حمل بار و باربری تهران به اصفهان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به اصفهان

حمل بار و باربری تهران به اصفهان

آیا شرکت های حمل بار و باربری تهران به اصفهان هزینه‌های گزافی را دریافت می‌کنند؟ آیا امکان حمل بار از تهران به اصفهان وجود دارد؟ این پروسه چقدر به طول می انجامد؟ اگر قصد اسباب کشی یا حمل کالا از تهران به مقصد اصفهان را داشته باشید بدون شک فکر کردن به این موضوعات شما را کلافه کرده است. سپند بار متخصص در انجام امور باربری در محدوده تهران به مقصد هرکجای ایران بهترین انتخاب شما خواهد بود.

حمل بار و باربری به اصفهان
حمل بار و باربری به اصفهان

 چرا شرکت حمل و نقل سپند بار برای شهرستان را انتخاب کنیم ؟

مجموعه سپند بار دارای سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بار با ماشین‌های باربری استاندارد و تیمی ویژه، همیشه نامی درخشان بوده است. هدف همیشه بر رضایت مشتری است. در تعیین تعرفه‌های باربری و استخدام کارکنان اول از همه مشتری و حقوق او در نظر گرفته می‌شود.

قابلیت اعتماد – باربری منظم و سروقت – ایمنی 

در فرآیند کاری شرکت سپند بار این سه مؤلفه حضور همیشگی دارد. از این رو رضایت ۹۹ درصدی را مشتریان را همیشه اتخاذ نموده ایم. با توجه به مسافت بالا و چالش‌های پیش رو در حمل بار تهران به اصفهان، انتخاب شرکتی مطمئن و متخصص در این زمینه بسیار مهم است. انتخاب شرکت اتوبار و باربری تهران به اصفهان سپند بار، بهترین تصمیم شما برای به عمل اوردن این پروسه سنگین خواهد بود. مزایا شرکت باربری تهران به اصفهان به طور کلی در واژه “کیفیت” خلاصه می‌گردد. کیفیت وسایل نقلیه باربری، کیفیت در انجام کار، کیفیت در کار تیمی، کیفیت در پشتیبانی و هزینه معقول در مقایسه با خدمات ناب و بدون نقص.

هر روز هفته و ۲۴ ساعته خدمت‌رسان شما خواهیم بود | شرکت حمل بار و باربری سپند بار

 

سرویس شرکت حمل بار و باربری تهران به اصفهان

 • سرویس‌دهی ۲۴ ساعته
 • پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته
 • امکان رزرو آنلاین سرویس باربری و اتوبار
 • ماشین‌های اتوبار بزرگ و کوچک
 • نیسان بار و وانت بار
 • تیم متخصص و آموزش دیده
 • ارائه تعرفه‌های باربری ارزان
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • بسته‌بندی لوازم منزل
 • فروش تجهیزات مخصوص بسته‌بندی
 • چیدمان وسایل بعد از اسباب‌کشی

خدمات شبانه روزی ما

خدمات شبانه‌روزی می‌تواند خبر خوبی برای خانواده و افرادی باشد که به هزار و یک دلیل در روزها و ساعت‌های عادی قادر به اسباب‌کشی و حمل بار نیستند.

اگر قصد حمل بار در ساعت خاصی از شب دارید.

اگر به دلیل مشغله کاری فقط در یک روز تعطیل فرصت اسباب کشی دارید.

اگر  …

شرکت حمل بار و باربری سپند بار خدمات خود را به بهترین نحو در هر ساعتی در شبانه روز انجام می‌دهد. کافی است با مشاورین ما در تماس باشید و هر آنچه را که در نظر دارید در میان بگذارید تا تایم مورد نظر شما رزرو شود.

 

رزرو آسان و در لحظه سرویس باربری : ثبت سفارش در باربری سپند بار

 

تیم اتوبار تهران به اصفهان سپند بار

برنامه‌ریزی شرط اول پیشبرد موفقیت‌آمیز امور است. وظیفه اصلی تیم ارائه راهنمایی‌های لازم و درست و همچنین تعیین یک استراتژی بی عیب می‌باشد. تیم ویژه‌ای را برای خدمات اتوبار و حمل بار تهران به اصفهان در نظر گرفته‌ایم. این تیم متخصص، وظیفه شناس و دلسوز مشتری است. پس از صبحت و تعیین روز و ساعت باربری توسط شما بقیه ماجرا با تیم متخصص و سایر کارکنان مرتبط است.

تیم اسباب کشی و باربری اتوبار تهران به اصفهان سپند بار

بسته بندی لوازم، حمل بار و بقیه ماجرا با تیم حمل بار و اسباب کشی است. اعضای این تیم دارای گواهی و مجوز امور باربری هستند و دوره‌های تخصصی باربری همگام با متد روز دنیا را تجربه کرده اند. تیم مجرب باربری تهران به اصفهان آماده است تا غول اسباب‌کشی یا حمل بار در مسافت طولانی را برای شما به یک تجربه ناب مبدل سازد.

حمل بار تهران به اصفهان
حمل بار تهران به اصفهان

بسته‌بندی حرفه‌ای سپند بار

برای بعضی از مشتریان جای سوال است که چرا بسته‌بندی که امری کاملا مشخص و بدون حرفه است توسط کادری متخصص انجام می‌شود!

بسته‌بندی ایمن سلامت کالا را تا حد زیادی تضمین می‌کند. چطور؟ استفاده از تجهیزات مختص بسته‌بندی – بسته‌بندی هر کالا با توجه به ساختار آن 

مثالی را برای شما می اوریم. پیانو وسیله ای حساس و باارزش است. بسته‌بندی این وسیله باید از مرحله اول تا مرحله آخر توسط چند نوع تجهیز بسته‌بندی انجام شود. از بابل رپ گرفته ا کراتن و کاور و …

فروشگاه محصولات بسته‌بندی

چنانچه از اصول بسته‌بندی آگاهید عاقلانه ترین کار خرید تجهیزات بسته‌بندی است. مژده برای شما این است شرکت سپند بار با داشتن اصلی‌ترین آیتم‌های تجهیزات بسته بندی فروشگاهی اینترنتی بدین منظور دارا است.

فروشگاه محصولات بسته‌بندی

ارسال تیم بسته‌بندی شرکت سپند بار

شرکت سپند بار با داشتن کادری متخصص شامل خانم و آقا آماده بسته‌بندی اثاثیه منزل و اداره شما به بهترین روش ممکن است. این افراد با داشتن سابقه و حرفه بسته‌بندی آماده انجام بسته‌بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات و به بهترین روش ممکن هستند. در صورتی که نیاز به ارسال فوری کادر بسته‌بندی کالا دارید با سپند بار در تماس باشید.

تماس با شرکت سپند بار متخصص در زمینه اسباب کشی و بسته‌بندی حرفه‌ای

حمل بار و باربری تهران به اصفهان
حمل بار و باربری تهران به اصفهان

حمل بار ایمن

انتخاب یک شرکت باربری مطمئن می‌تواند بسیار مشکل باشد. چرا که ممکن است باری که قصد انتقال آن از تهران به اصفهان را دارید حساس یا محرمانه باشد. در این بین کارگران حمل بار، نوع ماشین باربری و راننده وسیله نقلیه مورد توجه قرار می‌گیرد؛ چرا که در صورت استاندارد نبودن ماشین نقلیه در بین راه مشکلات گوناگون پدیدار می‌گردد و اثاثیه آسیب خواهند دید. همچنین راننده باید امین و قابل اعتماد باشد تا بتوان این اثاثیه را در بازه زمانی جابجایی کالا در مسافت مبدأ تا مقصد به او سپرده شود.

شرکت اتوبار و حمل بار سپند بار در زمینه خدمات حمل بار تهران به اصفهان، با توجه به این قضایا بهترین کادر و وسایل نقلیه را برای شما در نظر گرفته است. در این بین برای جلوگیری از حوادث احتمالی و غیرمترقبه بیمه باربری به بار  اختصاص داده می‌شود. حمل بار ایمن را به شما متعهد خواهیم شد.

بیمه اثاثیه به صورت رایگان

از جمله عواملی که حس خوب توأم با خیالی راحت را برای مشتری به ارمغان می‌اورد بیمه اثاثیه است. در طی انتقال کالا از تهران به هر نقطه‌ای از ایران، بیمه باربری به اثاثیه تعلق می‌گیرد تا در صورت ایجاد خسارت‌های احتمالی خسارت تا سقف ۱۰میلیون تومان  جبران گردد.

افزایش سقف بیمه

به دلیل ارزش بالا اثاثیه برخی مشتریان تقاضای افزایش سقف بیمه را دارند. در صورتی که یکی از اثاثیه در طی مراحل حمل بار و باربری خسارتی دید تا سقف تعیین شده مشتری، خسارات جبران گردند. چنانچه مشتری بنا به صلاحدید خود قصد افزایش سقف بیمه را داشته باشد این کار برای ایشان انجام می‌گردد.

اتوبار تهران به اصفهان
اتوبار تهران به اصفهان

اسباب کشی راحت

اسباب کشی مقوله ای پر استرس است. ما به عنوان شرکتی متخصص در امور باربری، به خود میبالیم که تاکنون در اسباب کشی همراه مشتریان قدیمی خود بوده‌ایم. مسافت طولانی تهران تا اصفهان می‌تواند بسیار برای صاحبان لوازم پر استرس باشد. چرا که امکان آسیب به اثاثیه چند برابر می‌شود. اما به شما اطمینان خاطر خواهیم داد که با انتخاب سپند بار همه چیز به راحتی پیش خواهد رفت و تجربه ای به یاد ماندنی و زیبا در ذهن شما به یادگار خواهد ماند.

 

روال اسباب کشی توسط شرکت باربری تهران به اصفهان:
 1. تماس مشتری و رزرو سرویس برای روزی معین
 2. ایجاد یک برنامه‌ریزی همه جانبه توسط تیم
 3. ارسال کادر فنی و کارگران در روز و ساعت دقیق
 4. تفکیک اثاثیه ریز و درشت | سبک و سنگین
 5. بسته‌بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات
 6. حمل تکنیکی اثاثیه به تناسب نوع کالا
 7. بارگیری در ماشین باربری
 8. چیدمان اثاثیه به صورت اصولی به جهت کاهش احتمال آسیب
 9. حمل اثاثیه با ماشین اتوبار استاندارد و متناسب
 10. بهره‌گیری از راننده مجرب و صبور
 11. رسیدن به مقصد و تخلیه اصولی بار
 12. چیدمان اثاثیه
 13. نصب وسایل برقی و سنگین

می‌بینید؟ از صفر تا صد اسباب کشی با شرکت باربری تهران به اصفهان است تا شما مشتری عزیز تجربه‌ای رؤیایی را تجربه کنید. لازم به ذکر است که برخی از خدماتی که در بالا ذکر شده به انتخاب خود مشتری است و این خدمات با هدف بهبود روند اسباب کشی و حمل کالا در نظر گرفته شده‌است. در صورتی که تجربه و علمی در رابطه با حمل کالا و اسباب‌کشی ندارید متخصصین سپند بار خدمت‌رسان شما خواهند بود. ما اینجاییم تا راحتی را به ارمغان بیاوریم.

سپند بار دارای بورد تخصصی اسباب کشی و اتوبار

باربری غرب تهران،باربری شرق تهران، باربری شمال تهران،باربری مرکز تهران

بار و باربری تهران به سنندج 2
اسباب کشی تهران

انتخاب شرکت اتوبار و باربری سپند بار

رزرو انلاین سرویس باربری

جهان مدرنیته است و کارهای آنلاین. شرکت سپند بار از این قافله جا نمانده‌است و جهت راحتی مشتریان امکان رزرو آنلاین را در نظر گرفته است. در صورتی که شرکت سپند بار را به عنوان شرکتی مطمئن در امر باربری انتخاب کرده‌اید امکان رزرو سرویس چه تلفنی و چه آنلاین وجود دارد. جهت رزرو آنلاین سرویس باربری مراحل زیر را دنبال کرده تا سفارش شما ثبت شود.

 1. ورود به صفحه ثبت سفارش آنلاین باربری سپند بار
 2. ورود مشخصات فردی و اطلاعات مبدأ و مقصد
 3. ورود تاریخ و ساعت حضور پرسنل
 4. ارسال فرم
 5. تماس کارشناسان برای هماهنگی‌های بعدی

مشاوره شبانه روزی | مشاوره قبل از تصمیم‌گیری شرط اول است

هر روز هفته و روزهای تعطیل خدمت‌رسانتان هستیم. مشاوره شبانه روزی با هدف پاسخگویی به سوالات وابهامات شما مشتریان در نظر گرفته شده‌است. برای مثال شما یک سری اطلاعات در مورد شرایط حمل بار، شرایط مبدأ و مقصد  و میزان اثاثیه را به مشاورین اعلام کرده و پس از آن تعدا کارگر مورد نیاز، نوع ماشین بابری متناسب با اثاثیه و هزینه تمام شده اعلام متقابلاً می‌گردد. کادر شرکت سپند بار پیوسته در تلاش است با شفاف سازی یک تا صد مراحل اسباب کشی و حمل بار، اطمینان شما را جلب نماید تا تجربه ای بی‌نظیر را تجربه کنید.

تماس با شرکت حمل بار و باربری سپند بار جهت دریافت مشاوره 

خدمات سپند بار شامل بسته بندی هم میشود؟

بله، خدمات ما شامل بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان است.

آیا به اجناس بیمه هم تعلق میگیرد؟

بله برای اتوبار شهرستان تا سقف ده میلیون تومان بیمه در نظر میگیریم.

در ایام تعطیل هم سرویس دهی دارید؟

در تمامی ایام هفته و تمامی ساعات شبانه روز سرویس دهی داریم.

شرکت سپند برا به کدام شهرستانها خدمات رسانی میکند؟

به تمامی شهرستانهای ایران و کشورهای همسایه خدمات دهی داریم.

آیا مشاوره تلفنی هم جهت بسته بندی و حمل و نقل ارائه میدهد؟

ما مشاوران آموزش دیده و متخصص جهت راهنمایی مشتریان عزیزمان داریم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس