز ماجرا است ؟

در این بین غیر از رعایت مواردی همچون نوع بسته‌بندی، نحوه‌ی اسباب کشی، اتومبیل و…. راننده ای که وظیفه‌ی راندن ماشین اتوبار را دارد یکی از شروط باربری سالم است. رانندگان ما با رعایت سرعت، رانندگی با احتیاط و دقت و تجربه‌ی کافی در این زمینه یک حمل و نقل بی دردسر را به انجام خواهند رساند. در مجموعه‌ی ما کیفیت و ایمنی شرط اول کار است.

توصیه های لازم از طرف شرکت حمل و نقل ستارخان برای شما خوبان

 1. از پیش خود و خانواده را از هر لحاظ آماده کنید
 2. از ایمنی و تمیزی محل جدید که مقصد شما است اطمینان حاصل کنید
 3. زمان انجام اسباب‌کشی چناچه در حین انجام کار کارکنان ما نظر و پیشنهادی داشتند حتما عنوان بنمایید
 4. در حین بابری می‌توانید به کار کارگران نظارت کنید اما تا جایی که امکان دارد برای امنیت خود، کارگر و وسایل‌تان ترجیحا مانع آن‌ها نشوید ، به خصوص در حین جابه‌جایی وسایل سنگینی همچون یخچال، مبل، ماشین لباسشویی و…
 5. اگر افرادی را سراغ دارید که در این بین زبده‌اند می‌توانید روی کمکشان حساب باز کنید . این امر موجب تسریع و بهبود کار خواهد شد.
 6. ترجیحا تایم اسباب کشی را در ساعات کم ترافیک قرار دهید .
 7.  در روز اسباب کشی حتما حواستان جمع فرزند دلبندتان باشد.
 8. اگر محل سکونت فعلی آپارتمانی است، حتما از قبل هماهنگی‌های لازم را با اهالی و مدیر ساختمان انجام دهید . این موضوع در ساختمان‌های بزرگ و دارای طبقات بیشتر بسیار حائز اهمیت است.
 9. به شما توصیه می‌کنیم که ترجیحا جارو برقی و جارو دستی خود را جدا از بقیه وسایل قرار دهید تا در اتمام اسباب‌کشی به نظافت منزل جدیدتان بپردازید. با انجام این کار دیگر مجبور نخواهید بود که در میان انبوه وسایل به دنبال جارو بگردید.
 10. روز قبل از اسباب‌کشی مواد غذایی و تمام محتویات یخچال را خالی کنید و طبقات و بدنه‌های یخچال را تمیز کنید و سپس از برق بکشید.
 11. از قدیم گفته‌اند کار از محکم کاری عیب نمی‌کند !خب در مورد محکم کاری بعد از اسباب‌کشی هم یادتان نرود که پس از اتمام این کار حتما یکی از اعضای خانواده به مبدأ اسباب‌کشی برگشته و اطمینان یابد که هیچ وسیله‌ای جا نمانده است. این مورد را جدی بگیرید و سرسری گذر نکنید …

حرف اخر

هدف ما در مجموعه باربری ستارخان ارائه بهترین و پرکیفیت ترین خدمات در زمینه‌ی اتوبار و باربری زمینی است. بر آن هستیم که با هزینه‌ای معقول و در کمترین زمان ممکن اسباب‌کشی را بدون دردسر برای مشتریانمان به انجام برسانیم. بدون شک اسباب کشی امری طاقت فرسا است اما اگر همه چیز همانطور که در نظر دارید پیش رود اثاث کشی به اتفاقی خاطره‌انگیز برای شما مبدل خواهد شد، به شرطی که یک برنامه‌ریزی و تخصصی در کار بوده باشد. باربری ستارخان مفتخر است که با بهره مندی از نیروی متخصص و تجهیزات استاندارد بهترین خدمات باربری را برای مشتریان عزیزمان ارائه کند. اگر قصد اسباب کشی دارید و به ‌دنبال یک تجربه‌ی بدون مشکل هستید، اتوبار ستارخان آماده است تا سرویس دهی را بهترین شکل برای شما به انجام برساند.

سرویس دهی باربری ستارخان آیا به صورت شبانه روزی است ؟

بله خدمات ما در محدوده ستارخان به صورت شبانه روزی اگر قصد دارید اسباب کشی کنید ما در هر ساعتی از شبانه روز در کنار شما هستیم و سرویس دهی حمل بار را به صورت تخصصی انجام می دهیم

هزینه های باربری در محدوده ستارخان به چه صورتی است؟

ما خدمات ویژه ای را برای حمل بار و اثاث کشی منزل ارائه می دهیم و می توانیم در این راستا به بهترین سبک ممکن این خدمات را ارائه دهیم برای جابجایی اثاثیه منزل و دریافت هزینه ها با شما تلفن 44200390 تماس حاصل فرمایید

اتوبار ستارخان دارای مجوز باربری است؟

بله این مجموعه دارای مجوز از اتحادیه باربری داران تهران می باشد و به صورت شبانه روزی این خدمات برای شما ارائه خواهد شد

جابجایی بار در این محدوده با نیسان و خاور انجام می شود؟

بله خدمات ما در محدوده ستارخان به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته است شما می توانید از خدمات این شرکت باربری بهره کامل را دریافت کنید و با نیسان و خاور بارهای خودتان را به مقصد مورد نظرتان ارسال کنید

 

اشتراک در
اطلاع از
40 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا سیدی
4 سال قبل

با سلام و عرض ادب ،خواهرم هفته پیش جابجایی منز ل داشت،چون تو محدوده شما بود از اتو بار شما استفاده کرد،خیلی از کار کارگران شما راضی بود مخصوصا در حیطه بسته بندی اثاثیه با سلفونهای ضربه گیر،

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  زهرا سیدی

بسیار عالی
چه بهتر از رضایت مشتریانمون

طیبه یوسف زاده
4 سال قبل
پاسخ به  زهرا سیدی

واقعا از مشاورانتون در ناحیه ستارخان نهایت تشکر رو دارم که این قدر با حوصله به سوالهای ما جواب دادند. دگ زیر و بم رو از مشاور پرسیدم
همین برخورد خوب باعث شد باربری ستارخان شما رو انتخاب کنم

سپند بار
4 سال قبل

پاسخ به تمام سوالات مشتریان عزیزممون وظیفه ما هست. بله پرسنل باربری ستارخان با مشاوره شبانه روزی همیشه در خدمت مشتریان عزیز هست؛ و البته ممنون از انتخاب اتوبار ستارخان

رضازاده
4 سال قبل

خدمت دست اندر کاران شرکت باربری ستارخان سلام میگم ومیخواستم بپرسم که سرویس حمل ونقل رفت و برگشتی به تبریز رو برام انجام میدید؟

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  رضازاده

بله؛شرکت باربری سپند بار حمل بار از تهران به شهرستان را کامیون و ماشین‌های باربری برگشتی به انجام می‌رساند. اگر در محدوده ستارخان و یا محدوده‌های دیگر هستید با مشاورین ما در تماس باشین دوست عزیز.
شماره تلفن باربری سپند بار که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

arash
4 سال قبل

میخواستم باهاتون تماس بگیرم ولی گفتم اینجوری بهتره که از همین طریق از تک تک پرسنلتون تشکر کنم بابت صبری که داشتن. ما به کرج اسباب کشی داشتیم واقعا رانندتون کاردرست بود.دمتون گرم.
آرش حاجیپور هستم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  arash

درود آقای حاجیپور عزیز ما بهترین پرسنل رو در نظر گرفتیم تا در درجه اول مشتری رضایت داشته باشه و همه چیز منصفانه پیش بره-ما از شما متشکریم آقا آرش
ممنون از انتخاب سپند بار

رضا
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

رضا هستم در حوزه تابلوهای هنری فعالیت دارم البته بصورت اینترنتی در کل کشور فروش دارم
به دلیل حساسیت بالای کار ما از باربری بسیارخوب شما خدمات میگیرم،خیلی هم راضیم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  رضا

حمل بار شکستنی نیاز به حساسیت بالایی دارد. هدف باربری در محدوده ستارخان سپند بار، امنیت کامل وسایل مشتری است . به همین دلیل از بهترین‌های ممکن استفاده میکنیم.تشکر از ارائه دیدگاهتون

Sepideh
4 سال قبل

سلام واقعا باید بگم یه اثاث کشی خوب رو تجربه کردم یه تیم حرفه ای شرکت باربری ستارخان هست باید بگم محشره عالیه . خدماتی نوین رو ارائه میده میشه گفت بهترین باربری در سطح تهران هست که یه اثاث کشی حرفه ای رو با ارائه نکات ایمنی در ستارخان ارائه میده . بسته بندی و حمل بار محشر بود ممنون از شرکت سپند بار برای ارائه خدمات اتوبار در ستارخان . تشکر از مدریت محترم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Sepideh

ارائه خدمات مدرن باربری و استفاده از برترین های حمل بار و بسته بندی هدف ما است. رضایت مشتریان ما روشنی بخش ما در این مسیر است. خوشحالیم که برای اسباب کشی در محدوده ستارخان، سپند بار را برگزیدید

Mojgan
4 سال قبل

بسته بندیهای حرفه ای که عزیزان شاغل در باربری ستارخان انجام میدهند چنان با نظم انجام میگیره که مشتری کیف میکنه
و این مقوله بسته بندی یکی از مهمترین ارکان اثاث کشی به حساب میاد
به امید موفقیت روز افزون……..

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Mojgan

تشکر از شما . چه بهتر از رضایت مشتری

یاسمن
4 سال قبل
پاسخ به  Mojgan

من از باربری ستارخان استفاده کردم کارگران بسته بندی با استفاده از وسایل مخصوص و با ترفندی خاص به نحو احسن اثاثیه من را بسته بندی کردند که اصلا در توان من نبود
به قول معروف کار را باید به کاردان سپرد

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  یاسمن

با تقدیم احترام
بسته بندی اثاثیه یکی از مراحل اسباب کشی است که شاید عده ای گمان کنند که کار مهمی نیست غافل از آنکه این کار هم مانند بقیه امور تکنیک و قوانین خاصی دارد . بهترین تصمیم را گرفتید که امور بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل را به باربری ستارخان سپندبار سپردید

محمد
4 سال قبل

یه اثاث کشی عالی رو تجربه کردم محشر بود تشکر از پرسنل خوبتون و ممنونم از اینکه بهترین خدمات رو ارائه دادین

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  محمد

درود به شما دوست عزیز
هرکاری که انجام شد در جهت رضایت شما بوده است

مهریار
4 سال قبل

من حدودا چندین بار بخاطر چند موضوع کاری از باربری ستارخان خدمات ارزنده ای دریافت کردم و میتونم به تجربه نیروها و پرسنل شما اشاره کنم که البته مشخص که این نیروها سابقه کاری بیشتری دارند و به همین علت خدمات بهتری را به مشتری ارائه می‌دهند.

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مهریار

بله دوست عزیز سپند بار بیش از یک دهه دارای سابقه است و نیروهای انسانی ما از فیلترهای سخت گیرانه سپند بار عبورکده اند تا صلاحیت آن ها مشخص شود. به همین دلیل به مشتریان عزیز اطمینان می‌دهیم که کارگران و رانندگان ارسالی جهت انجام امور باربری بسیار ماهر و مورد اطمینان هستند

دادار دوست
4 سال قبل

نیروهای بسته بندی شما از کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه
و وکیوم بگ برای بسته بندی اسباب کشی منزلم استفاده کردند واقعا این وسایل در اثاث کشی خیلی لازم میشه

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  دادار دوست

بله دوست عزیز. بسیار عالی که در جریان روال کاری تیم بسته بندی ما بودید . هدف ما از استفاده از این لوازم بسته بندی درجه یک حفاظت از اثاثیه مشتری عزیز است. باربری در محدوده ستارخان از انتخاب شما تشکر مینماید

Ghorbani
4 سال قبل

من دو بار از باربری ستارخان سرویس گرفتم کارگرهاتون حرفه ای بودن و بدون صدمه زدن به وسیله ها اونها رو جابجا کردن‌
باربری ستارخان یکی از بهترین و شفاف ترین اتوبارهای تهران هست که میتونیم به شفاف بودن هزینه هاش اعتماد کنیم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Ghorbani

درود بر شما
شفافیت کاری شرط اعتماد مشتری به شرکت است که مشتریان عزیز طبق تماس با مشاوران شبانه روزی سپند بار توضیحات جامع و کاملی را در رابطه با تک تک مراحل و تفکیک هزینه باربری بر اساس خدمات دریافت خواهند کرد
تشکر از دیدگاه ما

احمدی
4 سال قبل

منزل قبلی من درون کوچه بن بست و تنگی قرار داشت و با یاری شما پرسنل و کارگران زحمتکش ستارخان اثاثیه منزلم رو تا درون آپارتمانی بردیم که بدون آسانسور بود و دارای پله های زیادی بود
نمیدونم با چه زبونی از شما تشکر کنم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  احمدی

سلام و احترام خدمت شما
در هرشرایطی پرسنل سپند بار تدابیر ویژه در نظر می گیرند تا اثاث کشی در سخت ترین شرایط بدون هیچ مشکلی پیش رود.
تشکر از دیدگاه شما

دینا
4 سال قبل

از مشاوره و کارشناسی رایگان و ارائه قیمت کارشناسی برای حمل کلیه وسایل توسط باربری ستارخان به مشتری….. خیلی راضیم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  دینا

با درود و تقدیم احترام؛ یکی از مراحل مهم باربری انتخاب ماشین باربری مناسب بر اساس کارشناسی اطلاعاتی است که مشتری گرامی در اختیار ما می‌گذارد. از این رو افرادی کاردان و دلسوز را جهت کارشناسی و پاسخگویی به شما مشتریان استخدام کردیم که هر سوالی که در رابطه با باربری و حمل بار از تهران و ستارخان به هرجای کشور دارید پاسخ دهند

قنبری
4 سال قبل

فروشگاه بزرگ لوازم تزیینی و دکوری دارم مدتی پیش تغییر مکان دادم از باربری ستارخان سرویس گرفتم واقعا دست کارگران تون درد نکنه که همراه خود کارتن های ۵لایه و سلفونهای حبابدار آورده بودند
واینطوری نگرانی من از بابت شکستن این لوازم گران قیمت بر طرف شد
ممنون از باربری مشتری پسند ستارخان

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  قنبری

با درود
لوازم تزیینی و دکوری بسیار حساس به ضربه هستند و انتخاب یک شرکت باربری خوب و مطمئن انتخاب هوشمندانه است که خدارو شکر شما با انتخاب باربری ستارخان سپند بار بهترین انتخاب رو کردید .
تشکر از شما دوست عزیز

اهورا
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

یکی از چندین ویژگی خوب باربری ستارخان اینه که همیشه سر زمان مقرر و معین شده برای ارائه خدمات حاضر میشید و هزینه ایی که در قبال خدمات تون اعلام میکنید برای من مشتری مقرون به صرفه و منصفانه است

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  اهورا

با درود
شرکت سپند بار با ارائه تعرفه های باربری مناسب و ارزان و مصوب اتحادیه در نظر دارد تمام اقشار جامعه بتوانند با هزینه مناسب کیفیت بالایی را در دریافت خدمات تجربه نمایند

لاله
4 سال قبل

ممنونم از باربری ستارخان که با پرسنل خدمتگذار خود و کارشناس ها و مشاوره باربری در تمام روز های هفته و به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سئوالات مشتریان خودش هست من که خیلی راضی بودم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  لاله

درود بر شما
پشتیبانی و مشاوره رایگان سپند بار به دنبال ارائه راهنمایی همه جانبه به مشتریان عزیز برای داشتن یک اثاث کشی آسان و بی دردسر است.
ممنون که به سپند بار اطمینان کردید

نرگس
4 سال قبل

الهه هستم سالن آرایش دارم ۲ هفته پیش نقل مکان داشتم از باربری شما استفاده کردم ، از بسته بندی حرفه‌ای وسایل سالنم با استفاده از لوازم بسته بندی درجه یک باربری ستار خان خیلی تشکر میکنم همچنین از راننده ماهرتون

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  نرگس

با سلام خدمت شما
در ابتدا لازم است که از دیدگاه شما تشکر کنم
مشتری مداری خواسته ما است و به دنبال به یادگار گذاشتن یک خاطره خوب از اسباب کشی در ذهن مشتری میباشیم
تشکر از دیدگاه شما

بهمنی
2 سال قبل

خدمات باربری ستارخان عالی بود من دیروز از این شرکت درخواست خدمات باربری کردم توی همون ستارخان جابجا شدم واقعا سرعت عملشون عالی بود از سپند بار برای ارائه خدمات باربری در محدوده ستارخان کمال تشکر را دارم

جعفری
2 سال قبل

وقتی که حرف از اسباب کشی میشه شرکت باربری ستارخان سپندبار حرف های زیادی برای گفتن داره این شرکت خدماتش خیلییی خوب بود از سرویس دهی این شرکت رضایت کامل را دارم محشر هستن خدایش

مهدی
2 سال قبل

از خدمات باربری ستارخان استفاده کردم و باید بگم واقعا رضایت دارم ولی حیف شد یه لیوان شکست که اونم قضا و بلا بوده مهم نیست از پرسنل محترم شرکت اتوبار ستارخان نهایت تشکر را دارم

مهدوی
2 سال قبل

تشکر از خدمات باربری ستارخان

got to up

شماره های تماس