حمل بار و باربری تهران به قزوین

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به قزوین

حمل بار و باربری تهران به قزوین

این روزها کمتر کسی حاضر است اول و آخر اسباب کشی را بدون یک شرکت باربری انجام دهد. همچنین افرادی که پیوسته به دنبال ارسال بار از تهران به شهرستان هستند، ترجیح می‌دهند با پرداخت هزینه‌ای معقولانه، با خیال راحت بار و کالا را به یک شرکت باربری مطرح در سطح تهران بسپارند. تهران به عنوان پایتخت ایران زمین مرکز تولید بسیاری از صنایع و مواد اولیه است. از این رو روزانه تعداد زیادی تریلی، کامیون و … از تهران به سایر شهرها در حرکت است. یکی از این مقاصد باربری، قزوین می‌باشد. شهری که شاید خیلی از تهران دور نباشد اما به دلیل فاصله چند ساعته بهتر است پروسه حمل بار با برنامه ریزی قبلی و توسط تجهیزات و پرسنلی ویژه انجام پذیرد. شرکت باربری تهران به قزوین سپند بار هرگونه خدمات اسباب کشی، ارسال بار و سایر امور مکمل را در بهترین شرایط و تعرفه ممکن به انجام می‌رساند.

فرقی ندارد که در کجای تهران هستید و به کجای ایران قصد انتقال بار را داشته باشید. سپند بار در تمام محدوده‌های تهران خدمات باربری تخصص را ارائه می‌دهد. 

باربری نوبنیاد برای ساکنین نوبنیاد و باربری جردن برای ساکنین محدوده جردن 

تجربه خدماتی ممتاز با اتوبار سپند بار

امروزه تمامی شرکت‌ها، کارخانجات و کارگاه‌ها نیاز به افراد و تجهیزاتی پیشرفته در امر باربری و حمل بار دارند. طبیعی است که با رشد تکنولوژی و مدرنیته، انتظارات افراد از تمام جهات بیش از پیش شده‌است. اگر کسب و کار و شرکت‌های مختلف را فاکتور بگیریم، بیشترین نیاز به اموری باربری را می‌توان در میان افراد مستأجر یافت. به همین دلیل سراغ داشتن یک شرکت اتوبار که همه فن حریف باشد و بتواند با دریافت هزینه‌ای معقولانه انتظارات شما را برآورده سازد یک نعمت است.

شرکت باربری و اتوبار سپند بار سال‌ها در حال فعالیت در سطح ایران است. این شرکت حمل بار و خدمات اسباب کشی را از تهران به هرکجای ایران عزیز انجام می‌دهد. یکی از مزیت‌های باربری سپند بار امکان استفاده از خدمات از مقصد باربری قبلی به تهران است. برای مثال اگر باربری تهران به قزوین را برگزیده باشید و بار و اثاثیه شما را به قزوین انتقال دهیم، به واسطه کامیون و ماشین‌های باربری برگشتی امکان ارسال بار از قزوین به تهران نیز وجود دارد.

مرکز باربری تهران به قزوین به عنوان زیر مجموعه ای از سپند بار در زمینه حمل و نقل بار و انجام خدمات اثاث کشی در حال فعالیت است. البته این خدمات به این دو کلمه ختم نمی‌شود؛ پکیج خدمات باربری کامل است، به طوری که در صورت تمایل مشتری بخشی از خدمات قبل و بعد از حمل و نقل بار نیز ارائه می‌گردد. این خدمات به صورت سطحی انجام نمی‌شود چرا که سپند بار بسیار بر نوین بودن فعالیت‌های شرکت حساس است. از این رو خدماتی همچون بسته بندی و یا چیدمان وسایل خانه در مقصد اثاث کشی همگام با متدهای روز دنیا به انجام می‌رسد. در ادامه به صورت تفکیک شده از خدمات باربری و حمل بار تهران به قزوین سپند بار به شما خواهیم گفت.

اسباب کشی تهران به قزوین

خدمات تخصصی مرکز باربری تهران به قزوین سپند بار:

 • ارائه خدمات باربری تهران به قزوین به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه
 • حمل  و نقل انواع بار سنگین خانگی تهران به قزوین و برگشتی
 • حمل و نقل بار صنعتی، کشاورزی، خانگی و … تهران به قزوین و برگشتی
 • اسباب کشی و حمل جهیزیه از تهران به قزوین
 • ارائه مشاوره باربری به صورت شبانه روزی و رایگان
 • ثبت بیمه نامه باربری و حمل بار به صورت رایگان
 • ارسال کارگر جهت امور حمل بار، بسته بندی اثاثیه، چیدمان وسایل در مقصد، نصب لوازم برقی در مقصد
 • کرایه کامیون و انواع ماشین‌های باربری بزرگ و کوچک
 • انواع ماشین‌ اتوبار سنگین و سبک برای حمل هرگونه بار

نیروی انسانی خبره و متخصص

فاکتور کلیدی در سربلندی یک شرکت از نیروی انسانی آن شروع می‌گردد. مدیریت سپند بار بسیار بر افرادی که در این مجموعه کار می‌کنند نظارت دارد و کارکنان باربری سپند بار از فیلترهای یک کارمند و کارگر خوب گذر کرده‌اند. این افراد دارای صلاحیت انجام خدمات برای شما مشتری عزیز می‌باشند.

بدون شک اگر از خدمات باربری تهران به قزوین و یا سایر خدمات دیگر سپند بار استفاده کرده باشید این موضوع را درک کرده‌اید.

 • افراد غیرمتخصص در اتوبار و باربری سپند بار جایی ندارند.
 • مشاورین باربری دلسوز مشتری و دارای علم کافی برای پاسخگویی هستند.
 • پرسنل باربری تهران به قزوین به محض رزرو سرویس اتوبار تمام برنامه‌ریزی‌های همه جانبه را از مدت‌ها قبل از روز مورد نظر انجام می‌دهند.
 • کارکنان باربری سپند بار در تعیین سیاست‌های شرکت بسیار حساس هستند تا طی اتخاد تصمیمات، کوچکترین نارضایتی برای مشتری پیش نیاید.
 • کارگرانی که در مبدأ باربری حضور می‌یابند برای تک تک اموری که انجام می‌دهند آموزش دیده‌اند و تجربه بسیار دارند.
 • رانندگان باربری تهران به قزوین و سایر شهرهای دیگر، به مسیر باربری مسلط می‌باشند و در رانندگی کارکشته و در اخلاق بی‌نظیرند.
 • تقلب در میان کارکنان باربری تهران به قزوین و سایر مراکز دیگر سپند بار، جایی ندارد. خدمات در راستای رضایت مشتری در نهایت کیفیت و بهترین تجهیزات مرتبط انجام می‌پذیرد.

تجربه اسباب کشی حرفه ای با بهترین‌های بسته بندی

چنانچه در محدوده اقدسیه سکونت دارید، باربری اقدسیه سپند بار آماده ارائه خدماتی پیشرو است.

اتوبار تهران قزوین

بیمه باربری آسودگی خاطر مشتری

در هر فرهنگ و کشوری بیمه حکم پشتوانه را دارد. شرکت حمل بار و باربری تهران به قزوین سپند بار با کیفیت بالا در خدمات، امنیت و سلامت بار را تا حد بالایی ضمانت می‌کند. اما به هیچ وجه نمی‌توان بیمه را پشت گوش انداخت و آن را از پروسه باربری و حمل بار حذف کرد.

تمامی شرکت های اتوبار و حمل بار موظف هستند که بعد از ثبت سرویس توسط مشتری، بیمه باربری را ارائه دهند.

مزیتی که شما با انتخاب شرکت باربری تهران به قزوین بهره خواهید برد اینست که این بیمه به صورت رایگان به شما مشتری گرامی تعلق می‌گیرد.

چطور؟ پس از ثبت سرویس چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی، پرسنل سپند بار، بیمه نامه را ثبت می‌کنند. طی این بیمه نامه ما متعهد می‌شویم که در صورت کوچکترین آسیب و یا از بین رفتن کالا در طی مسیر، تا سقف ۱۰میلیون تومان امکان جبران خسارت وجود دارد. بدین صورت دغدغه حمل بار تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.

افزایش سقف بیمه باربری امکان پذیر است

 چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید سقف بیمه باربری را تا مبلغ دلخواه افزایش دهید. این موضوع کاملاً به تشخیص خودتان بستگی دارد. معمولاً افرادی تمایل به افزایش سقف بیمه باربری دارند که بار و کالای آن‌ها ارزش بسیار بالایی دارد.

اگر در رابطه با فرآیند و نحوه کار باربری تهران به قزوین سوالی دارید می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید. این افراد آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

تلفن تماس باربری : ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱

کامیون حمل بار به قزوین

تعرفه باربری تهران به قزوین

یکی از دلایلی که افراد از سپردن امور به شرکت‌های باربری متخصص هراس دارند تعرفه‌های باربری است. در حالی که برخی منافعی که در پی پرداخت هزینه باربری دریافت می‌کنند را نادیده می‌گیرند.

تعرفه‌های باربری شرکت سپند بار در تمامی زمینه‌ها از جمله باربری تهران به قزوین، تحت تأیید اتحادیه باربری تهران می‌باشد. برای رفاه حال شما عزیزان در بازه‌های زمانی از سال تخفیفات ویژه در نظر گرفته می‌شود. همچنین در شرایطی تعرفه خدمات برای مشتریان گرامی پایین تر از نرخ اتحادیه در نظر گرفته می‌شود.

هزینه‌های باربری تهران به قزوین شامل موارد زیر است:

 1. هزینه کارگر اسباب کشی و حمل بار
 2. هزینه بسته بندی اثاثیه
 3. هزینه جابجایی بار
 4. هزینه حمل بار سنگین
 5. هزینه نوع ماشین باربری مورد استفاده
 6. هزینه چیدمان اثاثیه در مقصد
 7. هزینه نصب لوازم منزل

اگر تمایل دارید تا از تمام هزینه‌های باربری به صورت تفکیک شده اطلاع یابید با مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی در تماس باشید. مشاورین شبانه روزی سپند بار متناسب با میزان بار و برخی شرایط دیگر تعرفه‌های باربری را با شفافیت کامل خدمت شما اعلام می‌کنند.

اگر در محدوده شهرک راه آهن هستید و به دنبال یک شرکت باربری ارزان و حرفه‌ای می‌باشید اتوبار شهرک راه آهن در خدمت شما است.

اسباب کشی در اتوبار و باربری تهران به قزوین

اگر یک اسباب کشی سنگین و کامل به قزوین را در پیش دارید نگران نباشید. نیازی نیست که از ماه‌ها قبل برای پروسه‌ای که تنها چند روز وقت می‌برد نگران باشید. شرکت باربری تهران به قزوین با ارائه خدمات همه جانبه و پکیج کاملی از خدمات باربری، تمام زحمت و استرس را از شما دور می‌کند.

روند اسباب کشی در اتوبار و باربری تهران به قزوین

 • با شماره تلفن باربری سپند بار ۴۴۴۴۰۴۲۶_۰۲۱ در تماس باشید.
 • از مشاورین شبانه روزی اطلاعات لازم را کسب نمایید.
 • پس از ارزیابی و اطلاع کامل از شرایط، سرویس باربری و اسباب کشی را به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی رزرو نمایید.
 • به محض رزرو سرویس شما، مراحل اداری انجام شده و بیمه نامه به صورت رایگان ثبت می‌گیرد.
 • ماشین باربری مورد نظر، تعداد کارگر و تجهیزات اسباب کشی برای روز مشخص شده تعیین می‌گردند.
 • در روز باربری شرایط جاده‌ای و آب و هوایی توسط پرسنل بررسی می‌گردد.
 • در روز و ساعت مشخص شده ماشین باربری به همراه نیروهای مشخص در محل حاضر می‌شوند.
 • از ریز تا درشت وسایل خانه با لوازم بسته بندی پیشرفته، بسته بندی می‌شوند.
 • اقلامی همچون ظروف شکستنی تا وسایل حجیمی همچون یخچال ساید و گاوصندوق شامل امور بسته بندی می‌شوند.
 • پس از بسته بندی اقلام، کارگران حمل بار وارد عمل می‌شوند و با نیروی بدنی لازم و تخصص در نحوه حمل، وسایل را حتی در تنگ‌ترین راه پله‌ها به شیوه‌ای استاندارد جابجا می‌کنند.
 • اثاثیه خانه به صورت اصولی و با در نظر گرفتن گستردگی وزن در بارگیر خودرو، بارگیری می‌شوند. کارگران باربری تهران به قزوین کاملاً به نحوه چیدمان بار در ماشین باربری واقف اند.
 • اثاثیه خانه توسط کامیون  مسقف در نهایت آرامش و با رانندگی توسط راننده‌ای مجربه، به مقصد قزوین م‌رسد.
 • در صورت تمایل مشتری گرامی بار و اثاثیه به خانه جدید منتقل می‌شوند و از بسته بندی بیرون آورده‌ می‌شود.
 • لوازم برقی و الکترونیکی خانه توسط دستان ماهر کارگران در محل راه اندازی می‌شوند.

دوستان عزیز اطمینان داشته باشید که کارگران باربری تهران به قزوین افرادی متخصص هستند و برای تک تک کارهایی که در پروسه باربری انجام می‌دهند دوره‌های تخصصی لازم را گذرانده‌ اند و به صورت عملی امور را انجام داده‌اند.

باربری تهران به قزوین

ارتباط با اتوبار و باربری تهران به قزوین

پشتیبانی و مشاوره شبانه روزی سپند بار آماده ارائه پاسخ به سوالات و رزرو سرویس باربری برای شما عزیزان است. اگر در رابطه با باربری تهران به قزوین سوال و پیشنهادی دارید همین الآن در تماس باشید.

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

برای بسته بندی نیروی متخصص دارید؟

بله سپند بار برای بسته بندی و حمل و نقل وسایل خاص مانند یخچال ساید یا گاوصندوق یا بوفه شیشه‌ای نیروهایی ماهر در امر بسته بندی و جابجایی بار دارد.

آیا حمل بار سبک به قزوین را هم انجام می دهید؟

بله ماشین‌های باربری سپند بار شامل کامیون، کامیونت، خاور و سرویس وانت و نیسان بار است. برای حمل بارهای کم وزن و کم حجم زیر 2 تن از سرویس نیسان بار و وانت بار استفاده می‌گردد.

ماشین‌های باربری تهران به قزوین چگونه هستند؟

این ماشین ها در انواع دارای سقف و بدون سقف موجود می‌باشند. درون بارگیر ماشین‌ها موکت کاری شده است.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس