نکاتی در مورد انتقال و جابجایی لوازم دفترکار

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکاتی در مورد انتقال و جابجایی لوازم دفترکار

نکاتی در مورد انتقال و جابجایی لوازم دفترکار

انتقال و جابجایی لوازم دفترکار

اسباب کشی اداری و جابجایی لوازم دفترکار با اسباب کشی منزل دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشد. در این مقاله سعی داریم به نکاتی در مورد انتقال و جابجایی لوازم دفترکار اشاره کنیم.

انتقال و جابجایی لوازم دفترکار شما به مکان دیگری بسیار هیجان انگیز است ، به خصوص اگر شما از خدمات و ویژگی های بهتری در مکان جدید بهره ببرید. با این وجود ، هنگام جابجایی وسایل دفتر کار ، ممکن است سرتان خیلی شلوغ شود. بنابراین تخصیص وقت کافی برای آماده سازی آن یک امر ضروری است. در نظر گرفتن نکات ضروری اسباب کشی برای جابجایی  لوازم دفتر کار خود به یک مکان جایگزین احتمالاً روند کار را بسیار آسان تر می کند. در این مقاله چند نکته در مورد بهترین روش برای کسب یک اسباب کشی موفق و بدون دردسر را برای شما بیان می کنیم.

هنگام جابجایی لوازم دفترکار یک جدول زمانی برای انجام کارهای عملی ایجاد کنید.

اگر قصد جابجایی فضاهای اداری را دارید ، کار نکردن به موقع و انجام ندادن دستورالعمل ها نه تنها منجر به تاخیرهای ناخواسته خواهد شد ، بلکه ممکن است بر وظایف روزانه شما نیز تأثیر بگذارد ، که متعاقباً می تواند به وضعیت شرکت شما آسیب برساند. ایجاد بازه های زمانی برای انجام کارهای عملی جهت جابجایی دفتر همچنین صحبت با کارکنان مربوطه دفتر کار و شرکت جابجایی بسیار مهم است. شما باید مدت زمان لازم برای جابجایی وسایل دفتر کار خود را بدانید.

به عنوان نمونه ، جابجایی وسایل یک اداره متوسط ​​یا بزرگ ممکن است شما را برای برنامه ریزی برای ۶ تا ۸ هفته یا بیشتر فراخواند. همچنین ممکن است حداقل یک هفته زمان لازم داشته باشید تا بتوانید یک دفتر کوچک تر را برای اسباب کشی آماده کنید. داشتن یک برنامه ریزی برای اسباب کشی دفتر کار خود به اندازه کافی معقول است زیرا به شما این امکان را می دهد تا از تمامی اوقات خود به بهترین نحو استفاده کنید.

همچنین باید بدانید که تمامی لوازم دفترکار در هنگام جابجایی فضاهای اداری کجا برود. در این حالت ، استفاده از یک طرح برای درک برنامه های جدید دفتر و نیازهای متمایز شما ممکن است به شما در توسعه برنامه اسباب کشی کمک کند.

با اعضای تیم و کارمندان دفترکار خود اسباب کشی را هماهنگ کنید.

درست است که اسباب کشی دفترکار به یک منطقه دیگر بر روی کارمندان شما  به صورت ستقیم تأثیر خواهد گذاشت. در این شرایط ، بهترین کار این است که کارمندان خود را از برنامه های اسباب کشی و نقل مکان دفتر کار خود آگاه کنید. درگیر شدن همه کارمندان در امور اسباب کشی که تأثیر مستقیم بر اسباب کشی شما از مرحله آماده سازی تا روز واقعی حرکت دارند ، بسیار مهم است.

شما همچنین باید این حقیقت را درک کنید که جابجایی فضاهای اداری برای همه ، از جمله کارگران ، استرس زا است. در نتیجه ، برنامه ریزی  و برگذاری جلسات با کسانی که احتمالاً باید در طول جابجایی و پس از استقرار در محل کار جدید خود همراه شما باشند ، ضروری است.

هنگامی که کارمندان خود را برای جمع آوری لوازم اتاق و میزکار خود آماده می کنند ، آن ها را در مورد پیشرفت و مقدمات اسباب کشی و جابجایی لوازم دفترکار آگاه کنید و در هنگام ارزیابی نظرات آن ها ، مشکلات آن ها را برطرف کنید.

با اعضای تیم و کارمندان دفترکار خود اسباب کشی را هماهنگ کنید.
با اعضای تیم و کارمندان دفترکار خود اسباب کشی را هماهنگ کنید.

فایل های اداری را جمع آوری کنید و آن ها را بسته بندی کنید.

با توجه به زیاد بودن پرونده ها و بالا بودن حجم فایل های اداری در یک دفتر کار بهترین کار این است که کار بسته بندی و جمع آوری فایل ها را خودتان انجام دهید تا بعدا برای پیدا کردن پرونده ها دچار سردر گمی نشوید. بهتر است بر روی هر جعبه ی بسته بندی مشخصات محتویات داخل آن را بنویسید تا جابجایی لوازم دفترکار آسان شود.

فایل های اداری را جمع آوری کنید
فایل های اداری را بسته بندی کنید.

کامپیوتر و ماشین های اداری را به طور مناسب بسته بندی کنید.

 جابجایی و انتقال کامپیوتر و ماشین های اداری با توجه به حساسیت بالایی که دارند با در نهایت دقت و احتیاط انجام شود. بسته بندی مناسب و استفاده از کارتون های مخصوص برای یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ایمن دفترکار می باشد.

البته با استخدام یک شرکت باربری معتبر می توانید خیال خود را از بابت سالم رسیدن این لوازم به مقصد راحت کنید. شرکت باربری سپند بار با داشتن نیروی ماهر و متخصص در امر بسته بندی با بهره گیری از کارتن های مخصوص سلامت و ایمنی لوازم دفتر کارشما را تامین می کنند.

را به طور مناسب بسته بندی کنید.
کامپیوتر و لوازم جانبی آن را به طور مناسب بسته بندی کنید.

برای جابجایی لوازم دفترکار از یک شرکت باربری حرفه ای استفاده کنید.

استخدام یک شرکت باربری معتبر و حرفه ای برای جابجایی اداری مهمترین عامل  موفقیت در اسباب کشی می باشد. بهتر است قبل از انتخاب اتوبار مورد نظر  به بررسی و مقایسه برآوردها از متخصصین حرفه ای ارائه دهنده خدمات جابجایی لوازم اداری و دفتر کار بپردازید. حتی می توانید از افراد اطراف خود در مورد باربری های قابل اعتماد که می تواند به شما در اسباب کشی دفترکارتان کمک کند ، مشاوره بگیرید.

استخدام یک شرکت باربری حرفه ای مانند سپند بار به شما کمک می کند تا با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنید ، بیشترین استفاده را ببرید. یاربری سپند بار خدمات کامل بسته بندی ، بارگیری ، تخلیه و همچنین چیدمان لوازم اداری را برای شما انجام می دهد.

دفتر کار جدید را آماده سازی کنید.

 یکی از بهترین و موثر ترین کارهایی که در هنگام نقل مکان به دفتر جدید باید در نظر بگیرید این است که قبل از اسباب کشی کار آماده سازی دفتر کار جدید را انجام دهید و یک طرح قبلی برای جایگذاری لوازم اداری خود داشته باشید تا هنگام تخلیه بار در آنجا دچار سردر گمی نشوید.

 باید دارای یک طرح کلی از دفتر کار جدید خود باشید بعد از اسباب کشی در محیط دفتر جدید خود مستقر شوید و این تنها در صورتی امکان پذیر است که کار را از قبل انجام داده باشید. برای آماده سازی باید خطوط تلفن و زیر ساخت های شبکه را در فضای کاری جدید خود تنظیم کنید.

صرف نظر از این که شما چه راهکارهایی را برای یک اسباب کشی موفق در نظر می گیرید ،  اسباب کشی دفتر کار می تواند یک روند جدی باشد که به مقدمات اولیه و فداکاری افرادی که در آن شرکت می کنند نیاز دارد و همین امر باعث موفقیت این روند می شود. بنابراین ، با اتخاذ پیشنهادهایی که قبلاً گفته شد ، روی جابجایی اثاثیه دفتر کار خود تمرکز کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس