ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی

ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی

ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی

سعی داریم در این مقاله به چگونگی ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی بپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

تهیه کارتن های مخصوص بسته بندی یکی از مهم ترین اقدامات در امر اسباب کشی می باشد که علاوه بر نظم دهی به وسایل منزل به وسیله آن ها  اسباب و اثاثیه ما ایمن به مقصد می رسد. اما ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از انجام اسباب کشی ، خود یک پروسه ی بسیار مهم و اساسی می باشد.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

ممکن است در حین جابجایی هیچ وقت به  ساماندهی کارتن ها بعد از اسباب کشی فکر نکنید. بسته به میزان اسباب و اثاثیه شما ، ممکن است از سی تا صد جعبه مقوایی داشته باشید و بعد از جابجایی هیچ نیازی با آن ها نداشته باشید. حال باید با این همه کارتن و جعبه ی بسته بندی چکار باید کرد؟ قبل از اینکه آن ها را در سطل زباله بگذارید ، گزینه های زیر را در نظر بگیرید.

برای نگهداری از وسایل اضافی خود از آن ها استفاده کنید.

حال که جعبه های خود را باز کرده اید و خانه خود را مرتب کرده اید ، با توجه به اینکه هر خانه ای حتما دارای لوازم و وسایلی می باشد که دائم از آن ها استفاده نمی کنند و باید آن ها را در انباری ها نگهداری کنند ، از این کارتن های بسته بندی اضافی می توان برای نگهداری از وسایل اضافی خود از آن ها استفاده کنید. سپس برای محافظت بهتر از وسایل خود ، ترجیحاً با کنترل آب و هوا ی انباری وسایل خود را در این کارتن ها قرار دهید تا زمانی که دوباره به آن احتیاج پیدا کنید.

برای اسباب کشی بعدی خود کارتن ها را نگهداری کنید.

اگر می دانید که در سال آینده دوباره اسباب کشی خواهید کرد ، جعبه های خود را تا کنید و برای اسباب کشی بعدی خود کارتن ها را نگهداری کنید. برای آن ها مکانی مناسب مانند پارکینگ یا انباری که بدون نم و رطوبت باشد را برای ذخیره سازی آن ها در نظر بگیرید. کارتن ها حتما باید به جایی نگهداری شوند که خشک باقی بمانند ، زیرا رطوبت می تواند به جعبه ها آسیب برساند. با این کار هر وقت بخواهید دوباره اسباب کشی کنید ، دیگر نیازی به خرید جعبه های جدید نیست.

برای اسباب کشی بعدی خود کارتن ها را نگهداری کنید.
برای اسباب کشی بعدی خود کارتن ها را نگهداری کنید.

برای سرگرم کردن بچه ها و حیوانات خانگی از آن ها استفاده کنید.

حداقل برای مدتی ، می توانید به بچه های خود اجازه دهید با جعبه ها بازی کنند. کودکان خردسال عاشق ساختن قلعه ها و خانه های کارتنی هستند ، بنابراین شما می توانید از کارتن های بسته بندی برای سرگرم کردن بچه ها و حیوانات خانگی از آن ها استفاده کنید.

شاید متوجه شده باشید که گربه ها بیشتر از اسباب بازی ها و خانه هایی که در آن ها قرار می گیرد ، جعبه ها را دوست دارند. اگر گربه یا سگ دارید ، چند جعبه را بیرون بیاورید و بگذارید در آن بازی کنند یا پنهان شوند.

برای سرگرم کردن بچه ها و حیوانات خانگی از آن ها استفاده کنید.
برای سرگرم کردن بچه ها و حیوانات خانگی از آن ها استفاده کنید.

 از کارتن ها می توان برای بسته بندی هدیه استفاده کنید.

مطمئنا شما هم عزیزانی دارید که برای روز تولد و یا عیدها کادوهایی را برای آن ها در نظر می گیرید. بجای پرداخت هزینه های اضافی برای بسته بندی و کادو پیچ کردن این هدایا از بعضی از کارتن ها می توان برای بسته بندی هدیه استفاده کنید.

 از کارتن ها می توان برای بسته بندی هدیه استفاده کنید.
از کارتن ها می توان برای بسته بندی هدایا استفاده کنید.

پس یکی دیگر از راه کارهای ساماندهی کارتن های اسباب کشی این است که از آن ها نگهداری کرده و از آن ها برای بسته بندی هدیه استفاده کنید.

از کارتن ها برای خلق آثار هنری و صنایع دستی استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از کارتن ها برای خلق آثار هنری و صنایع دستی اقداماتی خارق العاده را انجام دهید. در بسیاری از پروژه ها برای کاردستی از مقوا استفاده می شود. می توانید از مقوا برای ساخت خانه های کارتنی ، اتومبیل های اسباب بازی ، تاج گل مقوایی یا حتی ساخت لباس عروسکی و موارد دیگر  ، استفاده کنید.

کارتن ها را به مراکز خرید کارتن دست دوم بفروشید.

شما می توانید کارتن ها را به مراکز جمع آوری کارتن دست دوم بفروشید. با این کار مطمئنا شما برای آن ها پول زیادی کسب نخواهید کرد. اما باز قسمتی از هزینه ای که برای خرید آن ها پرداخت کرده اید ، برایتان جبران می شود و از دست این همه کارتن اضافی خلاص می شوید.

وب سایت ها یا مراکزی برای خرید کارتن های دست دوم وجود دارد که این وب سایت ها به شما امکان می دهد جعبه ها را به صورت مستقیم خریداری کنید و یا آن ها را بفروشید. با کمک این مراکز خرید و فروش کارتن های دست دوم می توانید در حفظ درختان نیز کوشا باشید و از قطع شدن آن ها جلوگیری کنید.

کارتن ها را به مراکز خرید کارتن دست دوم بفروشید.
کارتن ها را به مراکز خرید کارتن دست دوم بفروشید.

کارتن ها را به مراکز بازیافت تحویل دهید.

هر کاری انجام دهید ، لطفاً جعبه های مقوایی خود را دور نریزید. بازیافت آن ها به معنای کاهش قطع تعداد کمتری درخت برای ساختن جعبه های مقوایی جدید است. با تحویل کارتن های اضافی خود به مراکز بازیافت شما می توانی گام بزرگی جهت حفظ و حراست جنگل و طبیعت بر دارید.

یکی از بهترین اقدامات برای ساماندهی کارتن های بسته بندی بعد از اسباب کشی این است که کارتن ها را به مراکز بازیافت تحویل دهید. اگر شرکت مدیریت زباله محلی شما بازیافت را کنترل می کند ، آن ها را در سطل بازیافت کاغذ خود قرار دهید. اگر چنین نیست ، جستجو کنید که نزدیک ترین مرکز بازیافت کارتن کجاست و آن ها را به این مراکز تحویل دهید. بعضی از این مراکز در ازای تحویل کارتن ها به مشتریان خود نیز هزینه هایی را پرداخت می کنند.

ها را به مراکز بازیافت تحویل دهید.
کارتن ها را به مراکز بازیافت تحویل دهید.

با استفاده از ترکیبی از این ایده ها ، شما باید بتوانید از همه جعبه های مورد نیاز خود استفاده مجدد کنید ، از کارتن ها می توان استفاده خوبی داشته باشید و بقیه را به دست افرادی که به آن ها احتیاج دارید بسپارید. کارتن های با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه می توانید از طریق فروشگاه سپند بار خریداری نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس