حمل بار و باربری تهران به شمال

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل بار و باربری تهران به شمال

حمل بار و باربری تهران به شمال

در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که اغلب مردم ترجیح می‌دهند بجای انجام تمامی امور توسط خودشان، کارهای تخصصی را به افراد متخصص بسپارند. اسباب کشی صرفاً حمل و نقل چند قلم وسیله از جایی به جای دیگر نیست. این روزها مردم به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن امور حمل بار، صفر تا صد را به شرکت‌های باربری مطمئن می‌سپارند. انتخاب یک شرکت حمل بار و باربری تهران به شمال با بهترین خدمات و مناسب‌ترین قیمت می‌تواند سخت به‌نظر برسد. توصیه ما به شما این است که تمامی امور مربوطه به اسباب کشی و حمل اثاثیه به مقصد شمال کشور را به شرکت باربری تهران به شمال سپند بار بسپارید.

شرکت اتوبار و باربری سپند بار متخصص در امر حمل اثاثیه و اسباب‌کشی، هر وسیله ای را که در نظر دارید صحیح و سالم به مقصد خواهیم رساند. برای باربری در محدوده تجریش با باربری تجریش، برای محدوده گیشا با باربری گیشا و برای محدوده سعادت آباد با باربری سعادت آباد در خدمت شما عزیزان هستیم.

مشکلات حمل بار از تهران به شمال یا شهرستانها

فارغ از اینکه مقصد شما کجا است، اتوبار و باربری سپند بار انتخابی هوشمندانه می‌باشد. حمل بار از تهران به شهرستان می‌تواند بسیار مشکل به‌نظر برسد. صاحبان لوازم پیوسته نگران ایمنی و سلامت وسیله‌ها هستند. از طرفی برخی نگران دریافت هزینه‌های گزاف در قبال خدمات بی‌کیفیت می‌باشند. اما این نگرانی‌ها زمانی پایان می‌یابد که یک برنامه‌ریزی دقیق توسط شرکت حمل بار و باربری در میان باشد. در صورت وجود خودرو و راننده‌های حرفه‌ای، بسته بندی اصولی و بیمه‌نامه، باربری تهران به شهرستان، باربری تهران به شمال و … هرجای دیگری به یک خاطره شیرین تبدیل خواهد شد. کافی است تمامی امور مربوط به باربری را به شرکتی مطمئن بسپارید. شرکت باربری تهران به شمال سپند بار ایده‌آل شما مشتریان عزیز است. مشتری‌مداری محور تمامی امور شرکت می‌باشد.

حمل بار و باربری به شمال
حمل بار و باربری به شمال

پیشبرد امور باربری با یک برنامه‌ریزی دقیق

شما از یک شرکت اتوبار و باربری آرمانی  چه انتظاراتی دارید؟ کیفیت – سرعت – قیمت مناسب

حمل و نقل اثاثیه در کمترین زمان ممکن امکان‌پذیر است اما آیا سرعت همیشه نشانی از کیفیت است؟ برعکس ماجرا را نیز در نظر بگیرید. به ندرت پیش می‌آید که امور باربری با نهایت کیفیت در عین سرعت انجام شوند. انجام خدمات باربری در عین سرعت و کیفیت زمانی محقق خواهد شد که یک برنامه‌ریزی دقیق در کار باشد. کادر شرکت باربری تهران به شمال سپند بار با در نظر گرفتن تمام زوایا یک برنامه‌ریزی دقیق را ارائه می‌دهند تا حمل اثاثیه و امور باربری در کمترین زمان ممکن و در نهایت کیفیت انجام گیرد.

 1. شرایط آب و هوایی
 2. شرایط ترافیکی
 3. میزان اثاثیه
 4. تعداد کارگر مورد نیاز
 5. تجهیزات بسته‌بندی مورد نیاز
 6. مناسب ترین خودرو باربری
 7. شرایط مبدأ و مقصد
 8.  و …

این‌ها از جمله مواردی هستند که کادر باربری تهران به شمال از قبل در نظر گرفته‌اند تا شرایط کاملاً آماده و کنترل شده باشد. با یک برنامه‌ریزی دقیق، حمل اثاثیه از تهران به شهرستان آسان‌تر از آنچه فکر می‌کرده‌اید پیش خواهد رفت. اسباب کشی آسان رؤیا نیست.

مزیت انتخاب شرکت حمل بار و باربری تهران به شهرستان سپند بار

چرا انتخاب سپند بار در امور اتوبار و باربری تهران به شمال ؟

 • متخصص در امور بسته‌بندی به روش کشورهای جهان اول
 • بهره از بهترین تجهیزات بسته‌بندی
 • استفاده از انواع ماشین های باربری از وانت بار گرفته تا خاور و کامیون دارای سقف
 • ارائه خدمات بعد از حمل بار از جمله چیدمان اثاثیه در مقصد طبق سلیقه مشتری
 • مشاوره رایگان
 • تعرفه‌های مناسب و ارزان
 • انجام تمامی امور اسباب کشی
 • حمل اثاثیه سنگین به صورت حرفه‌ای
 • ارائه بیمه نامه رایگان
 • کادر فنی پر توان و متخصص
 • رانندگان مجرب و ماهر

این شما مشتری عزیز هستید که با انتخاب شرکت حمل بار و باربری تهران به شمال سود خواهید کرد.

سرمایه انسانی شرکت باربری و حمل بار تهران به شمال

هیچ شرکتی بدون وجود کارکنان با اخلاق و متخصص (حتی با وجود بهترین کادر مدیریتی) پابرجا نمی‌ماند. در طی سال‌ها تجربه در انجام خدمات مربوط به حمل و نقل بار، همیشه سعی بر آن داشتیم تا شاهد رضایت و کیفیت امور بوده باشیم. جای شکر باقی است که همیشه در این امر موفق بوده‌ایم. دلیل اصلی این موفقیت وجود کارکنان با مسئولیت و با اخلاق بوده‌است. کارکنانی که برای انجام بهترین خدمات آموزش دیده‌اند و این این خدمات در نهایت کیفیت و ظرافت به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

باربری تهران به شمال
باربری تهران به شمال

مشاوره رایگان هفت روز هفته

اطلاع از تمام جزئیات قبل از انتخاب شرکت اتوبار، حق طبیعی مشتری است. برای کسب رضایت مشتری مشاوره رایگان را در اختصاص شما عزیزان قرار داده‌ایم تا با روال کاری آشنا شوید. همکاران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما به صورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیل هستند. اگر در انتخاب شرکت باربری برای انجام امور مربوط به حمل بار و باربری تهران به شمال، مردد هستید از مشاورین ما کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل با اتوبار و باربری تهران به شمال

شاید برای اولین بار است که قصد دارید اثاثیه منزل را از تهران به شمال کشور انتقال دهید. فرقی نمی‌کند که مقصد شما کجای ایران باشد، در هر صورت اسباب کشی از شهری به شهر دیگر مشکل به‌نظر می‌رسد. ممکن است به دلیل نداشتن تجربه کافی اطلاعی از روش بسته‌بندی اثاثیه نداشته باشی. با بسته‌بندی غیراصولی احتمال آسیب به وسایل بسیار زیاد است. از طرفی حمل وسایلی همچون ماشین لباسشویی و یخچال راه و چاه خودش را دارد. با انجام غیر اصولی حمل اثاثیه به ماشین باربری هم به خودتان آسیب می‌زنید و هم به وسیله. این یک طرف ماجرا است. طرف دیگر ماجرا ماشین باربری و راننده ماشین حمل بار است. مسیر تهران به شمال کشور بسیار طولانی است و خطرات خودش را دارد. نبود تجربه در این بین می‌تواند بسیار دردسر ساز باشد.

با سپردن تمام امور مربوط به حمل اثاثیه و اسباب کشی به شرکت باربری سپند بار خیالتان راحت خواهد بود. طبق درخواست مشتری عزیز هر خدمتی را در رابطه با اسباب کشی و حمل بار انجام ‌میدهیم.

حمل بار و باربری تهران به شمال
حمل بار و باربری تهران به شمال

حمل اثاثیه سنگین و بزرگ را بدون دردسر را تجربه کنید

بسیاری از صاحبان لوازم از بابت سلامت اثاثیه حجیم و سنگین خود نگرانند. اثاثیه سنگین لوازمی هستند که برای حمل ‌آن‌ها حداقل نیاز به ۲ نفر باشد. وسایلی همچون گاوصندوق خانگی، یخچال ساید، تردمیل، پیانو، میز بیلیارد از جمله وسایل سنگین خانه محسوب می‌شوند. حمل اثاثیه فقط انتقال وسیله از مبدأ به ماشین باربری نیست. در صورت عدم انتقال صحیح این وسایل امکان آسیب به آن‌ها بالا خواهد رفت.

به شما توصیه می‌کنیم که حتی اگر سه یا چهار نفر هستید، خودتان و اطرافیان بدون اعلم حمل این وسایل را انجام ندهید. چرا که هرکاری اصول خودش را دارد. حمل اثاثیه نیز از این موضوع مستثنی نمی‌باشد. در صورت عدم رعایت حمل اثاثیه سنگین، آسیب جدی به ستون فقرات خود وارد خواهید ساخت. ضررهای مالی ماجرا بماند.

عاقلانه این است که در طی امور حمل بار تهران به شمال، مرحله حمل اثاثیه را حتما به کادر شرکت بسپارید. دستمزد معقولانه‌ای که کارگران دریافت می‌کنند، بهتر از انجام کاری است که سلامت شما و وسیله را تهدید می‌نماید.

حمل بار از تهران به شمال
حمل بار از تهران به شمال

ماشین‌های باربری استاندارد

استفاده از ماشین‌های باربری استاندارد وقتی به اولویت مبدل می‌گردد که حمل بار بین شهری در دستور کار باشد. مسیر راه تهران به شمال مملوء از شیب و دردسرهای دیگر است. از طرفی شرایط جوی شمال کشور گاهاً غیر قابل پیشبینی می‌گردد. در طی حمل بار تهران به شمال یکی از مهم‌ترین اولویت‌های مشتری، ماشین باربری مناسب است. مقصود شرکت باربری سپند بار پیوسته رضایت مشتری و سلامت کالا در طی حمل و نقل بوده‌است. از این رو بهترین ماشین‌های باربری را جمع آوری و برای انجام مأموریتی که موظف به انجام آن هستیم در تظر گرفته‌ایم.

با توجه به حجم اثاثیه و مقصد موردنظر، مناسب‌ترین ماشین باربری انتخاب خواهد شد تا سلامت کالا تضمین گردد.

رانندگان مجرب در شرکت باربری

از نظر شما راننده ماشین باربری تنها یک شوماخر باشد کافی است؟ طبیعتاً خیر. در کنار مهارت در رانندگی، صبوری راننده نیز مورد توجه است. بار و اثاثیه مشتریان نزد شرکت باربری یک امانت است.

رانندگان در حال فعالیت در شرکت باربری تهران به شمال:

 • صبور و ماهر هستند.
 •  در مواجهه با ناملایمات موجود در مسیر حرفه‌ای عمل می‌کنند.
 • کاملا قابل اعتماد و مسئولیت پذیر می‌باشند.
 • مناسب ترین سرعت را با توجه به حجم اثاثیه انتخاب می‌نمایند.
 • تسلط به مسیر مقصود آن‌ها است.
 • و صد البته با اخلاق و دلسوز می‌باشند.

باربری تهران شمال
باربری تهران شمال

بهترین تجهیزات بسته‌بندی بار

بسته‌بندی مناسب بار ،یکی از شروط اصلی حفظ سلامت کالا است. حتی مبل‌ها و صندلی‌ها نیز نیاز به بسته‌بندی درست و اصولی دارند. متد بسته‌بندی سپند بار بسیار تخصصی و مطابق با روش‌های روز دنیا است. در این بین از بهترین تجهیزات بسته‌بندی استفاده می‌شود تا کالا در مقابل ضربات و آلودگی محافظت شود.

تجهیزات بسته‌بندی

نخ بسته‌بندی وکیوم بگ چسب نواری پهن سلفون ضربه گیر و بابل رپ کارتن پنج لایه

کارتن سه لایه

 

همانطور که مشخص است بسته‌بندی صرفا استفاده از چند کارتن کهنه نیست. کادر شرکت حمل بار و باربری تهران به شمال آموزش دیده‌اند تا متناسب با وزن و حجم بار، مناسب‌ترین کارتن را انتخاب کنند. کارتن های پنج لایه برای اثاثیه سنگین و کارتن‌های سه لایه برای اثاثیه سبک‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.در این بین از تجهیزاتی همچون بابل رپ یا پلاستیک حباب دار برای اثاثیه شکستنی و حساس استفاده می‌شود.

سلامت بار با بهره‌گیری از به روزترین متدهای بسته بندی با بهترین تجهیزات ضمانت می‌گردد.

چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی

شاید گمان کنید که کار اسباب کشی پس از حمل اثاثیه به مقصد تمام می‌شود. شما می‌مانید و انبوهی از وسایل که برای چیدمان آن‌ها به زور بازو و البته علم جابجایی نیاز دارید . با این وجود اسباب کشی می‌تواند  بسیار طاقت فرسا تمام شود. اما خبر خوش اینست که مشتریان عزیز در صورت تمایل می‌توانند چیدمان اثاثیه را نیز به شرکت حمل بار و باربری تهران به شمال بسپارند. بر طبق هر سلیقه‌ای که دارید. کافی است محل قرار گیری هر وسیله را برای کارگران مجرب سپند بار مشخص کنید. خواهید دید که اثاثیه بدون دردسر در محل دلخواهتان چیدمان شده‌است. اسباب کشی آسان را با شرکت باربری سپند بار تجربه خواهید کرد.

چیدمان اثاثیه
چیدمان اثاثیه

حمل بار و باربری تهران به شمال

با وجود شرکتی مورد اطمینان و متخصص، حمل بار تهران به شمال در بهترین شرایط ممکن قابل انجام است. دیگر نیازی نیست هفته‌ها و ماه‌ها قبل از اسباب کشی و امور باربری، استرس و نگرانی داشته باشید. دیگر نیازی نیست که ماه‌ها قبل برای یک اسباب کشی چند ساعته برنامه‌ریزی انجام دهید. کارکنان شرکت باربری و اتوبار سپند بار متخصص در امور اسباب کشی و حمل و نقل، یاری رسان شما از مقصد تا مبدأ است. کافی است صفر تا صد امور را به یک شرکت باربری مطمئن و حرفه ای بسپارید تا خیالتان جمع شود. با سپند بار اسباب کشی آسان برای هر قشری ممکن می‌شود.

 

آیا برای باربری به شهرستانها هم خدمات بسته بندی را ارائه میدهید؟

بله در صورت تمایل حتما انجام میدهیم.

به تمامی نقاط شمال ایران سرویس دهی دارید؟

به تمامی نقاط ایران حمل بار را انجام میدهیم

چه خدماتی برای حمل بار دارید؟

بسته بندی، حمل بار و چیدمان

آیا بیمه هم جزو خدمات باربری حساب میشود؟

بله، بیمه تا سقف ده میلیون تومان

برای تعیین روز باربری چه مراحلی داریم؟

به شرکت سپند بار تماس بگیرید و یک روز جهت باربری هماهنگ مینماییم.

برای اثاثیه منزل چه ماشینهایی داری؟

علاوه بر کامیون، نیسان و وانت نیز داریم.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس