نکات ضروری برای بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات اصلی برای بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی

نکات ضروری برای بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی

نکات ضروری برای بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی

وسایل شکستنی نیاز به مراقبت بیشتری دارند. با در نظر گرفتن نکات اصلی  برای بسته بندی وسایل شکستنی در اسباب کشی می توانید از احتمال شکستن آن ها جلوگیری کنید.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و تجربه دارد. تمامی مراحل بسته بندی نیاز به دقت زیادی دارد.

شاید سخت ترین قسمت بسته بندی لوازم در اسباب کشی ، بسته بندی وسایل شکستنی باشد. وقتی به بشقاب ها یا گلدان های چینی خود نگاه می کنید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید آن ها را از خانه فعلی خود به خانه جدید منتقل کنید بدون اینکه آن ها آسیبی ببینند. خوشبختانه ما نکات مفیدی داریم که شما را در این امر کمک می کند ، تا با خیال راحت کار جابجایی اسباب اثاثیه خود را انجام دهید.

جعبه های بسته بندی لوازم شکستنی را کاملا پر نکنید.

سعی کنید جعبه های بسته بندی لوازم شکستنی را کاملا پر نکنید. ممکن است فکر کنید شما می توانید با پر کردن هر چه بیشتر جعبه ، فضای جعبه را به حداکثر برسانید و وسایل بیشتری را در آن جای دهید ، اما این یک اشتباه بزرگ است. جعبه های بسته بندی وسایل شکستنی نباید به طور کامل پر شوند چون وسایل داخل آن آسیب می بینند. همیشه مقداری فضای خالی را بگذارید و آن را با کاغذ بسته بندی خرد شده پر کنید.

جعبه های بسته بندی لوازم شکستنی را کاملا پر نکنید.
جعبه های بسته بندی لوازم شکستنی را کاملا پر نکنید.

برای بسته بندی دقیق و اصولی وقت بگذارید.

هنگام بسته بندی وسایل ظریف و شکستنی ، عجله نکنید. برای بسته بندی دقیق و اصولی وقت بگذارید. اگر این کار را انجام دهید ، به احتمال زیاد آسیب های احتمالی را به حداقل می رسانید. قبل از شروع کار چند نفس آرام و عمیق بکشید تا اطمینان حاصل کنید که احساس آرامش می کنید و به دقت به کار خود ادامه می دهید.

از جعبه های استاندارد و تازه استفاده کنید.

شما باید جعبه های بسته بندی بیشتری را از آنچه فکر می کنید خریداری کنید. سعی کنید از جعبه های استاندارد و تازه استفاده کنید. از جعبه های مقوایی قدیمی استفاده نکنید ، زیرا با گذشت زمان استحکام جعبه ها رو به ضعیفی گذاشته و شل و ول  می شوند. جعبه های تازه با توجه به استحکام و مقاومت بالای خود لوازم شکستنی را بهتر نگه می دارند.

از جعبه های استاندارد و تازه استفاده کنید.
از جعبه های استاندارد استفاده کنید.

وسایل ویژه را در جعبه های مخصوص خود قرار دهید.

اگر شما یک ساعت عتیقه ، گلدان کریستالی یا چیزهای مشابه دارید و برای شما خاص و با ارزش است ، باید آن و وسایل ویژه را در جعبه های مخصوص خود قرار دهید. چنین مواردی را باید ابتدا در نایلون های حباب دار بپیچید ، سپس  یک لایه از کاغذ بسته بندی خرد شده را به قسمت زیر جعبه آن قرار دهید ، سپس وسیله شکستنی را داخل جعبه مخصوص قرار دهید. فضای اضافی را با کاغذ بسته بندی خرد شده اضافی پر کنید. در آخر ، جعبه را به خوبی چسب کاری کنید و یک بر چسب بر روی آن قرار دهید. نام کالا و همچنین کلمه شکستنی ، با حروف بزرگ ، از هر طرف و بالا برچسب بزنید تا همگان آن را ببینند.

لوازم شکستنی توخالی را با کاغذ بسته بندی پر کنید.

عینک ، گلدان ، لوستر ، شمعدانی و سایر موارد ظریف توخالی نیز نیاز به مراقبت ویژه دارند. برای مراقبت بیشتر هنگام جابجایی لوازم شکستنی توخالی را با کاغذ بسته بندی پر کنید. هر یک از این موارد را باید بسته به اندازه ، با کاغذ بسته بندی خرد شده ، پر کنید. سپس هر یک از آن ها باید در یک یا دو لایه کاغذ بسته بندی نیز پیچیده شوند.

لوازم شکستنی توخالی را با کاغذ بسته بندی پر کنید.
لوازم شکستنی را با کاغذ بسته بندی پر کنید.

برای  وسایل شیشه های خود کیت های بسته بندی شیشه ای تهیه کنید که شامل جعبه هایی با یک محفظه جداگانه برای هر قطعه است.از این جعبه های مخصوص می توان برای  گلدان ها و لیوان ها استفاده کرد. ممکن است بتوانید دو یا چند مورد را در یک جعبه کوچک یا متوسط ​​بسته بندی کنید. فقط مطمئن شوید که تعداد زیادی کاغذ بسته بندی خرد شده بین و اطراف هر گلدان وجود داشته باشد.

ظروف آشپزخانه را به صورت عمودی بسته کنید.

بهتر است ظروف آشپزخانه را به صورت عمودی بسته بندی کنید. بسته بندی به صورت عمودی به معنای ایجاد یک پشته عمودی از پایین به بالا است. این توصیه نه تنها برای ظروف بلکه برای سایر موارد شکستنی و مسطح ، مانند قاب های شیشه ای ، کاربردی می باشد.

یک جعبه با اندازه نزدیک به اندازه ظرف هایی که قصد دارید برای بسته بندی داشته باشید ، تهیه کنید. یک لایه از کاغذ بسته بندی خرد شده را به قسمت زیر اضافه کنید. سپس ، هر بشقاب را در کاغذ بسته بندی بپیچید و آن ها را انباشته کنید. طبق این کار ، یک یا دو لایه کاغذ بسته بندی اضافی خرد شده را بین هر یک قرار دهید. سپس تمام فضای اضافی را با کاغذ بسته بندی پر کنید ، جعبه را نوار بزنید و آن را برچسب بزنید.

وسایل شکستنی کوچک را در جعبه های تزئینی بسته بندی کنید.

تزئینات بوفه و موارد مشابه اغلب شکستنی هستند. جعبه های تزئینی که دارای پارتیشن های کوچک زیادی برای وسایل جداگانه هستند ، برای بسته بندی و حمل آن ها بسیار مناسب هستند. هر یک از ظروف کوچک و ظریف را در مقداری کاغذ بسته بندی ببندید تا در هنگام حمل و نقل شکسته نشوند .

علامت گذاری هر جعبه را فراموش نکنید.

هر جعبه ای با وسایل شکستنی باید از چهار طرف و بالا علامت گذاری شود. در صورتی که شما و خانواده تان کامیون بار را بارگیری می کنید ، یا اینکه شما یک از کارکنان اتوبار برای اسباب کشی و بار گیری کامیون های حمل بار استفاده می کنید و یا هر کسی که جعبه ها را جابجا می کند ، باید بداند که بسیار دقیق و با احتیاط باید کار جابجایی  جعبه های شکستنی را انجام دهد.

علامت گذاری هر جعبه را فراموش نکنید.
علامت گذاری کارتن ها را فراموش نکنید.

کارتن های لوازم شکستنی را به خوبی در ماشین باربری بارگیری کنید.

وقتی ماشین حمل بار را بارگیری می کنید دقت داشته باشید که جعبه های لوازم شکستنی را به خوبی در ماشین باربری بارگیری کنید. شما می توانید این جعبه ها را در زیر میز یا بالای وسایل قرار دهید. در کامیون اسباب کشی ، اطمینان حاصل کنید که آن جعبه ها نیز به اندازه کافی محکم هستند به طوری که اگر کمی بچرخند ، سقوط نمی کنند.

کارتن های لوازم شکستنی را به خوبی در ماشین باربری بارگیری کنید.
کارتن های لوازم شکستنی را با دقت در ماشین بارگیری کنید.

اگر هر کاری انجام می دهید نهایت دقت را به خرج دهید. می توانید وسایل شکستنی خود را بدون شکستن  و آسیب دیدن جابجا کنید ، تا زمانی که این نکات را رعایت کرده و با احتیاط از آن ها مراقبت کنید تمامی لوازم شما ایمن به مقصد می رسند.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس