راهکارهایی برای رفع دردسرهای ناشی از اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

راهکارهایی برای رفع دردسرهای ناشی از اسباب کشی

راهکارهایی برای رفع دردسرهای ناشی از اسباب کشی

رفع دردسرهای ناشی از اسباب کشی

در هنگام اسباب کشی امکان دارد با اتفاقات غیر پیش بینی شده ای روبه رو شوید. در این مقاله برای شما راهکارهایی برای رفع دردسرهای ناشی از اسباب کشی را بیان می کنیم.

با توجه به اینکه اسباب کشی یک پروسه ی پر دردسر و استرس زا برای تمامی افراد می باشد ممکن است در طول فرایند جابجایی اسباب و اثاثیه اتفاقاتی غیر منتظره برایتان پیش بیاید. شما می توانید با مدیریت کامل و کمک گرفتن از افراد باتجربه تمامی امور اسباب کشی را بدون مشکل خاصی پیش ببرید.

رهایی از دردسرهای ناشی از اسبتب کشی کا راحتی نیست شما با در نظر گرفتن راه کارهای زیر به راحتی می توانید از این دردسرها و مشکلات خلاص شوید.

رفع دردسرهای ناشی از بسته بندی غیر اصولی هنگام اسباب کشی و راه های رفع آن

اکثر مشکلات و دردسرهای اسباب کشی ناشی از بسته بندی غیر اصولی می باشد. بسته بندی مناسب و اصولی رابطه مستقیمی با جابجایی ایمن اسباب و اثاثیه دارد. به طوری که هر چقدر در بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل خود دقت بیشتری به خرج دهید ، خود را از دردسرهایی  همچون شکستن و پارگی اسباب و اثاثیه مصون کرده اید.

برای جلوگیری از آسیب های احتمالی هنگام جابجایی کارتون ها سعی کنید از تجهیزات و کارتون های مقاوم و محکم مخصوص بسته بندی وسایل استفاده کنید. در بسته بندی لوازم شکستنی نهایت دقت را برای داشتن ایمنی بیشتر به کار بگیرید.

درصورتی که با اصول بسته بندی استاندارد و ایمن آشنا نمی باشید یا وقت کافی برای انجام این کار ندارید توصیه می شود حتما از شرکت های باربری کمک بگیرید. اتوبار سپند بار یکی از معتبرترین و با سابقه ترین باربری ها می باشد که پرسنل این اتوبار متشکل از افرادی باتجربه و آشنا با قواعد بسته بندی استاندارد و ایمن می باشند.

بسته بندی غیر اصولی هنگام اسباب کشی
بسته بندی غیر اصولی هنگام اسباب کشی

 آسیب های وارده به لوازم حین جابجایی نادرست و رفع دردسرهای اسباب کشی

عدم مراقبت از اسباب و اثاثیه  منزل و جابجایی آن ها توسط افراد بی تجربه ، می تواند صدمات جدی به وسایل  منزل شما وارد کنید. در حین جابجایی لوازم سنگین مانند مبلمان ، یخچال و کمد ها با توجه به حجم  وزن بالایی که دارند اگر به صورت عیر اصولی حمل و نقل آن ها انجام شود حتما دچار آسیب های جدی می شوند و هزینه زیادی را برای شما به بار می آورند.

برای جلوگیری از آسیب های وارده به لوازم حین جابجایی و رفع دردسرهای اسباب کشی ، از تکنیک های صحیح حمل و نقل استفاده کنید بهتر است جابجایی وسایل سنگین توسط دو نفر انجام شود. بهترین راهکار استخدام نیروی کمکی از باربری ها می باشد ، چون آن ها با روش های اصولی حمل و جابجایی اجسام سنگین به خوبی آشنا هستند.

ایجاد مشکلات و آسیب های بدنی در موقع جابجایی وسایل

جابجایی اجسام سنگین و حجیم یکی از دغدغه های اساسی هر صاحب خانه می باشد که اگر افراد با روش های جابجایی صحیح آن آشنا نباشند ، ممکن است آسیب های جسمی جدی را به خود وارد کنند.

گرفتگی عضلات بدن به خاطر حمل نادرست وسایل سنگین و استفاده از روش های غیر استاندارد در هنگام حمل اثاثیه و یا افتادن وسایل بر روی دست و پای افراد در هنگام جابجایی از مشکلات و آسیب های بدنی می باشد که در اسباب کشی با آن ها روبه رو خواهند بود. برای رفع دردسرهای اسباب کشی و جلوگیری از اتفاق افتادن چنین حوادثی ابتدا باید آرامش خود را حفظ کنید و در انجام کارها صبر و حوصله داشته باشید و برای جابجایی وسایل عجله نکنید.

آسیب های بدنی از جمله دردسرهایی می باشد که ممکن است کار اسباب کشی وسایل منزل شما را برای روز های طولانی به عقب بیندازد.

ایجاد مشکلات و آسیب های بدنی در موقع جابجایی وسایل
ایجاد مشکلات و آسیب های بدنی در موقع جابجایی وسایل

مشکل کمبود زمان برای آماده شدن کامل هنگام اسباب کشی و رفع دردسرهای اسباب کشی

سعی کنید برای روز اسباب کشی برنامه ریزی داشته باشید. با داشتن یک برنامه ریزی دقیق و تهیه یک لیست کامل از کارهایی که باید انجام دهید ، دیگر در روز اسباب کشی دچار دردسر نمی شوید. اگر کارهایتان را طبق برنامه انجام دهید دیگر دچار کمبود زمان نمی شوید.

برای رفع مشکل کمبود زمان برای آماده شدن برای اسباب کشی هر چه سریع تر دست به کار شوید. با مشخص شدن روز اسباب کشی سعی کنید چند هفته قبل از روز اسباب کشی  شروع به بسته بندی وسایل منزل خود کنید. سعی کنید وسایلی را که دیگر نیازی به آن ها ندارید به افراد نیازمند ببخشید یا این وسایل را بفروشید تا اسباب کشی راحت تری داشته باشید.

انتخاب یک باربری نامعتبر

در صورتی که برای انجام کارهای اسباب کشی خود از یک شرکت نامعتبر کمک بگیرید ، ممکن است کارگران این شرکت به علت نداشتن تجربه و نیروی کافی در هنگام جابجایی وسایل آسیب های جدی را به وسایل شما وارد کنند و از عملکرد و خدماتی که به شما حین جابجایی و حمل و نقل وسایل ارائه می دهند راضی نباشید و دردسرهای جدیدی را برای شما به بار بیاورند.

بنابرین قبل از انتخاب یک شرکت باربری برای رفع دردسرهای اسباب کشی با چند اتوبار تماس حاصل فرمایید و از خدماتی که  به مشتریان خود ارائه می دهند اطلاعات کاملی کسب کنید تا بعدا چار مشکل نشوید. سپس با مقایسه قیمت و خدمات باربری ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

تصادف یا خراب شدن ماشین باربری و رفع دردسرهای اسباب کشی

تصادف یا خراب شدن ماشین باربری یکی از دردسرهای بزرگ در اسباب کشی می باشد که برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد. اگر ماشین در حین جابجایی به مقصد تصادف کند قطعا به بار و وسایل شما نیز آسیب جدی وارد می شود. خراب شدن ماشین حمل بار نیز باعث به تاخیر افتادن پروسه ی اسباب کشی و وارد آمدن استرس زیاد به شما می شود.

اگر چه جلوگیری از این اتفاقات تا حد زیادی غیر ممکن می باشد اما شما می توانید برای رفع دردسرهای اسباب کشی و رخ ندادن این دردسرهای ناخوشایند می توانید راهکارهایی را بیندیشید. بهترین راهکار انتخاب یک باربری معتبر می باشد و قبل از انتخاب باربری باید درمورد ماشین های حمل بار اتوبار مورد نظر تحقیق کنید. همچنین در هنگام تنظیم عقد قرارداد با باربری مورد نظر تمامی اسباب و اثاثیه خود را بیمه کنید تا خدای نکرده در هنگام بروز چنین حوادثی بیمه هزینه خسارت وارد شده را پرداخت کند.

خراب شدن ماشین باربری
خراب شدن ماشین باربری

اتوبار سپند بار با داشتن ماشین های مجهز و پیشرفته مخصوص حمل بار کار جایی ایمن وسایل شما را برعهده می گیرند. این اتوبار همچنین به مشتریان خود بیمه نامه های معتبر ارائه می دهد تا خیال آن ها در صورت بروز حوادث غیر مترقبه راحت باشد.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس