درباره ما

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

درباره ما

درباره شرکت باربری سپند بار بیشتر بدانید

شرکت باربری سپند بار متخصص حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد این شرکت خدمات تخصصی بسته بندی و حمل بار را در استان تهران ارائه می دهد

اهمیت حمل و نقل در پیشرفت اقتصاد یک جامعه بر کسی پوشیده نیست، اما نحوه صحیح انجام گیری آن بسیار مهم است. شرکت‌های زیادی هستند که خدمات باربری جاده‌ای را ارائه می‌دهند، اما شرایط همه آن‌ها یکسان نیست. سپندبار یکی از شرکت‌های با سابقه در انجام امور باربری است که اساس کار خود را در جلب رضایت ارباب رجوع قرار داده است. این شرکت باربری در کنار رسالت خود که ارائه خدمات برتر به مشتریان است سعی دارد تا در پیش‌ برد اهداف شرکت‌های تولیدی در سرتاسر تهران نقش مهمی را داشته باشد؛ به این ترتیب که سپندبار محصولات تولیدی آن‌ها را هم درون شهر تهران به بهترین شکل و کمترین زمان انجام می‌دهد و هم این‌که توانایی‌های لازم برای جابه‌جایی بار در تمام نقاط ایران را به بهترین شکل دارد.

به غیر از این، یکی از اصلی‌ترین تخصص‌های سپندبار ارائه خدمات باربری برای افرادی است که تصمیم به اسباب کشی منزل، شرکت و … را دارند. حمل و اسباب و اثاثیه یکی از مهم‌ترین بخش‌های باربری درون شهر است. نحوه صحیح حمل و نقل در بخش اسباب منزل باعث شده تا همگان در تهران سپندبار را به عنوان یکی از برترین شرکت‌های باربری در زمینه اسباب کشی بدانند. خودروها و پرسنل سپندبار به طور تخصصی در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده‌اند و همچنین تجربه لازم برای اسباب کشی را هم دارند.

شرکت باربری سپند بار خدمات فعال باربری را در استان تهران ارائه می دهد. این شرکت باربری با داشتن سابقه ای درخشان در امر اسباب کشی و حمل بار در استان تهران به صورت فعال آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما ساکنین استان تهران می باشد. این شرکت با داشتن ۱۰ سال سابقه از قدیم الیام تا به الان در خدمت شما بوده و خدمات تخصصی اسباب کشی را به شما ارائه می دهد. مجموعه سپندبار با مسئولیت پذیری در قبال شما خود را موظف می داند که در خدمت شما باشد تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما انجام دهد. این مجموعه با دارا بودن ۵۰ کامیون و نیسان و با پرسنلی بالغ ۲۰۰ نفر در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا یک اسباب کشی رویایی و منظم را برای شما به عمل بیاورد.

تخصص های ما

ماموریت سپند بار برای اسباب کشی

سپند بار در مرحله اول اسباب کشی خدمات تخصصی مشاوره را در زمینه اسباب کشی به شما ارائه می دهد و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه می سازد و نرخ باربری را به شما اعلام کرده و بعد از توافق بین شما و سپند بار خدمات تخصصی بسته بندی بار وارد کار شده و بسته بندی لوازم منزل شما را برایتان انجام خواهد داد ، بعد از انجام کار بسته بندی امور حمل و نقل را برای شما به عمل آورده و در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل منزل را برای اسباب کشی انجام خواهد داد ، این شرکت باربری با سابقه ای درخشان در زمینه اسباب کشی و باربری در تهران در کنار شما عزیزان خواهد بود ، کار را به کاردان بسپارید.

 

خدمات حمل بار مجموعه سپند بار

۱. اسباب کشی منزل

همان‌طور که گفته شد یکی از تخصص‌های اصلی سپندبار در باربری حمل اثاثیه منزل است. اما حمل بار از منزل به درون ماشین و حمل آن به مقصد مورد نظر نیاز به تجربه‌ و آموزش دارد که سپندبار بهترین ماشین‌ها و پرسنل را برای جابه‌جایی اسباب منزل دارد. ارباب رجوع می‌تواند اطمینان داشته باشد، باری را که به سپندبار سپرده است بدون هیچ گونه عیب و ایرادی در مقصد تحویل خواهد گرفت. سپندبار در حمل اسباب منزل هیچ وقتی را تلف نمی‌کند و انجام همه امور مربوط به اسباب کشی را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

۲. مشاوره در اسباب کشی

یکی از خدمات ویژه در شرکت باربری سپندبار دادن مشاوره به مشتریان است. خدمتی که توانسته نظر مراجعه کننده‌ها را به خوبی جلب کند. اسباب کشی موضوعی است که شاید به دفعات رخ ندهد اما بالأخره در شهر بزرگی مانند تهران هر شهروندی با آن روبرو می‌شود. از همین رو سپندبار با داشتن کارشناسان و مشاورین مجرب سعی کرده تا همه تجربه خود را در اختیار شما بگذارد. بعد از گرفتن این مشاوره‌ها مشتریان می‌توانند بهترین انتخاب برای حمل اسباب منزل را داشته باشند؛ تا هم در وقت صرفه‌جویی کنند و هم در هزینه‌های باربری اسباب کشی هزینه اضافی پرداخت نکند.

۳. بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از کارهای وقت‌گیر در هنگام اسباب کشی، انجام دادن بسته بندی اثاثیه منزل است. در ضمن نحوه بسته بندی موضوعی است که برای صاحبان اثاثیه از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود لوازم خانگی قیمتی یا اشیاء با ارزش باعث می‌شود که در موقع بسته بندی این لوازم افراد به خوبی دقت کامل را داشته باشند. سپندبار در جهت ارائه بهترین کیفیت در حمل و نقل، اقدام به بسته بندی اثاثیه منزل شما می‌کند. با این کار در هنگام جابه‌جایی وسایل خانه، آن‌ها به بهترین شکل در ماشین جای می‌گیرند و همچنین اثاثیه بسته بندی شده صحیح و سالم به مقصد مورد نظر می‌رسند. از دیگر مزایای بسته بندی اثاثیه منزل توسط سپندبار جابه‌جایی سریع است که در هنگام بستن و باز کردن اسباب به کمترین زمان ممکن نیاز دارند.

۴. چیدمان وسایل منزل

یکی از سختی‌های دیگر در اسباب کشی چیدمان دوباره وسایل منزل است. وجود وسایل سنگینی مانند پخچال، مبلمان و … در کنار وسایل کوچکی مانند وسایل آشپزخانه و … صبر و حوصله زیادی را می‌طلبد؛ به علاوه آن نحوه چیدمان صحیح موضوعی دیگر است که برای هر صاحب خانه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است. در کنار چیدمان وسایل منزل کارگران باید مراقب باشند تا آسیبی به وسایل خانه نرسد و سلامت آن‌ها حفظ شود. سپندبار در کنار ارائه بهترین خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل توانایی‌های زیادی در چیدمان وسایل منزل هم دارد. شما می‌توانید با خیال راحت انجام همه امور مربوط به این بخش را به سپندبار بسپارید و اطمینان داشته باشید که وسایل خانه‌تان به بهترین شکل چیده می‌شوند.

۵. حمل بار درون شهری

هر نوع بار را در سطح شهر تهران می‌توانید به سپندبار بسپارید تا در کمترین زمان ممکن آن را در مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید. سپندبار همه تلاش خود را می‌کند تا خدمات حمل و نقل برای تجار و تولید کنندگان به بهترین شکل ممکن درون سطح شهر تهران انجام شود. تجار و کسبه می‌توانند همه امور مربوط به باربری درون شهری خود را به سپندبار بسپارند و دیگر هیچ گونه نگرانی از بابت حمل و نقل کالا و اجناس خود نداشته باشند. همچنین تولید کنندگان در بخش‌های مختلف صنعتی و کارگاهی برای حمل و نقل مواد اولیه و کالاهای تولیدی خود می‌توانند از خدمات باربری سپندبار استفاده کنند تا همه امور مربوط به حمل و نقل آن‌ها با بهترین نظم ممکن در سطح شهر صورت گیرد.

۶. حمل بار به شهرستان

اما گستره خدمات سپندبار فقط به حمل و نقل اثاثیه منزل و باربری درون شهری نیست. سپندبار همه امور مربوط به حمل بار از تهران به شهرستان را نیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. در صورتی که از تهران به مقصد شهرستان‌ها باری را می‌خواهید جابه‌جا کنید، سپندبار می‌تواند به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات باربری را برای شما انجام دهد. شرکت‌های تولیدی و تجار می‌توانند با استفاده از خدمات حمل و نقل سپندبار اطمینان داشته باشند که بار مورد نظر خود به صورت منظمی به دست مشتری‌هایی که دارند می‌رسد. سپندبار این اطمینان را به ارباب رجوع می‌دهد که بار به شکل صحیح و سالمی مسیر تهران تا شهرستان را طی کرده و به مقصد می‌رسد.

در آخر

سپندبار چیزی بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت درخشان در عرصه حمل و نقل جاده‌ای را دارد. یکی از بزرگترین افتخارات سپندبار این است که طی این مدت توانسته به خوبی رضایت ارباب رجوع را جلب کرده و به بهترین شکل ممکن انواع خدمات باربری را بسته به نیاز مشتری انجام دهد. سپندبار دارای چیزی حدود ۲۰۰ نفر پرسنل است که می‌توانند در همه زمینه‌های باربری از جمله مشاوره و … شما را یاری کنند. همچنین می‌توان از وجود ۵۰ کامیون، کامیونت و نیسان به عنوان امکانات حمل و نقل شرکت سپندبار نام برد.

got to up

شماره های تماس