حمل بار و باربری تهران به بانه

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به بانه

حمل بار و باربری تهران به بانه

بانه را می‌توان بازار مرزی کشور در نظر گرفت. حمل بار از بانه به تهران و از تهران به بانه در کاپو است. اگر تجهیزات و کالایی دارید که می‌خواهید به شهر بانه منتقل شود یا قصد دارید به این شهر اسباب کشی انجام دهید، مرکز حمل بار و باربری تهران به بانه سپند بار آماده است حمل بار از تهران به بانه و مسیر برگشتی بانه به تهران را با کیفیت تمام و هزینه مناسب انجام دهد.

با سال‌ها سابقه درخشان در زمینه حمل بار شهری و بین شهری آماده ارائه خدمات حمل و نقل به بانه، بسته بندی اقلام ریز و درشت و جابجایی بار و باربری از تهران به شهر بانه می‌باشیم.

باربری تهران به بانه

امور حمل بار و باربری تهران به بانه سپند بار 

حمل بار خود به بانه را با آسودگی خاطر به افرادی زبده و متخصص بسپارید. نرخ کرایه‌های مرکز باربری تهران بانه بسیار مناسب و منصفانه است و در صورت تماس با مشاوره سپند بار، شرایط شما کارشناسی شده و تعداد کارگر و نوع ماشین باربری معین می‌گردد. کارشناسی شرایط باید توسط افرادی خبره انجام گیرد تا اثاثیه با نیروی کافی حمل شود و از طرفی مشتری مجبور به پرداخت هزینه ای اضافی نگردد.

مزیت انتخاب سپند بار به عنوان انجام دهنده خدمات باربری این است که خیالتان راحت است که نیروی انسانی با علم و تجربه کافی درحال برنامه ریزی و سرویس دهی برای حمل بار از تهران به شهر بانه می‌باشند.

هرگونه بار کشاوری، خانگی،تولیدی و … در امنیت کامل به شهر بانه واقع در کردستان منتقل می‌نماییم و این کار با بیمه رایگان انجام می‌شود. در ادامه خدمات مرکز حمل بار و باربری تهران به بانه به طور کامل لیست می‌گردد.

خدمات قابل ارائه در مرکز حمل بار و باربری تهران به بانه 

 • بیمه باربری و پشتیبانی شبانه روزی
 • پرسنل و نیروی حمل بار خوش اخلاق و زبده
 • حمل بار از تهران به بانه و از بانه به تهران در مسیر برگشتی (۲۴ ساعته و ۷ روز هفته)
 • برآورد هزینه باربری کارشناسی شده و متناسب با کیفیت خدمات زیر نظر اتحادیه
 • انجام خدمات بسته بندی بار و اثاثیه با لوازم درجه یک
 • فروش تلفنی و ارسال تجهیزات پک و بسته بندی لوازم خانگی و غیرخانگی
 • پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی
 • اسباب کشی فوق حرفه ای + ارائه خدمات بعد از اسباب کشی در مقصد بانه

شرکت باربری سپند بار با چهار شعبه در تهران و سابقه درخشان در زمینه اسباب کشی

باربری دزاشیب برای ساکنین دزاشیب و باربری چیذر برای ساکنین چیذر، نیروی باربری و ناوگان حمل بار ارسال می نماید.

هرجای تهران که هستید ما در کمترین زمان ممکن در محل حضور خواهیم یافت 

حمل بار با کامیون به بانه

خودروهای باربری برای حمل بار بانه

هرچه فاصله دو شهر از یکدیگر بیشتر شود، توجه به سلامت و امنیت وسایلی که باید بین این دو شهر منتقل شوند، بیش از پیش می‌گردد. ماشین باربری یکی از فاکتورهای مهم در یک حمل ونقل ایمن است.

انتخاب سپند بار به عنوان ارائه دهنده خدمات باربری تهران به بانه مساوی است با ضمانت سلامت اثاثیه!

با توجه به مسافت بالای تهران تا بانه ترجیحاً خودروهایی انتخاب می‌شوند که مسقف هستند. البته انتخاب ماشین باربری به نوع و اندازه بار نیز وابسته است اما ماشین‌های باربری دارای سقف را در اولویت کار می گذاریم.

خودروهای باربری سپند بار در انواع مسقف، روباز و کابین موکت کاری شده موجود هستند و در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرند:

 • کامیون تک و جفت
 • خاور
 • کامیونت
 • وانت
 • نیسان

هرکدام از ماشین‌های باربری تهران به بانه، ظرفیت مشخصی دارند. برای مثال نیسان تا ۲ تن و کامیون جفت تا ۱۵ تن ظرفیت بار دارد. انتخاب ماشین باربری پس از کارشناسی دقیق میزان بار صورت می‌پذیرد.

چرا ماشین حمل بار در فرآیند حمل بار و باربری تهران به بانه مهم است؟

 1. راننده ماشین باربری و مهارت وی بسیار مهم است اما نمی‌توان وضعیت جاده‌های کشور را نادیده گرفت. ماشین باربری ایده آل باید عکس العمل خوبی در مقابل شرایط بد راه و دست اندازهای مختلف نشان دهد؛ این موضوع تا حد زیادی به سیستم تعلیق و ساختار ماشین باربری وابسته است.
 2. انداه کابین ماشین باید با حجم بار انتقالی متناسب باشد و وسایل طوری چیدمان نشوند که در طی مسیر به خاطر فضای خالی بسیار یا فضای کم، آسیب ببینند.
 3. وزن بار بیشتر از ظرفیت حمل بار ماشین باربری نباشد. در غیر اینصورت مشکلات گوناگونی در طی مسیر تهران به بانه پیش خواهد آمد.

اهمیت بسته بندی اثاثیه انتقالی از تهران به بانه

یخچال ساید، TV، ماشین ظرفشویی و لباسشویی و … لوازم بسیار حساسی هستند و تا حد ممکن نباید کوچکترین ضربه ای به آن‌ها وارد شوند.

 • بورد دیجیتالی بسیار حساس به ضربه است و ممکن است به قیمت از کار افتادن بورد تمام شود.
 • لوازمی مانند پیانو ممکن است در طی کوچکترین آسیب تا حد زیادی بی ارزش شوند و برخی ضربات با تأثیرات داخلی در صدای پیانو مؤثر می‌باشد.
 • لوازم شکستنی مانند لوازم آشپزخانه و ظروف شیشه‌ای ممکن است در صورت کوچکترین تکان و اصطحکاک، ترک بردارند یا دچار شکستگی کامل شوند.

با این تفاصیل بسته بندی اثاثیه امری جدی در حمل و نقل بار و اثاثیه است. اصلا این فکر را نکنید که اگر کارگران، رانندگان و ماشین باربری بهترین باشند نیازی به بسته بندی اثاثیه نیست. پروسه باربری را همانند یک زنجیر در نظر بگیرید که تمام مراحل آن همچون زنجیر به هم وابسته هستند و عدم توجه به یکی از مراحل باربری، خسارات غیر قابل جبرانی را به بار می‌آورد.

انجام خدمات بسته بندی تخصصی توسط باربری تهران به بانه 

دیگر نیازی نیست مدت‌ها قبل از اسباب کشی به مغازه‌های اطراف یا همسایه و آشنا بسپارید تا کارتن‌های کهنه و از دور گذشته را برای شما نگه داری کنند. با پرداخت هزینه‌ای معقول، شاهد بسته بندی اثاثیه با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات خواهید بود. تجهیزاتی که هر کدام به نوبه خود نقش حفاظتی و عایق را دارند.

سپند بار کارگرانی خبره در تمام مراحل باربری پرورش داده است. بسته بندی یکی از خدماتی است که در شرکت سپند بار به صورت بسیار حرفه‌ای و نوین انجام می‌پذیرد. تیم بسته بندی متشکل از خانم‌ها و آقایانی هستند که با گذراندن کلاس‌های تخصصی و مطابق با متد روز دنیا، امور بسته بندی را به نحو احسن به انجام می‌رسانند.

باربری فرمانیه و باربری آجودانیه سپند بار برای ساکنین محدوده فرمانیه و اجودانیه

در بقیه مناطق نیز ارائه خدمات وجود دارد:

 

باربری از تهران به بانه

هزینه حمل بار از تهران به بانه

سپند بار به عنوان شرکتی پیشرو با انجام باربری ارزان، شرایطی را فراهم کرده‌است تا اکثر اقشار جامعه بتوانند با خیالی جمع، بار و اثاثیه خود را از تهران به بانه منتقل کنند. شاید تصور کنید که سپردن امور باربری به یک شرکت باربری اسم و رسم دار هزینه‌های سنگینی را برای شما می‌تراشد.

باید گفت که تعرفه حمل بار و باربری تهران به بانه زیر نظر اتحادیه باربری می‌باشد که معمولاً این تعرفه‌ها منطقی و مناسب می‌باشند. حتی در بازه‌های زمانی از سال تخفیف‌های چند درصدی به عنوان جشنواره در نظر گرفته می‌شود که به دلیل کاهش ناگهانی قیمت باربری و عدم افت کیفیت در نحوه ارائه خدمات، استقبال فراوانی می‌شود.

اگر تمایل دارید تا براساس شرایط مبدأ و مقصد و میزان بار، از هزینه‌های حمل بار مطلع شوید، با مشاورین شبانه روزی سپند بار تماس بگیرید. این افراد با دلسوزی تمام اطلاعات شما را دریافت کرده و پس از کارشناسی دقیق، قیمت و کرایه اتوبار تهران بانه را تعیین می‌کنند.

 

چرا اتوبار تهران به بانه سپند بار 

 • باربری تهران به بانه زیر مجموعه‌ای از شرکت باربری سپند بار است که تمام فعالیت‌های این شرکت، قانونی و با مجوز رسمی از اتحادیه باربری انجام می‌گیرد.
 • تمام اهداف شرکت، متمرکز بر جلب رضایت مشتری و انجام خدمات به شیوه های مدرن و بروز است.
 • هزینه‌های باربری ارزان و منصفانه هستند و در خور کیفیت خدمات حمل بار و بسته بندی می‌باشند.
 • حمل بار از بانه به تهران با کامیون‌های برگشتی امکان پذیر است.
 • خدمات به صورت ۲۴ ساعته می‌باشد و حتی روزهای تعطیل هم ارائه خدمات داریم.
 • سپند بار دارای بورد تخصصی در زمینه اسباب کشی است. این بدان معنی است که خدمات قبل و بعد اسباب کشی را انجام می‌دهیم.
 • بسته بندی با لوازم درجه ۱ انجام می‌گیرد تا بار جهت حمل بار از تهران به بانه آماده شود.
 • کارگران برای چیدمان اثاثیه در مقصد آماده‌اند و به اصول کلی فنگ شویی آشنایی دارند.
 • در صورت تمایل مشتری، خدمات نصب وسایل برقی و الکترونیکی‌ (مانند نصب لوستر – ماشین لباسشویی  و…) توسط کارگران باربری صورت می پذیرد.
 • کارگران باربری تهران بانه افرادی خوش برخورد و پرتوان می‌باشند. علم اسباب کشی و جابجایی بار را دارند و برای آن آموزش‌های تخصصی را فرا گرفته اند.
 • ماشین‌های باربری جهت حمل و نقل بار بین شهری، در انواع سبک و سنگین قابل رزرو می‌باشند. این ماشین‌ها فرسوده و از دور خارج شده نمی‌باشند و برای جابجایی بار بهترین ممکن اند.
 • در جابجایی بارهای سنگین از مبدأ به سمت ماشین باربری، علاوه بر کارگران توانا، از تجهیزات مخصوص جابجایی بار استفاده می‌گردد.
 • بیمه باربری رایگان تا سقف ۱۰میلیون تومان ثبت می‌گردد.
 • امکان افزایش سقف بیمه باربری تا سقف مورد نظر مشتری وجود دارد.
 • پشتیبانی شبانه روزی و رایگان در نظر گرفته شده است.
 • رزرو آنلاین و تلفنی، هر دو امکان پذیر است.

 

اتوبار تهران بانه

رزرو تلفنی سرویس باربری از تهران به بانه 

مطابق با محل زندگی خودتان، نزدیک ترین شعبه سپند بار را از میان شماره‌های تماس زیر انتخاب بفرمایید. در تایم مقرر شده توسط شا عزیزان، بهترین ناوگان و افراد را جهت آماده سازی بار برای حمل به سمت بانه، اعزام خواهیم کرد. پشتیبانی شبانه روزی و پاسخگو است.

فاصله ما و شما تنها یک تماس است. هر روز هفته پاسخگوی همیشگی شما هستیم.

 

 

 

خودم قصد بسته بندی اثاثیه را دارم. می توانم تجهیزات بسته بندی را خریداری کنم؟

شما می‌توانید به صورت تلفنی تجهیزات بسته بندی را انتخاب و سفارش دهید. به تمام نقاط کشور ارسال بار وجود دارد.

می‌خواهم اطلاعات بیشتری در مورد لوازم بسته بندی به دست بیاورم. مطلبی در این مورد دارید؟

از منو سایت وارد بخش فروشگاه لوازم بسته بندی شوید. توضیحات کاملی در مورد هرکدام از لوازم بسته بندی را مشاهده خواهید کرد.

تعرفه باربری تهران به بانه چطور است؟

زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و در دوره هایی از سال بسیار کمتر از نرخ معمولی خدمات ارائه می‌گردد. با مشاورین سپند بار در تماس باشید تا براساس شرایط شما و میزان بار شما مبلغ دقیق تعرفه باربری معین گردد.

سرویس وانت بار و نیسان بار به بانه دارید؟

بله. معمولا بارهای سبک و خرده بار با سرویس نیسان بار و وانت بار به مقصد بانه منتقل می‌شوند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس