چگونه هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهیم؟

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

برای کاهش هزینه اسباب کشی

چگونه هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهیم؟

چگونه هزینه اسباب کشی  خود را کاهش دهیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهید توصیه می کنیم مطلب زیر را به خوبی مطالعه فرمایید تا آن را به خوبی فرا بگیرید.

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه و لوازم همیشه یک پروسه پر دردسر و مشکل ساز است و به دقت و حوصله فراوان نیاز دارد و کاری هزینه بر می باشد. استفاده از خدمات شرکت های باربری و یا خرید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی لوازم و کمک کرفتن از کارگران متخصص در امر اسباب کشی همگی هزینه هایی را به دوش افراد می گذارد.  

هزینه های اسباب کشی بسیار با اهمیت است و هر چه میزان هزینه ها اضافی اسباب کشی خود را کاهش دهید به نفع خودتان می باشد. نکات و ترفندهایی وجود دارد که در کاهش هزینه اسباب کشی به شما کمک می کند. در این مقاله قصد داریم به این نکات بپردازیم. از راهکارهای کاهش هزینه اسباب کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن برنامه ریزی دقیق و اقدام به موقع

وجود یک برنامه ریزی دقیق و منظم قبل از شروع اسباب کشی کمک زیادی به شما می کند  تا از سردرگمی و بی نظمی نجات پیدا کنید. بهتر است قبل از شروع به جمع کردن لوازم و اثاثیه برنامه دقیقی در مورد روز اسباب کشی ، نحوه بسته بندی لوازم و مکان مناسب برای جمع آوری اثاثیه داشته باشید و حتما هر کاری را در زمان مشخص شده ی خود انجام دهید. برای جمع کردن و بسته بندی لوازم به موقع اقدام کنید تا مجبور نباشید هزینه اضافی بابت استخدام کارگر پرداخت کنید.

بسته بندی دقیق و اصولی لوازم  

بسته بندی دقیق و اصولی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عوامل در کاهش هزینه های اسباب کشی می باشد. اگر لوازم شما به صورت اصولی بسته بندی شوند و فضای کمتری را اشغال کنند به طبع  ماشین های  کمتری برای اسباب کشی مورد نیاز است و هزینه کمتری را به اتوبارها پرداخت می کنید.

برای کار بسته بندی دقیق لوازم می توانید از دوستان و خانواده خود کمک بگیرید و به این ترتیب از هزینه های خود کم کنید.

بسته بندی صحیح وسایل
بسته بندی دقیق وسایل برای کاهش هزینه اسباب کشی

بسته بندی غیر اصولی ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد. با بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه منزل خود می توانید آن ها را از خطرهای احتمالی شکستن و یا آسیب دیدن در امان بگذارید. در صورتی که وقت و مهارت کافی برای بسته بندی اصولی و دقیق لوازم خود ندارید ، بهتر است از پرسنل مجرب و باتجربه سپند بار در زمینه بسته بندی کمک بگیرید. با این کار در وقت شما صرفه جویی می شود و مطمئن خواهید شد که اثاثیه و لوازم گرانبهای شما در امنیت کامل هستند وهیچ آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

کاهش حجم وسایل و حذف لوازم غیر ضروری

یکی از نکات مهم در هنگام اسباب کشی باید به آن توجه کرد کاهش حجم وسایل و دور انداختن لوازم غیر ضروری می باشد که با این کار هزینه اسباب کشی شما نیز کاهش می یابد.

وجود لوازم غیر ضروری باعث بی نظمی و اشغال فضای زیادی از خانه می شود پس بهتر است لوازم و اثاثیه هایی مانند لوازم الکتریکی و صوتی تصویری که از رده خارج شده اند ، لباس های کهنه و اضافی که سایز آن ها کوچک شده و استفاده نمی شوند و یا کاغذ باطله و مواد غذایی که تاریخ آن ها گذشته و فاسد شده اند دور بریزید. با این کار هزینه بسته بندی این لوازم کاهش می باید و نیاز به ماشین کمتری برای حمل وسایل است.

انجام اسباب کشی در روزهای غیر تعطیل

زمان اسباب کشی یکی از تاثیرگذار ترین عوامل بر هزینه اسباب کشی می باشد. به طوری که هزینه اتوبارها در روزهای تعطیل و آخر هفته  نسبت به روزهای وسط هفته  به خاطر افزایش تقاضای مشتریان بیشتر است. بنابراین بهتر است اسباب کشی خود را به روزهای اول و اواسط هفته موکول کنید تا از خدمات رسانی بیشتر و به موقع بهره مند شوید.

سفارش وسایل نقلیه  متناسب با حجم اثاثیه خود برای کاهش هزینه اسباب کشی

بهتر است هنگام تماس با اتوبار سپند بار در مورد حجم وسایل خود به آن ها توضیح دهید تا کامیون متناسب با اثاثیه شما را برایتان بفرستند. در صورتی که وسایل زیادی دارید بهتر است کامیون بزرگی را انتخاب کنید. در صورتی که ماشین حمل اثاثیه کوچک باشد مجبور هستید دو بار وسایل را بار بزنید و جابجا کنید که خود باعث افزایش هزینه شما می شود.

انتخاب مسیر دقیق و کوتاه برای رسیدن به مقصد

مسافت یکی از عواملی است که رابطه مستقیمی با هزینه اسباب کشی دارد. به طوری که هر چه مسافت بیشتری را طی کنید هزینه کرایه حمل و نقل بیشتری باید پرداخت کنید. سعی کنید قبل از بار زدن وسایل ، کوتاه ترین مسافت ممکن برای رسیدن به مقصد را انتخاب کنید تا هم در ترافیک گیر نیفتید و هم دچار سردرگمی در خیابان ها نشوید.

 استفاده از روش های اصولی در هنگام حمل اثاثیه

 بهتر است برای حمل اثاثیه  خود دقت کافی و صبر به خرج دهید. در صورتی که با روش های اصولی حمل وسایل آشنا نباشید ممکن است هم به سلامتی خودتان آسیب بزنید و هم ممکن است به اثاثیه گران بهای خود آسیب جبران ناپذیر وارد کنید و هزینه زیادتری را برای خود بتراشید.

شما می توانید لوازم با بسته بندی کوچک و سبک را خودتان جابجا کنید اما برای جابجایی لوازم سنگین مانند مبلمان خانه و یخچال ها بهتر است  از شرکت های متخصص مانند باربری سپند بار کمک بگیرید.

از روش صحیح
استفاده از روش های صحیح بسته بندی و حمل وسایل برای کاهش هزینه اسباب کشی

انتخاب یک اتوبار معتبر و مطمئن برای کاهش هزینه اسباب کشی

انتخاب یک اتوبار معتبر و مطمئن  برای اسباب کشی یکی از راهکارهای کاهش هزینه می باشد. بهتر است قبل از اثاث کشی با چند اتوبار تماس بگیرید و از خدمات و نرخ های آن ها مطلع شوید.

اتوبار سپند بار باتوجه به اینکه زیر نظر اتحادیه باربری ها کار می کند ، نرخ تمام خدمات آن ها همان قیمت مصوب اتحادیه می باشد و از پرسنل مجرب و کارآزموده برای بسته بندی و جابجایی وسایل و ماشین های مخصوص و متناسب با لوازم شما استفاده می کند که هیچ آسیبی را به وسایلتان وارد نمی کنند. اتوبار سپند بار شما را در اسباب کشی ارزان و بی عیب و نقص یاری می کند.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس