contact

با توجه به تجربه بالای سپندبار و سابقه درخشانی که در زمینه باربری دارد، بدیهی است که افراد زیادی تمایل داشته باشند تا امور اسباب کشی منزل و سایر موارد مربوط به باربری خود را به سپندبار واگذار کنند. از همین رو مجموعه سپندبار تصمیم گرفته تا برای سهولت ارتباط بین مجموعه و ارباب رجوع بخش تماس را به دو شکل تلفنی و رزرو سرویس اینترنتی در نظر بگیرد. به این ترتیب دیگر مشتریان خدمات باربری می‌توانند به هر شکلی که تمایل داشتند اقدام به ثبت سفارش برای سرویس کنند.

آدرس

ایران ، تهران ، سعادت آباد ، زرافشان

ic_fluent_phone_28_regularCreated with Sketch.

پشتیبانی شبانه روزی

شعبه غرب تهران: ۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

شعبه شمال تهران: ۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

شعبه مرکز تهران: ۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

شعبه شرق تهران: ۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

ic_fluent_phone_28_regularCreated with Sketch.

اطلاعات تماس

تلفن: ۴۴۴۴۰۴۲۶
 
دفتر: ۴۴۴۴۰۴۲۶
 
تلگرام: @sepandbar
 
ایمیل : sepandbar@gmail.com
 
فکس: ۲۲۸۹۵۳۶۴

سوالات متداول شما از سپند بار

faqq min

۱. منظور گروه باربری سپندبار از ارائه خدمات مشاوره چیست؟

بخش اسباب کشی یکی از قسمت‌های حساس در زمینه باربری است. زیرا زمان و نحوه انجام گیری آن بسیار مهم است. به همین دلیل گروه باربری سپندبار برای این بخش کارشناسانی را در نظر گرفته که می‌توانند راهنمایی‌های لازم در مورد اصول کلی و نحوه انجام اسباب کشی را به ارباب رجوع ارائه دهد. کافی است که به سایت سپند بار مراجعه کنید و به شماره تماس‌هایی که در بخش تماس با ما است زنگ بزنید تا به همه سؤالات شما پاسخ داده شود.

۲. نحوه محاسبه هزینه‌ها در گروه باربری سپندبار بر چه اساس است؟

باربری هم مانند سایر بخش‌ها دارای یک صنف و اتحادیه است. این اتحادیه هر ساله نرخی را برای انواع خدمات باربری در استان تهران و حمل بار از تهران به شهرستان را در نظر می‌گیرد. سپندبار هم با توجه به داشتن مجوزهای لازم و فعالیت قانونی خود موظف است تا از نرخ‌های تصویب شده توسط اتحادیه پیروی کند. ارباب رجوع می‌تواند اطمینان داشته باشد که نحوه محاسبه هزینه‌ها در سپندبار به طور کامل بر اساس نرخ‌نامه اتحادی باربری استان تهران است.

۳. بسته بندی اثاثیه منزل توسط گروه باربری سپندبار به چه شکل صورت می‌گیرد؟

بسته بندی اثاثیه منزل توسط افراد ماهر در این زمینه انجام می‌شود. این افراد با توجه به شرایط وسایل و نحوه حمل و نقل آن‌ها بهترین روش را برای بسته بندی اثاثیه با کارتن، پلاستیک حباب‌دار و … انتخاب می‌کنند. به این شکل شما دیگر هیچ نگرانی از نوع بسته بندی کالاهای گران قیمت منزل خود نخواهید داشت.

۴. کارگران گروه سپندبار چقدر مزد می‌گیرند؟

دستمزد کارگران هم مانند سایر هزینه‌ها طبق تعرفه‌ای که توسط اتحادیه باربری استان تهران تعیین شده است دریافت می‌شود. البته لازم به ذکر است که نحوه محاسبه و میزان مزد کارگران در هنگام رزرو سفارش و سرویس به ارباب رجوع گفته خواهد شد. مشتریان محترم سپندبار می‌توانند اطمینان داشته باشند که همه هزینه‌های کارگران در سپندبار توسط اتحادیه و خود باربری تحت کنترل است و هیچ گونه هزینه اضافی از آنان دریافت نمی‌شود.

۵. بارهایی که به سپندبار سپرده می‌شوند دارای بیمه هستند؟

همه امور حمل اثاثیه منزل در سپندبار به بهترین شکل و توسط افراد با تجربه و آموزش دیده انجام می‌شود، اما برای آسودگی خیال ارباب رجوع همه بارهایی که به سپندبار سپرده می‌شوند تا سقف ۱۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه می‌شوند. در صورتی که صاحب بار تقاضا داشته باشد شرکت سپندبار خدمات بیمه را تا هر مبلغی که بخواهد انجام می‌دهد.

۶. آیا سرویس سپندبار توانایی ارائه خدمات به صورت فوری را دارد؟

یکی از مزایای خوب در سپندبار ارائه سرویس به شکل فوری است. یعنی اگر ارباب رجوع درخواست سرویس در لحظه را داشته باشد، باربری توانایی ارائه خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن را دارد.

۷. سپندبار سرویس‌های خود را با چه خودرویی انجام می‌دهد؟

سپندبار همه امور باربری را با توجه به خواسته ارباب رجوع و نیاز او انجام می‌دهد. از همین رو در سپندبار کامیون، خاور و نیسان برای حمل و نقل وجود دارد.

۸. آیا وسایل بسته بندی اثاثیه منزل را هم می‌توان از سپندبار خریداری کرد؟

در صورتی که تمایل دارید تا کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید می‌توانید لوازم مورد نیاز مانند کارتن، چسپ، ضربه گیر، نایلون حبابدار، فوم، ساک های زیپ دار و … را از سپندبار خریداری کنید و آن را در محل مورد نظر خود در هرجای تهران که باشد تحویل بگیرید.

۹. برای ارسال بار به شهرستان هم سپندبار سرویس دارد؟

در صورتی که تصمیم دارید باری را به شهرستان ارسال کنید می‌توانید از خدمات باربری سپندبار استفاده کنید. سپندبار توانایی ارسال بار از طریق جاده از هرجای تهران به همه نقاط ایران را دارد.

۱۰. حمل ساید بای ساید چیست؟

یکی از خدمات حمل و نقل در سپندبار جابه‌جا کردن وسایل و لوازم خانگی سنگین است. کارگران مجرب و آموزش دیده سپندبار می‌توانند یخچال و فریزر ساید بای ساید را به سادگی آماده شرایط حمل و نقل کنند و پس از آن این وسیله سنگین را برای شما جابه‌جا کنند. در هرجای تهران که هستید فقط کافی است با سپندبار تماس بگرید.

11. محاسبه هزینه‌ های باربری به چه شکل است؟

هزینه‌های باربری بسته به نوع سفارش ارباب رجوع تعیین می‌شود. یعنی اگر حمل بار درون شهر باشد هزینه‌های آن با حمل و نقل برون شهری متفاوت است. هزینه‌های اسباب کشی منزل بسته به نوع طبقات ساختمان و مسافتی که قرار است اثاثیه منزل طی کنند تا به مقصد برسد تعیین می‌شود. همچنین برای اسباب کشی هزینه‌های بسته بندی وسایل خانه هم از دیگر مواردی است که در تعیین هزینه‌های نهایی تأثیر دارد. از دیگر مواردی که در تعیین هزینه‌ها نقش دارد حجم بار یا مقدار لوازم خانگی است که باید بسته به میزان آن ماشین مورد نیاز را تعیین کرد. نیروهای مورد نیاز برای بارگیری و تخلیه و همچنین مدت زمان کار آن‌ها هم از دیگر مواردی است که در محاسبه هزینه‌ها تأثیر دارد.

12. نحوه ثبت سفارش باربری

ثبت سفارش در سپندبار به ساده‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. کافی است شما به سایت سپندبار بروید. برای این کار اگر آدرس سایت را ندارید در بخش جستجوگر گوگل نام سپندبار را تایپ کنید تا سایت مربوط به سپندبار برای شما به نمایش درآید. بعد از وارد شدن به سایت سپندبار از نوار بالا می‌توانید گزینه تماس با ما را انتخاب کنید تا همه راه‌های تماس با سپندبار را ببینید. به علاوه شما می‌توانید با مراجعه به سایت سپندبار گزینه رزرو اینترنتی سرویس را انتخاب کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

13. خرید از فروشگاه لوازم بسته بندی از سپندبار

همان‌طور که در بخش‌های قبلی گفته شد شما می‌توانید لوازم مربوط به بسته بندی لوازم خانگی را از سپندبار تهیه کنید. برای این کار فقط کافی است که به سایت سپندبار مراجعه کنید و گزینه فروشگاه لوازم بسته بندی که در کنار گزینه رزرو اینترنتی سرویس قرار دارد را انتخاب کنید تا به صفحه فروشگاه انتقال داده شوید.

got to up

شماره های تماس