نکات ضروری برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات ضروری برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها

نکات ضروری برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها

نکات ضروری برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها

در صورتی که تمایل دارید درباره نکات ضروری برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها اطلاعاتی بدست آورید ، توصیه می کنیم مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

جابجایی مبلمان سنگین دشوار است و اگر دقت نکنید ، می تواند آسیب جدی به کف شما وارد کند. کف خانه شما خواه از پارکت ، سنگ یا سرامیک ساخته شده باشد در هنگام جابجایی مستعد آسیب است. به یاد داشته باشید: کشیدن مبلمان ، میزها و کمد بدون محافظت باعث آسیب دیدن کف می شود. برای ایمن تر و مؤثرتر کردن جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها نکات زیر را در نظر بگیرید.

از کمک دوستان یا باربری ها استفاده کنید.

بلند کردن و فشار دادن مبلمان سنگین به تنهایی هرگز ایده خوبی نیست. این کار نه تنها می تواند به کمر و شانه های شما صدمه بزند بلکه می تواند در نهایت باعث خراب کردن  کفپوش ها نیز بشود.

برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها ، چند دوست یا اعضای خانواده را برای کمک به جابجایی تمام مبلمان سنگین خود دعوت کنید. این شامل تختخواب ها ، میزهای ناهار خوری ، صندلی های بزرگ ، کمد ، بوفه و میزهای کنسول است. اگر دوستانی پیدا نمی کنید که کمک کنند؟ سعی کنید یک باربری حرفه ای را استخدام کنید. این متخصصان در انتقال وسایل سنگین در انواع مختلف کفپوش ها آموزش دیده اند.

از کمک دوستان یا باربری ها استفاده کنید.
برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها از کمک دوستان یا باربری ها استفاده کنید.

برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها وسایل خود را از هم جدا کنید.

سعی نکنید مبلمان و وسایل خود را به همان شکلی که هست حرکت دهید. حتماً اول همه چیز را از هم جدا کنید. چند نمونه عبارتند از: جدا کردن قاب تختخواب  و تشک. برداشتن کوسن ها از روی مبل ها و بیرون کشیدن همه کشوها داخل یک میز یا کمد. این مرحله زیاد طول نمی کشد و به شما کمک می کند تا وزن آن ها فوق العاده ای سبک شود. اگر مبلمان نیاز به جدا کردن قسمت پایه ها یا قطعات دیگر دارد ، لازم است که جعبه ابزار دستی داشته باشید.

اگر یک شیء سنگین دارید ، قبل از انجام حرکت می بایست آن را تا حد امکان سبک کنید. به عنوان مثال ، کشوها را از کمد یا محتویات موجود در یخچال خود یا کتاب ها و کیف های دستی را از قفسه کتاب خود خارج کنید.

برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها از روتختی یا حوله استفاده کنید.

برای اثاثیه سنگین و یا حجیم مانند میز و صندلی ، پایه ها و لبه ها را با پارچه ای نرم بپوشانید. در صورتی که به طور تصادفی کالای مورد نظر روی زمین کشیده شود ، این از کفپوش چوب سخت شما محافظت می کند.

برای انجام این کار می توانید در حین اسباب کشی از روتختی استفاده کنید ، این کار اکیداً توصیه می شود. از این روتختی ها در هنگام فشار دادن یا کشیدن آن ها در کف ، می توانید برای بسته بندی و محافظت از مبلمان استفاده کنید. علاوه بر این ، پارچه های از آسیب دیدن دیواره ها و گوشه ها در طی فرایند جابجایی مبلمان جلوگیری می کنند. اگر روتختی در دسترس شما نیست ، می توانید از حوله ها نیز به عنوان جایگزین استفاده کنید. برای انجام این کار از استفاده از مقوا پرهیز کنید زیرا می تواند ساینده باشد و لکه هایی به جا بگذارد.

مبلمان خود را به آرامی و با دقت جابجا کنید.

در هنگام جابجایی اجسام سنگین عجله نکنید. حتما مبلمان خود را به آرامی و با دقت جابجا کنید تا از صدمه دیدن کفپوش های خود جلوگیری کنید. حتما از تکنیک های مناسب بلند کردن استفاده کنید. مبلمان را به آرامی جابجا کنید و بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که کف شما خراشیده نمی شود. به یاد داشته باشید: این یک مسابقه نیست. اگر چه شاید بارگیری کامیون با سرعت وسوسه انگیز باشد.

مبلمان خود را به آرامی و با دقت جابجا کنید.
برای جابجایی مبلمان بدون خراش دادن کفپوش ها مبلمان خود را به آرامی و با دقت جابجا کنید.

کف ها را تمیز کنید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان خانه مرتکب می شوند جابجایی مبلمان قبل از تمیز کردن کف آن ها است. ممکن است بپرسید چرا؟ ممکن است تعجب کنید ، اما قطعات کوچک شن و حتی جمع شدن گرد و غبار و مواد زائد در زیر مبلمان شما می توانند اگر بین یک مبلمان و کف گیر کنند ، کف را خراب  کنند. قبل از شروع به جابجایی آن وسایل سنگین مبلمان ، توصیه می شود همیشه کف های خود را جارو کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه ریزه مخصوصاً در مسیری که استفاده می کنید وجود ندارد.

کف ها را تمیز کنید.
برای جابجایی وسایل بدون خراش دادن کفپوش ها ، آن ها را تمیز کنید.

مراقب چرخ ها باشید.

استفاده از چرخ ها  احتمالاً بزرگ ترین اختراع در تاریخ بشر است اما هنگام اسباب کشی همیشه  باید مراقب چرخ ها باشید. فقط به دلیل اینکه یک چرخ است ، به این معنی نیست که کفپوش های چوب شما را خراشیده نخواهند کرد. چرخ ها همچنین می توانند گیر کرده و به هیچ وجه نچرخند ، بلکه کف را خراب کنند.

پارچه ای بزرگ را در کف خود قرار دهید و چرخ ها را روی آن بچرخانید. مهم نیست از چه چیزی برای محافظت از کف خود در حین حرکت استفاده می کنید ، هرگز وسایل سنگین را روی زمین نکشید.

هرگز وسایل سنگین را روی زمین نکشید.
برای جلوگیری خراش دادن کفپوش ها هرگز وسایل سنگین را روی زمین نکشید.

استفاده از خدمات سپند بار برای اسباب کشی

اگر آمادگی جابجایی مبلمان خود را دارید اما نگران خراش دادن کف ها هستید، برای انجام این کار متخصصانی را استخدام کنید. خوشبختانه ، شبکه گسترده و قابل اعتماد سپند بار باعث می شود تا بتوانید بهترین شرکت حمل و نقل را برای نوع خاص حرکت خود پیدا کنید و رزرو کنید. با استفاده از خدمات این باربری ، می توانید اطمینان داشته باشید که وسایل شما (و کفپوش های شما) در امنیت خواهند بود. آن ها دقیقاً می دانند چگونه وسایل سنگین را جابجا کنند تا به منزل یا مبلمان شما آسیب نرسانند.

برای انتقال موفقیت آمیز مبلمان از یک خانه به خانه دیگر ، به وسایل مناسب بسته بندی نیاز دارید. برای یافتن وسایل بسته بندی لازم برای جابجایی ایمن مبلمان ، فروشگاه لوازم بسته بندی سپند بار را بررسی کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس