باربری در خیابان آذربایجان

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

اتوبار و باربری خیابان آذربایجان

باربری در خیابان آذربایجان

باربری آذربایجان با تجربه ای چند ساله در زمینه باربری و حمل بار در منطقه آذربایجان و خیابان آذربایجان اسباب کشی منزل را برای شما انجام داده و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهند داد باربری و اتوبار خیابان آذربایجان امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را در خیابان آذربایجان تهران برایتان به عمل خواهند آورد

شماره تلفن باربری در خیابان آذربایجان

021-44200390

021-88936830

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در تعطیلات آماده ارائه خدمات باربری به شما هستیم

باربری خیابان آذربایجان

آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که یک باربری چگونه می‌تواند خدمات مختلفی را به شما ارائه کند؟

امروزه باربری‌هایی که در زمینه‌ی حمل و جا به جا کردن اثاثیه منزل فعالیت دارند، همانند گذشته نیستند بلکه از نظر تنوع و کیفیت خدماتی که به دیگران ارائه می‌کنند، در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است. سپند بار هم که یکی از همین باربری‌های امروزی است، انواع و اقسام خدمات مربوط به حمل کالا در پایتخت کشورمان به خصوص در منطقه‌ی خیابان آذربایجان را به شما عزیزان ارائه می‌کند و در عوض هم هزینه‌های معقول و به صرفه‌ای را از شما عزیزان درخواست می‌نماید. شاید تصور این که ‌هزینه‌های خدمات متنوع باربری کمی سنگین است و بودجه‌ی یک مشتری کفاف آن را نمی‌دهد، سبب منصرف شدن مشتریان از دریافت خدمات گردد اما لازم به ذکر است که نیاز نیست شما عزیزان کلیه‌ی خدمات یک باربری را از صفر تا صد به صورت فول دریافت کنید بلکه می‌توانید در بهترین باربری در خیابان آذربایجان هر کدام از خدماتی را که بیشتر از دیگری مورد نیاز است انتخاب کرده و همان را دریافت نمایید.

 

لیست قیمت باربری و اتوبار و حمل بار در خیابان آذربایجان تهران

تعرفه

نام خدمات

قیمت بستگی به متراژ مصرفی وسایل

خدمات بسته بندی و حمل بار

نرخ مصوب اتحادیه

اسباب کشی و حمل بار با کامیون مسقف

نرخ اتحادیه وانت داران استان تهران

حمل بار با نیسان و وانت

برای استعلام قیمت با شماره های درج شده تماس بگیرید

باربری و حمل بار به شهرستان ها

 

کیفیت در تمام مراحل انجام خدمات

امروزه موسسات باربری با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارند، از یکدیگر متمایز می‌شوند. در واقع این ویژگی‌ها بیانگر میزان اعتبار و میزان مقبولیت این مؤسسات در میان مشتریانشان هستند. از آنجایی که ما قصد داریم ویژگی‌های بهترین باربری در خیابان آذربایجان را برای شما بیان کنیم، باید بگوییم که کیفیت خدمات در اعتبار یک باربری برای حمل اثاثیه منزل در خیابان آذربایجان حرف اول را می‌زند. شما عزیزانی که تمایل به استفاده کردن از خدمات باربری دارید، پیش از انتخاب مؤسسه‌ی مورد نظر خود باید به این سوال که این باربری خدمات خود را در کیفیت بالا ارائه می‌کند یا خیر، پاسخ مثبت بدهید. در غیر این صورت ممکن است در فرآیند اسباب کشی که یک فرآیند دشوار هم هست، اسباب و اثاثیه شما دچار مشکل شده و یا حتی از بین بروند.

بسته بندی اثاثیه منزل توسط اتوبار آذربایجان

خدماتی که در باربری و اتوبار آذربایجان ارائه می دهیم شامل موارد زیر است

 1. مشاوره رایگان توسط کارشناسان باربری و اتوبار آذربایجان
 2. خدمات بسته بندی حرفه ای توسط پرسنل مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل
 3. سرویس دهی حمل بار درون شهری توسط اتوبار آذربایجان
 4. خدمات حمل بار به شهر شهرستان های ایران
 5. خدمات چیدمان بعد از اسباب کشی

گاهی اوقات ما می‌بینیم که برخی از افراد بر روی برخی از وسیله‌های خود حساسیت بسیار بالایی دارند و حاضرند که برای سلامت و امنیت این وسایل، هزینه‌های بالاتری را هم بپردازند. اگرچه برخی از باربری‌ها و اتوبارهای سودجو با سوء استفاده از مشتری این کار را با هزینه‌های بالاتری برایشان انجام می‌دهند اما ما در سپند بار نه تنها هیچ گونه هزینه‌ای را در قبال تامین سلامت بار شما دریافت نمی‌کنیم بلکه همواره در تلاش هستیم که این وظیفه‌ی خود را به درستی و با در نظر گرفتن تمام جوانب به انجام برسانیم. به همین دلیل است که بیشتر مشتریان صفر تا صد اسباب کشی یعنی کلیه‌ی خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان اثاثیه منزل در محیط مقصد را به ما می‌سپارند. بدون این که دغدغه‌ای هم از این بابت داشته باشند.

تضمین سلامت بارهای شما

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که برترین باربری در خیابان آذربایجان باید دارای آن باشد،  تضمین  بار است. مسلما ما خودمان هم زمانی که می‌خواهیم یک مؤسسه را برای انجام هر کاری انتخاب کنید، ابتدا از خدمات گارانتی و ضمانتی این مؤسسه اطلاع پیدا می‌کنیم و سپس دست به انتخاب می زنیم‌ باربری‌ها هم برای این که خیال مشتریان را از بابت ضمانت اسباب و اثاثیه راحت کنند، سلامت بار شما را با بیمه نامه تایید می‌کنند. طبق بیمه نامه‌ای که در قراردادهای باربری تدوین می شود، کلیه‌ی وسیله‌هایی که ممکن است توسط نیروهای باربری و یا تجهیزات مختلف بسته بندی و حمل و نقل آسیب دیده و یا دچار شکستگی بشوند، مشمول پرداخت خسارت‌های وارده شده و  بیمه‌ می‌شوند. این بیمه نامه‌ها دو صورت قراردادی و موردی دارند که هزینه‌ی آن‌ها هم به عهده‌ی خود مشتری استی، تدوین می‌شوند اما این نکته‌ی مهم را بدانید که در اینجا مشتری هزینه‌ی ناچیزی را پرداخت می‌کند و  سپس به کمک برترین باربری در خیابان آذربایجان و با خیال راحت، فرآیند اسباب کشی را انجام می‌دهد.

این خدمات زیر نظر باربری غرب تهران انجام داده می شود

حمل اثاثیه منزل در منطقه آذربایجان تهران

مزیت های استفاده از اتوبار خیابان آذربایجان

 • دریافت مشاوره رایگان
 • بیمه و بارنامه رایگان
 • خدمات چیدمان به صورت رایگان
 • سرویس دهی شبانه روزی
 • حمل و نقل به تمامی استان های کشور
 • پرسنل خبره و نیرومند
 • اثاث کشی تضمینی

یکی از نکات مهمی که در این زمینه شما باید به آن توجه ویژه داشته باشید، مجوزدار بودن باربری است. شاید برخی از افراد بدون مجوز هم خدمات این چنینی را به شما ارائه نمایند اما در نهایت نمی‌توانند از مزایایی همچون خدمات بیمه و  تضمین سلامت بار استفاده کنند و کسی که این وسط دچار مشکل می‌شود، خود شما هستید. پس چه خوب است اگر پیش از اقدام به انجام چنین کارهایی، تمامی نکات مهم در این زمینه را در نظر داشته باشید و در نهایت هم با آگاهی بالا بهترین باربری در خیابان آذربایجان را انتخاب نمایید.

حرفه‌ای بودن نیروهای کاری

شاید برای شما تعجب برانگیز باشد که بدانید یک باربری خوب در منطقه‌ی خیابان آذربایجان باربری است که نیروهای مجرب و حرفه‌ای را به کار گرفته باشد. همه‌ی ما می‌دانیم که هر حرفه‌ای تکنیک‌های خاص خود را دارد و فقط افرادی می‌توانند در آن حرفه به بهترین شکل ممکن دست به عمل بزنند که از مهارت‌های لازم برخوردار باشند. حال این که باربری در خیابان آذربایجان نیروهای حرفه‌ای را به کار بگیرد هیچ تعجبی ندارد چرا که مهارت نیروهای کاری در واقع میزان اعتبار یک باربری را مشخص می‌کنند و می‌توانند در بهبود کیفیت خدمات هم نقش زیادی داشته باشد. از این رو خوب است شما هم پیش از دریافت خدمات از باربری‌های مختلف، ابتدا مهارت نیروهای کاری را بسنجید. توجه داشته باشید که ما در سپند بار دوره‌های آموزشی برای حمل و نقل کالاهای مختلف را برای نیروهای خود برگزار می‌کنیم و از این طریق تکنیک‌های برتر را به نیروهای خود یاد می‌دهیم. علاوه بر این، خوش رفتاری، امانت‌داری، اجتماعی بودن و مسئولیت‌پذیری هم از جمله ویژگی‌هایی هستند که تمامی نیروهای ما در باربری سپند بار از آن برخوردار شده‌اند.

مسئله‌ی بعدی راننده‌ی خودروهای حمل و نقل است. اگر شما هم تا کنون در انتخاب یک باربری مطلوب در خیابان آذربایجان برای حمل اثاثیه اشتباه کرده باشید، به خوبی می‌دانید که ناشی بودن راننده و عدم شناخت مسیر توسط او تا چه میزان می‌تواند به وسیله‌های شما آسیب برساند. کمترین آسیب ضرب دیدن و کاهش زیبایی ظاهری وسیله‌های شما است که ممکن است دیگر قابل جبران هم نباشد. در اینجا باید بگوییم که بر خلاف تعریف از خود، ما در سپند بار بهترین راننده‌ها را که با مسیرهای خیابان آذربایجان به صورت کامل آشنا هستند را به کار گرفته‌ایم تا از بابت حمل وسیله‌ها در خودروهای باربری خیال شما را راحت کنیم. از این رو در انتخاب ما تعلل نکنید و همین حالا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس