نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات ایمنی

نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی

نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی

از مهم ترین اقداماتی که سپند بار انجام می دهد ، این است که نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی را رعایت می کنند تا اسباب و اثاثیه در برابر هر گونه آسیب دیدگی حفظ شوند.

اسباب کشی می تواند خطرناک تر از آنچه انتظار دارید باشد. این کار خسته کننده است ، که اگر با احتیاط انجام نشود ، می تواند خطرناک باشد و به یک آسیب جدی منجر شود. این امر به ویژه زمانی صادق است که شما خودتان تصمیم به انجام این کار گرفته باشید و وظیفه حمل مبلمان سنگین را بدون کمک متخصصان بر عهده گرفته باشید. محافظت از خود در حین اسباب کشی ، بسیار مهم است ، به همین دلیل نباید بدون درک صحیح از نکات اساسی ایمنی در هنگام اسباب کشی ، دست به هر گونه اقدامی بزنید. در اینجا مواردی وجود دارد که همیشه باید در نظر داشته باشید.

در کارتن ها بیش از حد بار نگذارید و آن ها را برچسب گذاری کنید

کارتن های اسباب کشی هر یک برای نگه داشتن مقدار مشخصی وزن طراحی شده اند و بیش از آن می تواند منجر به آسیب به کارتن ها یا آسیب دیدگی در ناحیه پشت ، زانو و سایر مفاصل شود. به عنوان یک قاعده کلی ، بیش از ۲۰ کیلوگرم را در یک جعبه کوچک ، ۳۰ کیلوگرم در یک جعبه متوسط ​​و ۳۵ کیلوگرم در یک جعبه بزرگ قرار ندهید.

برای حفظ ایمنی جعبه ها را به درستی برچسب گذاری کنید تا وقتی نوبت به بارگیری آن ها بر روی کامیون رسید ، تصوری از آنچه در آن است وجود داشته باشد و بتوانید ، وزن آن را قضاوت کنید. ناگفته نماند ، برچسب زدن جعبه ها برای بارگیری کامیون بسیار مفید خواهد بود و پس از تخلیه می توان بلافاصله آن ها را به اتاق مناسب برد.

چاقوها و اشیاء تیز را ایمن کنید

عدم توجه به درستی بسته بندی و ایمن کردن اشیاء تیز مانند چاقو ، لوازم باغبانی و مواردی از این قبیل می تواند منجر به آسیب دیدگی در حین بسته بندی و جابجایی شود. با بسته بندی این نوع موارد در بسته بندی کاغذی و یا پلاستیک های حبابدار از لبه های تیز محافظت می شود. برای محافظت بیشتر ، وسایل پیچیده شده را در یک حوله ظرف بچسبانید و آن را با یک باند لاستیکی در آن محکم کنید.

برای حفظ نکات ایمنی لباس و کفش مناسب بپوشید

شما در هنگام اسباب کشی راحت ، باید لباس های خود را کنترل کنید و از پوشیدن لباس های تنگ بپرهیزید ، زیرا می تواند مانع اسباب کشی شما شود. لباس گشاد و شلوغ نیز توصیه نمی شود زیرا می تواند به جعبه ها ، وسایل یا کامیون گیر کند. به پوشیدن لباس هایی که انعطاف پذیر ، باشند توجه کنید تا بتوانید در حد امکان راحت باشید و حتماً کفش هایی را انتخاب کنید که سطح بهتری از پشتیبانی را ارائه می دهد. کفش های شل یا کفش پاشنه دار هم تعادل و هم تحرک شما را مختل می کنند ، بنابراین می توانید کفش ورزشی مناسب بپوشید.

برای حفظ ایمنی لباس و کفش مناسب بپوشید
برای حفظ ایمنی لباس و کفش مناسب بپوشید

پروتکل های بلند کردن مناسب را دنبال کنید

برای اطمینان از ایمن ماندن و جلوگیری از آسیب دیدگی ، می توانید اصول بلند کردن وسایل سنگین را دنبال کنید. هنگام برداشتن بارهای سنگین از زمین ، به زانو خم شوید – نه کمر. برای حفظ تعادل ، بارهای سنگین را نزدیک بدن خود حمل کنید و به بلند کردن یا حمل بدن خود پیچ ​​نکنید.

برای توجه به نکات ایمنی این را به یاد داشته باشید که این یک اسباب کشی است و نه یک رقابت وزنه برداری. اگر چیزی بیش از حد سنگین یا غیرقابل کنترل است ، به جای تلاش برای انجام این کار به تنهایی ، از دیگران کمک بخواهید. شما بدن خود و توانایی های آن را بهتر از هر کس می شناسید ، بنابراین به آنچه به شما می گوید گوش دهید و سعی نکنید بیشتر از آنچه توانایی دارد را حمل کنید.

بلند کردن وسایل سنگین می تواند باعث ایجاد فشار شدید در عضلات و مفاصل شما ، به ویژه نواحی اطراف ستون فقرات شما شود.

اصول بلند کردن وسایل سنگین را دنبال کنید.
اصول بلند کردن وسایل سنگین از نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی است.

برای حفظ نکات ایمنی اسباب و اثاثیه را در کامیون به طور صحیح بچینید

در هنگام چیدن اسباب و اثاثیه در کامیون توزیع وزن امری ضروری است. برای انجام صحیح این کار ، وسایل سنگین را در قسمت جلوی کامیون توزیع کنید تا در هنگام رانندگی تعادل کامیون حفظ شود.
برای ثبات و همچنین حفظ ساختار جعبه های متحرک ، قرار گرفتن صحیح جعبه های انباشته شده بسیار مهم است. جعبه های با اندازه مشابه را در بالای یکدیگر قرار دهید و جعبه های سنگین تر و کامل را در قسمت پایین قرار دهید.

کودکان نوپا و حیوانات خانگی را ایمن نگه دارید

اگر بچه های کوچک و حیوانات خانگی دارید ، باید آن ها را از کل مراحل اسباب کشی دور نگه دارید. حتماً یک فرد بزرگ تر برای مراقبت از کوچک خود داشته باشید زیرا کودکان در هنگام بلند کردن مبلمان و جعبه های سنگین به راحتی آسیب می بینند. فراموش نکنید که یک جعبه را تهیه کنید ، که تمام چیزهایی را که شما و کودکانتان ممکن است در روز اول نیاز داشته باشید ، در آن قرار دهید.

بچه های کوچک و حیوانات خانگی
دور نگه داشتن بچه های کوچک و حیوانات خانگی از نکات ایمنی در هنگام اسباب کشی است.

از خدمات باربری های معتبر استفاده کنید

اگر کار سختی را در پیش روی خود داشته باشید ، گاهی اوقات بهترین و ایمن ترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید استخدام یک شرکت حرفه ای در زمینه اسباب کشی است. وقتی صحبت از امنیت می شود ، باربری های معتبر دارای تجربه و دانش زیادی هستند و می توانند کار را سریع تر و کارآمدتر از آنچه ممکن است انجام دهند.

ناآشنایی با راه های بسته بندی جعبه ها و چیدن آن در کامیون ها ، می تواند شما را در شرایط خطرناک قرار دهد. با این وجود ، تصمیم به اسباب کشی با کمک باربری های حرفه ای می تواند گزینه ای کم هزینه تر و راحت تر باشد. در سپند بار ، طیف گسترده ای از خدمات جابجایی اسباب و اثاثیه ، با قیمت مناسب و با توجه کردن به نکات ایمنی ارائه خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس