نکات مهم برای آسان کردن اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکات مهم برای آسان کردن اسباب کشی

نکات مهم برای آسان کردن اسباب کشی

نکات مهم برای آسان کردن اسباب کشی

در این مقاله نکات مهم برای آسان کردن اسباب کشی بیان می شود ، برای اینکه بتوانید یک اسباب کشی بدون دغدغه و آسان داشته باشید این موارد را رعایت کنید.

اسباب کشی به خانه جدید ممکن است یک کار دشوار به نظر برسد ، اما روش های زیادی برای کمک به اسباب کشی آسان تر وجود دارد . باربری سپند بار چندین سال است در زمینه جابجایی اسباب و اثاثیه فعالیت می کند و انواع روش های آسان تر کردن اسباب کشی را مورد استفاده قرار می دهد.

این باربری اسباب کشی های زیادی را انجام داده است و بهترین  راهنمایی های واقعی اسباب کشی را برای شما پیش بینی کرده است تا به شما در آماده سازی روز اسباب کشی کمک کند.

اسباب کشی به طور معمول دشوار و استرس زا است.  اما ، شما با آمادگی صحیح و طرز فکر درست و استفاده از خدمات باربری های معتبر می توانید روند اسباب کشی را ساده تر کنید. در این بخش مواردی وجود دارد که به آسان تر کردن اسباب کشی کمک می کند.

۱-برای آسان کردن اسباب کشی وسایل غیر ضروری را رها کنید:

یکی از مهم ترین کارهایی که هنگام اسباب کشی باید انجام شود از بین بردن لوازم غیر قابل استفاده است. وقت آن است که از شر لباس هایی  که فکر می کنید روزی به آن احتیاج خواهید داشت ، یا آن تختخوابی را که از زمان دانشگاه داشتید خلاص شوید. اگر از آن استفاده نمی کنید ، وقت آن است که از شر آن خلاص شوید.

۲-وسایلی را که نیاز ندارید اهدا کنید:

چند روز قبل از اسباب کشی خود وسایل غیر ضروری خود را اهداء کنید. به این ترتیب ، تمام مواردی که دیگر نیازی به آن ندارید قبل از رسیدن کامیون اسباب کشی از بین رفته است.

۳- از کارتن های کوچک برای وسایل سنگین استفاده کنید:

اگر چه ممکن است راحت تر باشد که همه وسایل سنگین خود را در یک کارتن قرار دهید ، اما اگر فکر کنید متوجه می شوید که حمل کردن چهار کارتن سبک از یک کارتن سنگین بهتر است.

۴- ظروف را به صورت عمودی بسته بندی کنید:

بسته بندی ظروف خود را طوری انجام دهید که وسایل نرم بین آن ها قرار دهید و سپس آن ها را به صورت عمودی جمع کنید. این بهترین و ایمن ترین روش برای بسته بندی آن هاست تا مطمئن شوید که نمی شکنند. اگر به اندازه کافی ظروف شیشه ای و وسایل با ارزش خود را نپوشانید ممکن است خراب شوند یا آسیب ببینند.

ظروف را به صورت عمودی بسته بندی کنید
ظروف را به صورت عمودی بسته بندی کنید.

۵- یک کیف ملزومات وسایل شخصی تهیه کنید:

کنار گذاشتن وسایل ضروری در یک کیف وسایل شخصی که در طی ۲۴-۴۸ ساعت اول اسباب کشی خود به آن نیاز دارید می تواند در آسان کردن اسباب کشی و به حداقل رساندن استرس  کمک کند.

مطمئن شوید که آن کیف در جایی قرار گرفته است که به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید و آن را فراموش نمی کنید. به این ترتیب ، شما همیشه می توانید آن را پیدا کنید  و دقیقاً می دانید چه چیزی در درون آن وجود دارد.

در این کیف باید تمام ملزومات شخصی خود را همراه داشته باشید. از لوازم بهداشتی ضروری گرفته تا شارژرهای تلفن و سایر وسایل ضروری باید در آن وجود داشته باشد تا بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

۶- خرید مواد غذایی را متوقف کنید:

حداقل یک هفته قبل از اسباب کشی خرید مواد غذایی را متوقف کنید. اگر هنوز غذای ناخواسته ای باقی مانده است ، می توانید آن را به موسسات خیریه اهدا کنید.

خرید مواد غذایی را متوقف کنید
قبل از اسباب کشی خرید مواد غذایی را متوقف کنید.

۷- از پشت تمام وسایل الکترونیکی خود عکس بگیرید:

این ترفند ساده به شما کمک می کند تا هنگام اسباب کشی به مکان جدید خود ، نحوه تنظیم آن ها را به خاطر بسپارید.

۸- برای آسان کردن اسباب کشی کارتن های خود را برچسب گذاری کنید:

کارتن ها را بر اساس اتاق ها کنار هم قرار دهید و سپس کامیون را بارگیری کنید. قرار دادن جعبه ها به این ترتیب نه تنها آسان تر خواهد بود ، بلکه باز کردن آن نیز بسیار ساده تر خواهد بود. این به تخلیه آسان تر جابجایی های شما کمک می کند و باز کردن آن را برای شما راحت تر خواهد کرد.

کارتن های خود را برچسب بزنید
کارتن های خود را برچسب بزنید.

۹- برای آسان کردن اسباب کشی روز مناسب را برای آن انتخاب کنید:

اسباب کشی فصل و روز شلوغ خود را دارد. اقتصادی ترین زمان برای اسباب کشی در پاییز یا زمستان و یک روز در وسط هفته است. اما باید مراقب شرایط آب و هوا و تعطیلات باشید. بررسی ها نشان می دهد که سه شنبه ها بهترین روز هفته برای اسباب کشی است.

۱۰- فضای خالی را در کارتن ها باقی نگذارید:

فضای کارتن ها با ارزش است. هر شکاف را با لباس یا حوله پر کنید تا کارتن ها هنگام اسباب کشی ایمن ، سبک و راحت باشند.

فضای خالی را در کارتن ها باقی نگذارید
فضای خالی را در کارتن ها باقی نگذارید.

۱۱- برای آسان کردن اسباب کشی وسایل شکننده را با دقت بسته بندی کنید:

به یاد داشته باشید که می توانید برای پوشاندن وسایل شکننده مانند ظروف شیشه ای ، از لباس ، بشقاب یا حوله نیز استفاده کنید. به این ترتیب به صرفه جویی در هزینه بسته بندی پلاستیک حبابدار و سایر وسایل بسته بندی کمک می کنید.

۱۲- از مواد آرایشی بهداشتی خود محافظت کنید:

مقداری پنبه اضافی را درون جعبه مواد آرایشی خود قرار دهید تا از شکستن آن ها جلوگیری شود. با قرار دادن پنبه یا موارد نرم دیگر در کارتن ها باعث می شود لوازم آرایشی برخوردی با هم نداشته باشند و در نتیجه آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

۱۳- برای آسان کردن اسباب کشی از قبل لوازم بسته بندی لازم را آماده کنید:

مطمئن شوید که هنگام تهیه بسته بندی خانه خود کلیه مواد بسته بندی مورد نیاز از قبل ، سازمان یافته باقی خواهید ماند. این شامل جعبه هایی با اندازه های مختلف ، نوار ، برچسب و پلاستیک حبابدار است. برای اطلاعات بیشتر ، در مورد چگونگی بسته بندی و خرید لوازم بسته بندی می توانید به فروشگاه سپند بار مراجعه نمایید.

از قبل لوازم بسته بندی لازم را آماده کنید
از قبل لوازم بسته بندی لازم را آماده کنید.

استرس اسباب کشی می تواند بسیار زیاد باشد ، اما اگر این نکات راهنما را رعایت کنید ، اسباب کشی شما بسیار ساده خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس