حمل بار و باربری تهران به ماهشهر

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به ماهشهر

حمل بار و باربری تهران به ماهشهر

بندر ماهشهر یکی از مقاصد باربری پر رفت و آمد کشور است. چرا که به علت موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و ماهیت صنعتی و تجاری ماهشهر، بارهای بسیاری به این شهرستان انتقال داده می‌شوند. اگر قصد ارسال بار و یا اسباب کشی از تهران به ماهشهر را دارید، شرکت حمل بار و باربری تهران به ماهشهر با تیمی متخصص و ناوگانی مجهز و مدرن بهترین خدمات را در حوزه باربری و بسته بندی و چیدمان اثاثیه در مقصد ارائه می‌دهد.

 

خدمات باربری تهران به بندر ماهشهر

شرکت باربری تهران به بندر ماهشهر زیرمجموعه‌ای از خانواده بزرگ سپند بار است. سپند بار با بیش از یک دهه تجربه در زمینه امور باربری و بسته بندی به نامی مطمئمن و محبوب در تهران مبدل گشته‌است. پرسنل این شرکت بالغ بر ۲۰۰ نفر است که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

شرکت باربری تهران به ماهشهر سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می‌باشد که در حوزه ارسال بار و اسباب کشی از تهران به ماهشهر فعالیت می‌کند. اگر قصد انتقال بار با ضمانت باربری و ارائه قیمت مناسب دارید سپند بار انتخابی مطمئن خواهد بود.

بیش از ۵۰ ماشین باربری مختلف و مجهز در این شرکت در حال فعالیت و رفت و آمد در جای جای ایران هستند. هرکدام از ماشین‌های باربری به منظور حمل ظرفیت مشخصی از بار در نظر گرفته می‌شود.

حمل بار و باربری تهران به ماهشهر
حمل بار و باربری تهران به ماهشهر

خدمات باربری تهران به ماهشهر:

 • خدمات به صورت ۲۴ ساعته و حتی روزهای تعطیل
 • حمل بار و باربری تهران به ماهشهر
 • حمل هرگونه بار (صنعتی-خانگی-تجاری)
 • مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • تیم بسته بندی اثاثیه منزل با بهترین تجهیزات مرتبط
 • فروش لوازم بسته بندی پیشرفته در صورت تمایل مشتری گرامی
 • جابجایی اثاثیه منزل و ادراه از سبک تا سنگین
 • ارائه خدمات چیدمان در مقصد
 • ارائه خدمات نصب وسایل برقی در مقصد

سپند بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری، متخصص در امور باربری و اسباب کشی 

باربری دستگردی و باربری شهرک ابریشم برای عزیزانی که در جستجوی شرکتی نوین در ارائه خدمات باربری هستند.

بیمه باربری رایگان در امور باربری تهران به شهرستان

بیمه حکم ضمانت کالا و خدمات را دارد. از سلامت جسمی و مسکن و خودرو گرفته تا شغل و امور باربری؛ بیمه در تمام جوانب کسب و کار رسوخ پیدا کرده و بدون شک در امر باربری نیز این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

فاصله تهران تا بندر ماهشهر بسیار زیاد است و مسافتی در حدود ۹۳۵کیلومتر در پیش رو است. شرکت باربری تهران به ماهشهر سپند بار از یک تا صد سرویس باربری را بر طبق برنامه‌ریزی قبلی و توسط تیمی خبره و تجهیزاتی مدرن انجام می‌دهد تا امنیت کالا تضمین گردد و فرآیند باربری در نهایت سرعت و دقت انجام گیرد. اما بدون شک یک سری حوادث غیرقابل پیش بینی و خارج از کنترل ممکن است اتفاق بیفتد!

ازین رو مجموعه سپند بار با توجه به اصل جلب رضایت مشتری، تمامی بارهای تهران به مقصد شهرستان را تا سقف ۱۰میلیون تومان به طور رایگان بیمه می کند.

با انتخاب شرکت باربری تهران به ماهشهر تمامی بارهای شما تا سقف ۱۰میلیون تومان بیمه خواهند شد. در صورت تمایل شما مشتری عزیز، سقف بیمه باربری افزایش خواهد یافت.

مزیت بیمه باربری

بر طبق بیمه باربری بیمه گر متعهد می‌گردد در صورت خسارت و آسیب احتمالی به بار در طول حمل بار از مبدأ به مقصد، تا سقف تعیین شده خسارات را به بیمه گذار بپردازد.

بیمه گر: شرکت باربری

بیمه گذار: مشتری گرامی

صاحبان بار با وجود بیمه نامه و خدمات استاندارد شرکت باربری تهران به بندر ماهشهر خیالشان راحت باشد. چرا که همه چیز بسیار آسان‌تر و بهتر از آنچه تصور خواهید کرد پیش خواهد رفت.

باربری تهران به ماهشهر
باربری تهران به ماهشهر

کارگر فنی حمل بار و اسباب کشی

شرکت باربری تهران به ماهشهر بسیار بر مهارت و البته اخلاق کارکنان خود حساس است.

 1. مهارت به دلیل انجام صحیح امور باربری بر طبق اصول و تکنیک
 2. اخلاق به دلیل نوع برخورد با مشتری و احساس مسئولیت در حین انجام امور

بر این اساس شرکت حمل بار تهران به ماهشهر سپند بار با توجه به اولویت‌های ذکر شده کارگرانی خبره را در مجموعه جذب کرده است. این کارگران با توان بالای خود و تکنیک‌هایی که به آن‌ها اموزش داده شده و اجرایی کرده‌اند بار را بسته بندی، حمل و به ماشین باربری منتقل می‌کنند. در صورتی که خدمات بعد از باربری از جمله چیدمان و نصب اثاثیه را هم رزرو کرده اید باید بگوییم که کارگران باربری تهران به ماهشهر برای تمام این امور مهارت لازمه را دارند.

خدمات باربری مرتبط با کارگران در باربری تهران به ماهشهر اینگونه است:

 • انجام خدمات بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و اداره
 • حمل و جابجایی بار
 • جابجایی اثاثیه سنگین با استفاده از تجهیزات جابجایی بار از جمله چرخ مخصوص و کمربند
 • حمل و انتقال بار به ماشین باربری
 • چیدمان بار به صورت اصولی در ماشین باربری

 

چنانچه بسته بندی اثاثیه و چیدمان بار در ماشین باربری به درستی انجام شود، احتمال آسیب به  اثاثیه در طی انتقال بار توسط ماشین باربری به کمترین حد ممکن می‌رسد.

تلفن تماس جهت رزرو سرویس باربری و دریافت مشاوره :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 

highway 3392100 1280 min

 

ماشین باربری استاندارد

ماشین باربری یکی از مؤلفه‌های کلیدی در حمل بار در کمال ایمنی است.

در صورت مناسب نبودن ماشین باربری :

 • اثاثیه به دلیل کمبود فضا یا داشتن فضای زیاد آسیب خواهند دید.
 • بار به دلیل تکان‌های شدید دچار خسارت خواهد شد. (البته این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد)
 • در صورت نبود سقف، بار در طول مسیر با عوامل محیطی گوناگون روبرو خواهد شد.
 • به دلیل نقص فنی پروسه باربری با تأخیر انجام خواهد شد.

شرکت باربری تهران به بندر ماهشهر سپند بار از انواع ماشین‌های باربری سنگین تا سبک بهره برده‌است. کامیون، کامیونت، خاور، نیسان وانت، وانت پیکان ماشین‌های باربری ما هستند. در صورت نیاز به حمل بار با کامیون یا هر خودرو دیگری می‌توانید با مشاورین سپند بار در تماس باشید. مشاوران بنا بر تخصص خود متناسب با بار شما، مناسب‌ترین ماشین‌های باربری را در نظر خواهند گرفت.

فنر بندی ماشین‌های سنگین به گونه‌ای است که در مواجهه با دست‌اندازهای مسیر عملکرد خوبی دارند. از طرفی مزیت باربری تهران به ماهشهر بهره از انواع ماشین‌های باربری مسقف، بدون سقف و موکت کاری شده می‌باشد.

انتقال بار سنگین تا ۱۵تن به بندر ماهشهر

کامیون های ده چرخ قابلیت انتقال بار تا ۱۵ تن را دارند. این کامیون ایده‌آل حمل بار سنگین از جمله اثاثیه کامل یک خانه، بارهای سنگین صنعتی می‌باشد. ماشین‌های باربری سنگین شرکت باربری سپند بار بدون نقص فنی و مطابق با استانداردها هرگونه بار را از تهران به ماهشهر منقل می‌کند.

چنانچه در حیطه قیطریه به دنبال خدمات باربری هستید باربری قیطریه و چنانچه در محدوده ارم هستید باربری ارمسپند بار آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی است

اتوبار تهران به ماهشهر
اتوبار تهران به ماهشهر

بسته بندی اثاثیه توسط تیم بسته بندی باربری تهران به ماهشهر

اسباب کشی آسان ممکن است. یکی از نگرانی‌های افراد از بابت اسباب کشی، بسته بندی و کارتن کردن وسایل است. البته وسایل ریز و خورده را در کارتون پک می‌کنند و وسایل بزرگ و برقی همچون ماشین لباسشویی را به حال خود رها می‌سازند.

حداقل در پروسه حمل بار تهران به شهرستان همچنین اشتباهی را مرتکب نشوید و بسیار به بسته‌بندی اثاثیه توجه نمایید. چرا که در صورت عدم توجه به این مقوله عواقب غیرقابل پیش‌‌بینی در پیش خواهد بود.

شرکت حمل بار و باربری تهران به بندر ماهشهر از اهمیت بسته بندی اثاثیه خانه راحت گذر نکرده است و گروهی متشکل از آقایان و خانم‌ها تشکیل داده‌است. این افراد در امر بسته بندی متخصص هستند و همراه با متدهای روز دنیا پیش می‌روند. وسیله شما چه گاوصندوق باشد و چه یخچال ساید فرقی ندارد. از ریز تا درشت وسایل به بهترین شکل همراه با تجهیزاتی پیشرفته بسته بندی خواهند شد.

تجهیزات بسته بندی : بابل رپ یا ضربه گیر – استرچ رپ یا سلفون – بقچه زیپ دار – وکیوم بگ – کارتن ۵ لایه – کارتن ۳ لایه – چسب پهن – طناب بسته بندی

در صورت تمایل می‌توانید این تجهیزات را مستقیم از فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار و یا به صورت حضوری خریداری بفرمایید. اما به شما توصیه می‌کنیم که به دلیل عدم آشنایی به روش‌های بسته بندی، کار را به متخصصین این زمینه بسپارید.

اتوبار تهران به ماهشهر
اتوبار تهران به ماهشهر

نحوه بسته بندی و حمل تلویزیون LED و LCD

تلویزیون چه LED باشد و چه LCD فرقی نمی‌کند. در هر صورت بسته بندی و حمل این وسیله تکنیک‌های خاص خودش را می‌طلبد. در این بخش به صورت خلاصه از روش بسته بندی و حمل این کالا به شما می‌گوییم.

 1. در ابتدای کار تلویزیونن از برق کشیده می‌شود.
 2. سطح تلویزیون با پارچه مخصوص پاک می‌شود.
 3. در صورتی که هنوز کارتن TV را نگه داشته اید بسیار عالی. این کارتن و یونولیت های درون ان بهترین وسیله برای بسته بندی هستند.
 4. در صورت عدم دسترسی به جعبه اصلی تلویزیون، گوشه‌های تلویزیون با یونولیت پوشانده می‌شود.
 5. بجای ینولیت می‌توان از بابل رپ ضخیم و چند لایه استفاده کرد.
 6. اطراف بابل رپ چسب پهن زده می‌شود. البته این چسب به هیچ وجه به اسکرین یا صفحه تلویزیون نباید برخورد کند.
 7. در اخر تلویزیون به وسیله کارتن ۵ لایه و یا پتو بسته بندی می گردد.
 8. تلویزیون به حالت عمودی به ماشین حمل بار منتقل می‌گردد.

تیم بسته بندی شرکت باربری تهران به بندر ماهشهر سپند بار، با توجه به ماهیت اثاثیه از روش‌های بسته بندی بهره خواهد برد. با سپندبار اسباب کشی به تجربه‌ای رؤیایی مبدل خواهد شد. زیرا ما به جای شما اسباب کشی خواهیم کرد.

 

مشاوره شبانه روزی رایگان

اگر در رابطه با نرخ و تعرفه باربری، دستمزد کارگران، رزرو سرویس باربری تهران به ماهشهر و پروسه باربری سوال و پیشنهادی دارید با مشاوره شبانه روزی سپند بار در تماس باشید. این مشاوران متشکل از افرادی کاردان و بامسئولیت، به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس شرکت باربری سپند بار

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ 
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ 
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ 

 

برای حمل بار از چه ماشینهایی استفاده میکنید؟

از ماشینهای موکت شده و مسقف مخصوص باربری

آیا برای حمل و نقل از ماشینهای وانت یا نیسان هم استفاده میکنید؟

بله، باربری سپند بار علاوه بر کامیون و خاور از وانت بار و نیسان بار نیز استفاده میکند.

شماره تلفنهای شرکت سپند بار:

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ 
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ 
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ 
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

آیا برای باربری به شهرستانها بیمه نامه ارائه میدهید؟

بله برای حمل بار به شهرستانها تا سقف ده میلیون بیمه نامه داریم.

در ایام تعطیل هم خدمات رسانی دارید؟

بله در همه ایام سال سرویس دهی داریم.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس