باربری مرکز تهران

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری مرکز تهران

باربری مرکز تهران

باربری مرکز تهران ارائه سرویس دهی مناسب حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده مرکز تهران می باشد این شرکت با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه باربری با نام و نشان باربری مرکز تهران آماده است خدمات سرویس دهی باربری در مرکز تهران را برای شما انجام داده و خدمات تخصصی اسباب کشی را با تجربه ای که در این چند سال اخیر کسب کرده است برای شما انجام دهد.

این موسسه حمل و نقل که در مرکز تهران فعالیت می کند جزء برترین شرکت های باربری است که به صورت کاملا حرفه ای خدمات خود را ارائه می دهد و به بهترین روشهای ممکن اثاثیه منزل شما را جابجا می کند ، این باربری که اتوبار مرکز تهران نام دارد با مجوز رسمی از اتحادیه در خدمت شما خواهد بود.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

با یک تماس بهترین تیم باربری و حمل اثاثیه برای شما اعزام خواهند شد

حمل اثاثیه منزل مرکز تهران

حمل اثاثیه منزل مرکز تهران

شرکت های حمل بار زیادی در مرکز تهران وجود دارند که خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را به صورت تخصصی و شبانه روزی ارائه می دهند این شرکت های باربری با نهایت دقت سعی بر این را دارند که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کرده و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه می سازند و به گونه ای این خدمات را ارائه می دهند که حمل اثاثیه منزل مرکز تهران را برای شما انجام دهند برای حمل اثاثیه منزل از بهترین و جدیدترین خاور ها استفاده می کنیم و کار حمل بار در مرکز تهران را به سبکی انجام می دهیم که به صورت صفر تا صد باشد.

خدمات ما همانطور که خدمت شما عرض کردیم به صورت صفر تا صد می باشد یعنی در مرحله اول مشاوره کامل را در خصوص حمل اثاثیه منزل در مرکز تهران را به شما ارائه داده و شما را با شیوه بسته بندی و حمل بار آگاه می سازیم و بعد از انجام این امور خدمات تخصصی بسته بندی را انجام داده و در نهایت کار حمل بار و اسباب کشی را برای شما انجام می دهیم

از کارهایی که میتواند بعد از هر اسباب کشی خسته کننده باشد نحوه چیدمان وسایل منزل می باشد که شرکت ما این خدمات را نیز برای شما انجام خواهد داد که در ادامه این مقاله به سایر این موضوعات خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشید و اگر در آخر سوالی داشتید آنرا در قسمت نظرات با ما در میان بگزارید از شرکت های همجوار با این شرکت می توان به باربری شمال تهران اشاره کرد.

اتوبار مرکز تهران

اتوبار مرکز تهران

وقتی که شما با اتوبار مرکز تهران تماس می گیرید همانطور که خدمت شما عرض کردیم کار مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار باربری و اسباب کشی آگاه می سازیم افرادی که مشاوره را به شما ارائه می دهند افرادی با تجربه در زمینه حمل و نقل هستند و شما را به صورت حرفه ای در زمینه حمل بار آگاه می سازند.

بعد از انجام مشاوره خدمات قیمت باربری توسط شرکت اتوبار مرکز تهران به شما ارائه داده می شود که این قیمت دهی توسط اتحادیه باربری های تهران به شما ارائه می شود و ارائه این خدمات به سبکی حرفه ای صورت خواهد گرفت ، هر چند این نکته را باید مد نظر داشته باشید که این قیمت ها که توسط اتوبار مرکز تهران ارائه داده می شود با تخفیف نیز می توان ارائه شود.

بعد از انجام امور قیمت دهی شما باید یک روز را برای اسباب کشی و حمل بارهای خودتان در نظر بگرید شما باید تعیین کننده تاریخ و زمان اسباب کشی باشید که توسط شرکت باربری مرکز تهران این خدمات به سبکی درست ارائه داده می شود ، شرکت اتوبار مرکز تهران بعد از انجام کارهایی که خدمات شما عرض کردیم در روزی که شما تعیین کرده اید تیم متخحصص خود را برای شما ارسال می کند تا وارد عرصه بسته بندی اثاثیه منزل شوند کار بسته بندی لوازم منزل شما توسط افرادی صورت می گیرد که متخصص در زمینه پک کردن و جمع کردن وسایل منزل شما هستند.

در هر صورت کلیه بارهای توسط این افراد بسته بندی می شود ، مطمن باشید اسباب و وسایل شما به روشی حرفه ای برای شما بسته بندی خواهد شد و لوازم که برای بسته بندی لازم دارید را این شرکت برای شما ارسال خواهد کرد که ای وسایل می تواند شامل وسایل زیر باشد

 1. نایلون های حبابدار و یا همان ضربه گیر های نخودی
 2. سلفون های مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل
 3. چسب های میکرون بالا و کیفیت بالا
 4. کارتن های سه لایه و پنج لایه
 5. کارتن های رگال دار مخصوص بسته بندی لباس که ۱۲ دست لباس در آن جای می گیرد
 6. بقچه های زیپ دار
 7. سایر وسایل بسته بندی

با این وسایلی که خدمت شما عرض کردیم کلیه اثاثیه منزل شما را بسته بندی می کنیم و کار بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل شما را انجام خواهیم داد ، این شرکت با داشتن تجربه کافی در عرصه بسته بندی بارهای تمامی وسایل مورد نیاز شما را بسته بندی خواهد کرد و وسایل منزل شما با بهترین وسیله ها و متخصص ترین پرسنل بسته بندی خواهد شد و این بارها آماده حمل خواهد شد ، شرکت باربری غرب تهران نیز خدمات تخصصی اثاث کشی را ارائه می دهد

باربری در مرکز تهران

باربری در مرکز تهران

بعد از انجام کار بسته بندی تیم باربری مرکز تهران وارد کار می شوند که این تیم شامل یک تیم ۴ نفره خواهند شد که با یک خاور مسقف برای شما اعزام می شوند یکی از این پرسنل راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاثیه را بر عهده می گیرند این افراد که در باربری مرکز تهران فعالیت خود را انجام می دهند ، مفتخرند که به بهترین شیوه ممکن کلیه بارها و اثاثیه منزل شما را به مقصد مورد نظرتان برسانند.

این افراد تجربه کافی را در این زمینه دارند و می دانند که به چه صورت این خدمات را به شما ارائه دهند ، باربری در مرکز تهران زیاد است اما یک شرکت باربری که خدمات صفر تا صد اسباب کشی را انجام بدهد شرکت سپند بار می باشد که تخصص کافی را در زمینه اسباب کشی دارد ، این موسسه حمل و نقل با تجربه کافی در زمینه اسباب کشی در خدمت شما ساکنین محدوده مرکز تهران می باشد.

باربری های مرکز تهران

شرکت باربری مرکز تهران با داشتن سابقه ای درخشان با تجربه کافی در زمینه اسباب کشی شما بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل و امورات حمل و نقل خدمات تخصصی چیدمان وسایل را نیز برای شما انجام خواهد داد که ارائه خدمات به سبکی درست و تخصصی صورت خواهد گرفت که می توانید از این شرکت خدمات خود را دریافت کنید ، این شرکت باربری به سبکی درست و صحیح با انجام خدمات شبانه روزی به روشی صحیح در کنار شما خواهد بود و بهترین خدمات را برایتان به عمل می آورد.

بعد از امور حمل و نقل این شرکت باربری سرویس چیدمان را نیز برای شما انجام می دهد ، کار چیدمان وسایل منزل به سبکی درست و صحیح انجام می شود و ارائه این خدمات به روشی صحیح صورت می گیرد ، شما فقط باید در این مرحله وارد کار شده و به پرسنل دستور بدهید تا کار چیدمان را برای شما انجام بدهند ، جایگاه دقیق وسایل را به پرسنل بگویید و بقیه کار توسط این افراد انجام می شود ، این خدمات به صورت حرفه ای صورت می گیرد و صفر تا صد کار به صورت تخصصی و با نیرویی حرفه ای انجام می شود.

نگران هیچ چیزی نباشید و بقیه کار را به دست این تیم بسپارید ما راه و روش اسباب کشی را خوب بلدیم و می دانیم به چه صورتی این خدمات را انجام بدهیم ، تجربه کافی را در این زمینه داریم و می توانیم یک اسباب کشی بی دردسر را برای شما ساکنین محدوده مرکز تهران به عمل آوریم باز اگر سوالی در زمینه اسباب کشی و باربری دارید لطفا پرسش های متداول را دنبال کنید.

خدمات اسباب کشی در مرکز تهران
خدمات اسباب کشی در مرکز تهران

اتوبار در مرکز تهران

برای دریافت خدمات باربری مرکز تهران به چه چیزهایی باید توجه کرد ؟ کدام اتوبار در مرکز تهران بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد؟

با افزایش مهاجرت های بین شهری و همینطور اسباب کشی هایی که در داخل شهرها صورت می گیرد ، روز به روز نیاز به دریافت خدمات باربری گسترش می یابد. اسباب کشی و جابه جایی هر نوع باری فارغ از سنگین یا سبک بودن بار ، شکستنی بودن یا بارهای ضد ضربه نیازمند صبر و شکیبایی و برخورداری از امکانات ویژه ای است.

اگر فقط یکبار پروسه انتقال و جابه جایی بار یا اثاث کشی را انجام داده باشید به خوبی متوجه این امر شده اید که این فرآیند طاقت فرسا ، زمانبر و در اغلب موقع آزار دهنده خواهد بود. حال اگر این کار توسط افراد مسن یا کم تجربه تر صورت بگیرد مشکلات خاص خود را خواهد داشت. تمام این مسائل دست به دست هم داده اند تا شرکت های باربری با ارائه خدمات بسیار حرفه ای خود ایجاد شوند. در این مطلب قصد داریم با معرفی خدمات اتوبارها که وظیفه جابه جایی و انتقال یک بار را بر عهده دارند ، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بسته بندی و حمل اثاثیه در مرکز تهران
بسته بندی و حمل اثاثیه در مرکز تهران

چه زمان می توان از خدمات باربری ها بهره مند شد؟

قبل از آنکه به معرفی خدمات جابه جایی و حمل اثاثیه شرکت های بزرگ بپردازیم قصد دارم به یکی از مهم ترین سوالاتی که در این زمینه اغلب پرسیده می شود پاسخ دهم. بسیاری از افراد نمی دانند که خدمات باربری ها چه وقت می تواند برای آنها مناسب باشد. عده زیادی تا اسمی از یک اتوبار می آید فورا با ذهنیت اینکه هزینه های دریافت این خدمات بالاست ، از دریافت خدمات خودداری می نمایند. عده ای هم کارهای ساده ای را که اصلا نیازی به کمک اتوبارها ندارد را به این شرکت ها می سپارند.

از این رو باید قبل از هر چیزی این نکته را تذکر دهم که هر اتوبار دارای خدمات و امتیازات خاصی است که در زمان خاصی برای افراد موثر واقع می شود. این خدمات در همه شهرها خصوصا شهرهای بزرگ مانند تهران به وفور ارائه می شود و همه افراد با هر وضعیت و شرایط مالی می توانند از آن بهره مند شوند. بنابراین بهتر است با مطالعه ادامه این مطلب در مورد خدمات شرکت های باربری و حمل و نقل بار اطلاعات جامعی کسب نمایید و سپس برای دریافت خدمات مورد نظر خود اقدام نمایید.

ردیف نام باربری محدوده فعالیت
۱ باربری آرژانتین محدوده آرژانتین
۲ باربری دستگردی محدوده دستگردی
۳ باربری اسد آبادی محدوده اسد آبادی
۴ باربری نلسون ماندلا محدوده نلسون ماندلا
۵ باربری مبارک آباد منطقه مبارک آباد
۶ باربری جلال آل احمد منطقه جلال آل احمد
۷ باربری باقرخان محدوده باقرخان
۸ باربری تهران ویلا محدوده تهران ویلا
۹ باربری عباس آباد محدوده عباس آباد
۱۰ باربری شیخ فضل الله منطقه شیخ فضل الله
۱۱ باربری توانیر منطقه توانیر
۱۲ باربری مطهری محدوده مطهری
۱۳ باربری سهروردی منطقه سهروردی
۱۴ باربری گیشا منطقه گیشا
۱۵ باربری بلوار کشاورز منطقه بلوار کشاورز
۱۶ باربری شهرآرا خیابان شهرآرا
۱۷ باربری امیرآباد منطقه امیر آباد
۱۸ باربری شیخ بهایی محدوده شیخ بهایی
۱۹ باربری کردستان منطقه کردستان
۲۰ باربری یوسف آباد محدوده یوسف آباد
۲۱ باربری آفریقا خیابان آفریقا
۲۲ باربری دروس منطقه دروس
۲۳    

خدمات اتوبار مرکز تهران

یکی از مناطق بسیار مهم تهران که اغلب به خدمات حمل و نقل و جابه جایی بار نیازمند می شوند منطقه مرکز تهران است. در این منطقه سازمان های زیادی خدمات جابه جایی بار را انجام می دهند اما هر کدام از آنها خدمات ویژه را به مشتریان ارائه می دهند که باعث تمایز و برتری آنها از سایرین می شود. در ادامه قصد داریم به معرفی خدمات اتوبار مرکز تهران بپردازیم و وجه تمایز آن را با سایر شرکت های باربری به شما نشان دهیم.

جابجایی و حمل بار در مرکز تهران
جابجایی و حمل بار در مرکز تهران

مشاوره و برنامه ریزی رایگان اسباب کشی و جابه جایی بار مرکز تهران

یکی از مهم ترین نکاتی که در حین انجام هر گونه اسباب کشی و جابه جایی بار باید به آن توجه کرد ، دریافت اطلاعات مناسب درباره بهترین زمان برای اسباب کشی ، بهترین وسیله حمل بار ، اصول و روش هایی که در بسته بندی و چیدمان بار باید رعایت کرد و همینطور مسیرهای مناسب برای انتقال بار است. این اطلاعات را ممکن است نتوانید از هر کس یا سازمانی بطور درست و کامل دریافت نمایید. از این جهت شرکت باربری مرکز تهران خدمات مشاوره و برنامه ریزی رایگان حمل بار را در اختیار مشتریان خود ارائه می دهد.

طی این فرآیند مشتریان با اتوبار تماس حاصل کرده و مشاورینی مجرب و کارآزموده تمام اطلاعات مهم را در اختیارشان قرار می دهند. ممکن است فردی بخواهد در شلوغی های مرکز تهران بار خود را شهرستان یا نقطه دیگری از شهر انتقال دهد.

در این زمان عدم اطلاع از مسیرهای پر ترافیک ، بهترین وسیله برای جابه جایی بار مورد نظر و همینطور اصولی که در بسته بندی و چیدمان بار باید به آن دقت کرد باعث می شود فرآیند اسباب کشی برای وی طاقت فرسا و ازار دهنده شود. از این رو حتی اگر از خدمات این شرکت اسباب کشی استفاده نمی نمایید حتما قبل از شروع پروسه اسباب کشی خود با مشاورین شرکت تماس حاصل نموده تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

این اطلاعات می تواند به سادگی روند کاری شما را درگرگون کرده و در زمان و انرژی شما صرفه جویی شود.

اسباب کشی تخصصی در مرکز تهران
اسباب کشی تخصصی در مرکز تهران

بسته بندی تخصصی مطابق جدیدترین متد جهان

امروزه خدمات جابه جایی و انتقال بار فقط به مرحله انتقال و جابه جایی بار مرتبط نیست و خدمات دیگری  نیز در برنامه کاری آنها قرار گرفته و ارائه می شود. مهم ترین خدمات هر سازمان حمل و نقل انجام فرآیند بسته بندی بار به شیوه اصولی است. اگر بسته بندی بار به شکل استانداردی صورت نگیرد ممکن است بسته ها باز شده و یا در طی فرآیند اسباب کشی بار مورد نظر آسیب ببیند. از این رو بسته بندی در باربری مرکز تهران به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن صورت می گیرد.

تمام افرادی که وظیفه بسته بندی را به عهده دارند آموزش های بسیار تخصصی را در این زمینه دیده اند. همین مساله باعث شده است از جدیدترین متدهای بسته بندی برای هر نوع بار اعم از شکستنی و غیر شکستنی ، بزرگ یا کوچک ، سنگین یا سبک صورت بگیرد.

شیوه های بسته بندی موثر

شیوه های بسته بندی در این شرکت برای انواع بار متفاوت است. برای لوازم شکستنی و اشیا قیمتی مانند لوسترها ، پیانو ، اشیا آشپزخانه ، لوازم خانگی بطور جداگانه سبکی برای بسته بندی بکار گرفته می شود و برای بارهای سنگین و غیر قابل شکستن شرکت ها ، ادارات و تولید ها از شیوه های دیگری استفاده می شود.

بسته بندی ها نشانه گذاری می شوند تا در حین چیدمان بصورت اولویت بندی شده در ماشین های حمل اثاثیه چیده شوند. این روش باعث می شود که بار در حین حمل و چیدمان آسیب نبیند و با امنیت کامل به مقصد برسد.

حمل بار در مرکز تهران
حمل بار در مرکز تهران

لوازم بسته بندی بار مرکز تهران

لوازمی که برای بسته بندی بکار گرفته می شود بطور مستقیم بر روی کیفیت بسته بندی تاثیر می گذارد. از این رو در این اتوبار تلاش بر این است که از بهترین لوازم بسته بندی با توجه به نوع بار استفاده شود. از مهمترین لوازمی که در باربری مرکز تهران برای بسته بندی لوازم استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع فوم های ضد ضربه بزرگ و کوچک یک لایه و چند لایه که از شکستن لوازم جلوگیری می نمایند و مانند یک عایق ضد ضربه عمل می کنند.
 • نایلون های حبابدار کوچک و بزرگ که اغلب با نام ضربه گیرهای نخودی هم شناخته می شوند از دیگر لوازمی هستند که برای بسته بندی اشیا شکستنی و قیمتی بکار می روند. این نایلون ها انواع گوناگونی دارند و اغلب با توجه به ابعاد بسته و اشیا که قصد بسته بندی آن را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سلفون ها مخصوص بسته بندی که اغلب برای بسته بندی لوازم خانگی و اشیا قیمتی بکار گرفته می شود. این سلفون ها انواع نازک و ضخیم دارند و با توجه به نوع بسته بکار گرفته می شود.
 • بابل رپ یا همان فوم های ضربه گیر در کنار اترج رپ برای بسته بندی لوازم خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو از ساک های های رختخواب سه لایه استفاده می شود که حاوی پشم شیشه بوده و از کثیف شدن یا پاره شدن رختخواب ها در حین جابه جایی جلوگیری می نماید.
 • کارتن های رگالدار و چند لایه از جمله دیگر لوازم بسته بندی هستند هستند که در این شرکت بکار گرفته می شود.
 • بقچه های زیپ دار نیز برای بسته بندی انواع لوازم بکار گرفته می شود.
 • انواع چسب ، نوارهای بسته بندی برای بستن بسته ها بکار می رود.

در حین بسته بندی نام هر بسته بر روی آن نوشته می شود و لیستی از بسته ها تهیه می گردد که باعث می شود در حین چیدمان و باز شدن بسته ها پس از اسباب کشی و حمل بار هیچ مشکلی بوجود نیاید. این مساله مانع از گم شدن یا آسیب دیدن لوازم در حین جابه جایی نیز خواهد شد.

جابجایی تخصصی وسایل و اثاثیه منزل در مرکز تهران
جابجایی تخصصی وسایل و اثاثیه منزل در مرکز تهران

چیدمان اصولی بار قبل و بعد از اسباب کشی مرکز تهران

یکی از مهمترین مراحلی که در حین اسباب کشی و جابه جایی بار اغلب نادیده گرفته می شود ، چیدمان اصولی بار می باشد. اتوبار مرکز تهران این نکته را بسیار جدی گرفته و تمام مراحل چیدمان بار را قبل و بعد از اثاث کشی با کیفیت بالا انجام می دهد. از آنجا که تمام افراد که مسئولیت چیدمان را برعهده دارند آموزش دیده هستند اصول اولویت بندی چیدمان را رعایت می کنند. برنامه اصولی برای چیدمان بار با توجه به نوع بار در نظر گرفته می شود که باعث می شود تمام مراحل با سرعت بسیار بالا صورت بگیرد.

چیدمان بار قبل از اسباب کشی

اصول چیدمان بار در این شرکت در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول آن مربوط به چیدمان بار قبل از اسباب کشی است. پس از بسته بندی لوازم و اشیا تمام بسته بندی ها باید در محلی چیده شوند تا ماشین باربری برای حمل آنها آورده شود. در این فاصله باید پرسنل تمام تلاش خود را انجام داده که نظافت فضا رعایت شود.

بسته ها بصورت منظم چیده شوند و فضا را اشغال ننمایند و آشغال هایی که هنگام بسته بندی ایجاد شده اند از فضا خارج شوند. باید بسته بندی ها در محلی که قرار است بار شوند چیده شوند تا در اسرع وقت به داخل ماشین منتقل شود. این مرحله اگر با نظم و انسجام بالا صورت نگیرد ممکن است باعث آزار همسایه ها و اطرافیان شود.

پس از چیدن بسته بندی ها در یک محل باید در سریع ترین زمان ممکن تمام بارها در داخل ماشین باربری مورد نظر چیده شود. ترتیب چیدمان باید به گونه ای رعایت شود که بسته های بزرگ تر در کف ماشین چیده شوند و اشیا کوچک و شکستنی در بالا قرار گیرند تا احتمال شکستن و آسیب دیدن آنها به حداقل برسد.

سپس باید بوسیله طناب و نگهدارنده ها برخی از لوازم به بدنه خودرو وصل شوند تا از افتادن آنها جلوگیری شود. در اغلب مواقع از کامیون های مسقف استفاده می شود تا نیازی به این بخش نیز نباشد. تمام این مراحل با دقت بسیار بالا صورت می گیرد.

باربری مرکز تهران
باربری مرکز تهران

چیدمان بار بعد از اسباب کشی

پس از رساندن بار به مقصد وقت آن رسیده که چیدمان آن را نیز انجام داد. برای بارهای که مربوط به اثاث منزل است پس از رسیدن به مقصد تازه کار شما شروع خواهد شد. باربری مرکز تهران با فرستادن کادر مجرب خود شما را در چیدمان اثاثیه منزل کمک خواهد نمود.

تمام اشیا تحت نظر خود شما به محل مورد نظر انتقال داده می شود و چون افراد مجرب و تنومندی اینکار را انجام خواهند داد دیگر لازم نیست شما با بلند کردن اشیا سنگین خود را آزار دهید. به این ترتیب پروسه چیدمان لوازم بعد از اسباب کشی هم در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالایی صورت می گیرد.

حمل و نقل بار با ماشین های حرفه ای

ماشین های باربری نقش بسیار مهمی را در حمل و نقل و جابه جایی بار بر عهده دارند. از این رو در اتوبار مرکز تهران از انواع وانت ها ، نیسان ، کامیون و کامیونت های مسقف ضد ضربه ، ترانزیت ، تک های بزرگ  و بهترین وسایل نقلیه برای جابه جایی انواع بار استفاده می شود.

اکثر ماشین ها دارای ضربه گیر بوده و برای حمل بار بسیار مناسب هستند. از ماشین های مسقف در زمان هایی استفاده می شود که حجم بار بسیار زیاد است یا هوا بارانی می باشد. در این جور مواقع باربری دچار مشکل می شود و استفاده از ماشین های مسقف که نفوذ باران و برف یا عوامل خارجی در آنها کمتر است بهترین انتخاب می شود. با توجه به نوع بار و حجم آن ماشین باری انتخاب می گردد.

اتوبار در مرکز تهران
اتوبار در مرکز تهران

بیمه و امنیت بار مرکز تهران

یکی دیگر از خدمات بسیار شگفت انگیز حمل بار مرکز تهران ، خدمات بیمه است که امنیت و سلامت بار را تا حد زیادی تضمین می نماید. تمام پرسنل این مجموعه ، راننده ها ، ماشین های حمل و نقلی و همینطور بار مورد نظر قبل از شروع فرآیند جابه جایی بار بیمه می شوند. این مساله باعث می شود که در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند باربری کمترین خسارتی به افراد و مشتریان وارد شود.

پرسنل و کادر مجرب آموزش دیده باربری مرکز تهران

یکی از امتیازات ویژه این شرکت داشتن کادری مجرب و کارآزموده است که باعث می شود کیفیت خدمات آنها بالاتر رود و کارها به بهترین شکل ممکن انجام شود. وجود کادر مجربی که روز به روز در حال آموزش و رشد هستند باعث می شود که تمام مراحل باربری با بروزترین شیوه های دنیا صورت بگیرد. پرسنل این شرکت در سه دسته زیر قرار می گیرند و هر کدام وظایف مختلفی را بر عهده دارند.

مشاورین پذیرش مشتریان و برنامه ریز

در اتوبار مرکز تهران از افرادی جهت مشاوره و راهنمایی مشتریان کمک گرفته شده است که خود سالها در حوزه جابه جایی و انتقال بار فعالیت داشته و تمام خم و چم کار را بخوبی می دانند. این افراد اطلاعات بسیار ارزشمندی در مورد مسیرهای بین شهری و شهری ، بهترین زمان برای جابه جایی بار و همینطور اصولی که باید در باربری رعایت شود در اختیار مشتریان ارائه می دهند.

مشاورین بطور مداوم در حال بروز کردن اطلاعات خود هستند و توانایی تعیین برنامه و زمانبندی مناسب برای حمل و نقل بار را دارند.

بسته بندی تا جیدمان با باربری مرکز تهران
بسته بندی تا جیدمان با باربری مرکز تهران

کارگرها شرکت حمل بار مرکز تهران

این دسته از افراد کسانی هستند که بخش های زیادی از جابه هایی بار را بر عهده دارند.  مسئولیت بسته بندی و چیدمان بار نیز بر عهده این عزیزان است. تجربه کاری بالا ، تخصص در بخش های کاری خود ، برخورد خوب و مناسب با مشتریان از ویژگی های بارز این دسته از افراد شرکت است. قابل اعتماد بودن یکی دیگر از ویژگی های متمایز این افراد است که رضایت بسیار بالا مشتریان را در پی دارد.

راننده ها حرفه ای اتوبار مرکز تهران

راننده ها نقش بسیار مهمی را در جابه جایی بار بر عهده دارند. رانندگی حرفه ای ، داشتن تسلط بر مسیرهای بین شهری و داخل شهری ، مسیریابی دقیق از ویژگی های بارز این افراد است. خوشبختانه تمام راننده ها اتوبار مرکز تهران این ویژگی ها را داشته و به همین منظور سلامت بار را تضمین می نمایند.

حمل تخصصی بار در مرکز تهران
حمل تخصصی بار در مرکز تهران

مشتری مداری و اعتماد سازی در اتوبار مرکز تهران

یکی از اصول بسیار مهمی که در مشاغل خدماتی باید به آن توجه شود مشتری مداری است. این ویژگی بطور چشم گیری به عنوان یک اصل در شرکت باربری مرکز تهران رعایت می شود. تمام فعایت ها با هدف جلب رضایت مشتریان صورت می گیرد. از اولین گام که مشاوره رایگان به مشتریان است تا مرحله نهایی که تحویل سالم بار به مشتریان در مقصد است.

این اصل توسط تمام پرسنل لحاظ می شود. از این رو تمام مشتریانی که از این سازمان خدمات دریافت نموده اند از خدمات رضایت کامل داشته اند و تمایل دارند مجددا از آن بهره مند شوند.

حمل و نقل بار به سایر شهرستان ها

بسیاری از افرادی که با این باربری تماس می گیرند دغدغه جابه جایی بار به شهرستان های اطراف را داشته و در مورد آن سوال هایی را مطرح می کنند. خوشبختانه این اتوبار با ارائه ماشین های باربری و خدمات ویؤه امکان انتقال و حمل بار به سایر شهرستان ها را فراهم نموده است و هیچ محدودیتی برای مقصد بار وجود ندارد.

انتقال بار و ارائه خدمات این شرکت فقط محدود به مناطق مرکز تهران نیست و مشتریان می توانند از خدمات این شرکت برای انتقال بار به سایر نقاط ایران خصوصا شهرستان های نزدیک تهران استفاده نمایند.

مناطق تحت پوشش جابه جایی بار مرکز تهران

اگرچه در این مطلب به خدمات  باربری که در مرکز تهران ارائه می شود اشاره کردیم اما این سازمان خدمات خود را مرکز تهران محدود نکرده است. افراد می توانند برای دریافت خدمات این شرکت در سایر نقاط تهران نیز اقدام نمایند. اما مناطق مهمی که خدمات را در مرکز تهران دریافت می نمایند شامل تمام نقاط منطقه ۱۲ و ۱۱ تهران است که در مرکز این شهر واقع شده اند.

اگر ساکن بهارستان ، فردوسی ، امام زاده یحیی ، پامنار ، بازار ، سنگلج ، تختی ، هرندی ، آبشار ، قیام ، کوثر ، ایران ، دروازه شمیران ، امین حضور ، پانزده خرداد ، خراسان ، سعدی ، لاله زارنو ، مولوی و سایر نقاط مرکز تهران هستید می توانید همین الان با این شرکت تماس حاصل نموده و خدمات باربری مورد نظر خود را دریافت نمایید.

تلفن باربری مرکز تهران
تلفن باربری مرکز تهران

هزینه های خدمات در مرکز تهران

با وجود معرفی که از خدمات ویژه این شرکت ارائه دادیم باز هم ممکن است ترس از هزینه های بالا باربری مانع از درخواست خدمات شود. اما نکته جالبی که در مورد اتوبار مرکز تهران باید حتما یادآور شد این است که هزینه های این باربری به گونه ای است که مشتریان می توانند تمام خدمات را با هزینه هایی بسیار مناسب دریافت نمایند.

هزینه ها به گونه ای در نظر گرفته شده است که اکثر اقشار جامعه توانایی پرداخت آن را داشته و از آنجا که با کیفیت خدمات متناسب است ، اکثر مشتریان با اشتیاق آن را دریافت می نمایند.

روند دریافت خدمات حمل بار مرکز تهران

برای دریافت خدمات این اتوبار باید مراحل زیر را طی نمایید:

 • از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین شرکت تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند و سپس درخواست خود را ثبت نمایید.
 • پس از ثبت درخواست دریافت خدمات حمل و نقل یا جابه جایی بار می توانید طبق دستورالعمل های این شرکت و نظرات مشاورین یک زمان مناسب ، ماشین باربری مناسب را برای هدف خود انتخاب نمایید. تمام مراحل مربوط به بیمه و امنیت بار در این قسمت انجام می شود.
 • پس از این برنامه ریزی اصولی برای انجام هدف شما توسط مشاورین شرکت صورت می گیرد و طبق زمانبندی انجام شده یک تیم کاری مجرب به همراه راننده و ماشین اختصاصی به آدرس درخواستی شما اعزام خواهند شد.
 • تیم کاری چهار نفره اعزامی کارهای بسته بندی و چیدمان لوازم و اثاثیه شما را انجام می دهند.
 • پس از اتمام چیدمان قبل از اثاث کشی بار شما به مقصد مورد نظر فرستاده می شود.
 • در مقصد مجددا تمام بار مورد نظر در محل مناسب چیده می شود.

بهترین باربری در مرکز تهران

این فرآیند بسیار ساده بوده و شما می توانید با آسودگی خاطر هر نوع باری را به مقصد مورد نظر خود انتقال دهید. راه های ارتباطی زیر را می توانید هم اکنون برای دریافت خدمات این شرکت امتحان نموده و از تجربه اثاث کشی راحت و آسان لذت ببرید.

باربری مرکز تهران سپند بار خدمات مرتبط با حمل بار و لوازم منزل، شامل خدمات اثاث کشی با ماشین های مجهز حمل بار، بسته بندی لوازم و اسباب منزل با استفاده از تجهیزات بسته بندی، به کارگیری کارگران و نیروهای ماهر برای حمل بار، رانندگان ماهر به خیابان ها و فرار از ترافیک و انتقال بار در کم ترین زمان ممکن را با بیمه نامه رسمی به شما عزیزان ارائه می دهند. سپند بار آماده ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه به شما عزیزان می باشد. در صورتی که برای حمل اسباب و اثاثیه خود نگران هستید، می توانید بدون هیچ نگرانی این کار را به اتوبار سپند بار بسپارید.

محدوده کاری اتوبار مرکز تهران

شما مشتریان گرامی می توانید از تمامی محله های موجود در این محدوده شامل تخت جمشید (طالقانی)، جلفا، توحید، عباس آباد، آذربایجان، یوسف آباد، بهار شیراز، تخت جمشید، سهروردی، استانبول، امیرآباد، تخت طاووس، آپادانا، جمهوری (نادری)، توپخانه، لاله زار، خواجه عبدالله،  بهجت آباد، فاطمی، باغ صبا و آرژانتین درخواست دریافت خدمات باربری مرکز تهران را داشته باشید.

حمل بار از اتوبار مرکز تهران و از محله های نام برده به دیگر مناطق تهران و یا سراسر کشور امکان پذیر می باشد و می توانید برای انتقال بار خود از سپند بار کمک بگیرید.

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در باربری مرکز تهران

بسته بندی و حمل لوازم منزل نیازمند مهارت خاصی می باشد و در صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی در این زمینه، باید در زمان اسباب کشی از شرکت های باربری مرکز تهران کمک گرفته شود.

در این روزها که افراد مشغله های کاری بسیاری دارند و زمان کافی برای بسته بندی صحیح و اصولی لوازم خود در اختیار ندارند، می توانند  با کمک شرکت سپند بار اقدام به جا به جایی بار خود در ایمن ترین حالت ممکن نمایند.

پرسنل شرکت سپند بار تمامی تلاش خود را در جهت بسته بندی صحیح اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از لوازم مناسب شامل چسب پهن، فوم، سلفون، کارتن های چند لایه، پتو، پلاستیک های جباب دار، کارتن های رگال دار و … دارد. برای بسته بندی لوازم برقی و الکترونیکی در این شرکت از لوازم بسته بندی مخصوص استفاده می شود تا حتی کوچکترین خط و خشی نیز متوجه آن ها نشود.

شرکت اسباب کشی در مرکز تهران

مراحل حمل بار در باربری مرکز تهران

مراحل حمل بار شامل دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها، بستن قرارداد میان مشتری و شرکت سپند بار، اعزام نیروهای متخصص به محل مورد نظر، بسته بندی صحیح و اصولی لوازم، انتقال آن ها به خودروهای حمل بار، انتقال بار به محل جدید و باز کردن لوازم در منزل جدید می باشد.

هزینه های حمل بار در باربری مرکز تهران

هزینه های باربری برای حمل بار در مرکز تهران برای تمامی افراد یکسان نیست. به طور کلی هزینه های باربری در مرکز شهر تهران، به تعداد خودروهای مورد نیاز برای حمل بار، میزان مسافت از مبدا تا مقصد، تعداد طبقات حمل اثاث، حجم بار، میزان وسیله های سنگین و آسیب پذیر مانند پیانو و یا گاو صندوق، زمان و روز و فصل تعیین شده برای جابه جایی بار، تعداد کارگران مورد نیاز برای جا به جایی بار و … وابسته است.

بنابراین اگر می خواهید از هزینه حمل بار در باربری مرکز تهران مطلع شوید، لازم است با کادر باربری مرکز تهران تماس حاصل بفرمایید و متناسب با شرایط بار و اثاثیه خود از هزینه حمل بار مطلع گردید.

بیمه نامه باربری در باربری مرکز تهران

باربری مرکز تهران سپند بار به منظور حمایت از حقوق مشتریان و نشان دادن حسن انجام وظیفه، بار شما را بیمه خواهد کرد. بر اساس بیمه نامه باربری، بیمه گذار موظف است در صورتی که هر گونه آسیب احتمالی به بار شما وارد شود، خسارت تعیین شده را بپردازد.

بنابراین تمامی تلاش کادر سپند بار، حمل بار و اثاثیه شما با کم ترین آسیب می باشد؛ اما با بیمه نامه باربری در مرکز تهران، شما اطمینان کافی خواهید داشت که ضمن انتقال ایمن بار شما، در صورت کوچکترین آسیب نیز می توانید خسارت دریافت کنید. بیمه نامه باربری در مرکز تهران، بار شما را در برابر حوادثی همچون تصادف، بیرون افتادن وسیله از ماشین حمل بار، سرقت یا آتش سوزی، خیس شدن و ضربه خوردن و … بیمه می کند. بیمه نامه سپدبار هم شامل باربری درون شهری و هم باربری بیرون شهری می باشد.

بهترین موسسه باربری و حمل اثاثیه در مرکز تهران

مزایای دریافت خدمات از سپند بار در مرکز تهران

شرکت سپند بار با تهیه انواع تجیهزات مورد نیاز برای انتقال درست و اصولی بار و همینطور خودروهای متنوع در اندازه ها و انواع مختلف، تمایل دارد بهترین خدمات را برای شما مشتریان گرامی ارائه کند. از مهم ترین مزیت های حمل بار با باربری مرکز تهران، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه تمامی خدمات اسباب کشی و باربری مقرون به صرفه برای مشتریان گرامی
 • صرفه جویی در هزینه به دلیل انتقال ایمن لوازم
 • صرفه جویی در زمان به دلیل استفاده از کادر مجرب و متعهد و انتقال لوازم در کم ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات شبانه روزی برای تمامی مشتریان در مرکز تهران
 • بسته بندی آسان و مقرون به صرفه
 • حمل بار آسان و ایمن
 • ارائه خدمات ویژه برای حمل بار و اثاثیه
 • بیمه نامه اثاث و لوازم در زمان اسباب کشی
 • استفاده از ماشین های مدرن و مطمئن برای حمل بار
 • مشاوره رایگان به شهروندان برای حمل بار و اثاث منزل

شرکت بسته بندی و باربری در مرکز تهران

تلفن باربری مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

به صورت حرفه ای و شبانه روزی در شرکت اتوبار مرکز تهران در خدمت شما خواهیم بود.

چند روز قبل از اثاث کشی سرویس باربری را رزرو کنم ؟

ما در شرکت باربری مرکز تهران به صورت شبانه روزی خدمات اثاث کشی را انجام می دهیم و خود را موظف می دانیم بهترین سرویس دهی اثاث کشی را برای شما انجام دهیم بهترین زمان رزرو سرویس یک روز قبل از اثاث کشی است ، اما اگر نیاز به سرویس بلادرنگ دارید ما تیمی متخصص را برای شما اعزام می کنیم تا خدمات باربری را به شما ارائه دهند

قیمت های این باربری به چه صورتی است ؟

اگر به دنبال قیمت باربری هستید پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان باربری مرکز تهران تماس بگیرید تا مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه دهند ، قیمت باربری بر اساس مسیر ، طبقات ، و وسایل سنگین اعلام می شود ،جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 88936830 تماس بگیرید

بسته بندی و حمل بار هم آیا انجام می دهید ؟

بله خدمات بسته بندی وسایل منزل نیز توسط شرکت حمل و نقل وباربری مرکز تهران نیز انجام می شود برای دریافت نمونه های بسته بندی می توانید به صفحه بسته بندی وسایل منزل به آدرس زیر مراجعه کنید
https://sepandbar.org/new-wp/packing-for-moving/
اگر نمونه های بسته بندی بیشتری نیاز دارید با شماره های باربری مرکز تهران تماس گرفته و از طریق واتساپ یا تلگرام نمونه های بسته بندی را برای شما ارسال خواهند کرد

آیا پرسنل بدونه کامیون هم ارسال می کنید ؟

بله در صورت عدم نیاز به کامیون و یا نیسان می توانید کارگر خالی را نیز از شرکت باربری و اتوبار مرکز تهران سفارش دهید

خدمات اتوبار مرکز تهران به چه صورتی است ؟

اگر برای اثاث کشی نیازمند خدمات اتوبار هستید این شرکت آماده است به صورت فعال به سالها سابقه درخشان در امر اثاث کشی بهترین سرویس دهی حمل بار را برای شما به عمل خواهد آورد و ارائه این خدمات در طول تمام روزهای هفته می باشد

اشتراک در
اطلاع از
46 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید الفتی
5 سال قبل

سلام و درود من دیروز با این شرکت اسباب کشی کردم ، عالی بود ، واقعا ممنون برای همه چیز ، فقط حیف که اسباب کشی من شب بود ، تشکر از پرسنل محترم باربری مرکز تهران

محسن نجم
5 سال قبل

سلام تشکر میکنم از اعضای محترم سپند بار دیروز برای بنده اسباب کشی کردین عالی بود .ممنون

نصرتی
4 سال قبل

سلام و عرض ادب خدمت پرسنل محترم بنده نصرتی هستم چند روز پیش سپند بار شعبه باربری بهشتی برای بنده اثاث کشی انجام دادین .خواستم یه تشکر کرده باشم.ممنون

ریحانه
4 سال قبل

ریحانه هستم از گرگان
۱۰ روز پیش مقادیری از جهیزیه ام رو از تهران خریدم به توصیه فروشنده وبا مشاوره با اتو بار مرکز تهران ،زحمت حمل بار رو به نحو احسن برام کشیدید خیلی راضی بودم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  ریحانه

بسیار عالی هدف باربری مرکز تهران لبخند رضایت شما عزیزان است؛ اسباب کشی و مشاوره شبانه روزی در زمینه باربری وظیفه ما است.

مستانه
4 سال قبل

من از سرویس دهی با کیفیت باربری مرکز تهران برای حمل جهازم به شهر اصفهان استفاده کردم
خیلی راضی بودم و همه چی به نحو احسن انجام شدو همه چی اوکی بود

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مستانه

شرکت حمل بار و باربری سپند بار در محدوده باربری مرکز تهران و بخش‌های دیگر با بکارگیری ماشین‌های باربری استاندارد و تجهیزات پیشرفته و کارگران و رانندگان متخصص در تلاش است امور حمل و جابجایی بار را به نحو احسن به انجام برساند. رضایت مشتریان عزیز پشتوانه ما است.

مسعود
3 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

از باربری مرکز تهران سرویس اثاث کشی منزل رو گرفتم و خدماتی که این شرکت ارائه داد عالی بود بسته بندی اثاثیه منزل طبق روال و اصول خودش انجام شد از باربری سپند بار شعبه مرکز تهران ممنونم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مستانه

رضایت شما مشتریان گرامی دلگرمی ما است؛ کامیون‌های باربری سپند بار مجهز و استاندارد می‌باشند که این امر در کنار رانندگانی باتجربه و کارگرانی متخصص حمل و نقل بار از تهران به اصفهان را به فرآیندی مطمئن برای شما مشتری عزیز مبدل ساخته است.

Manijeh
4 سال قبل
پاسخ به  مستانه

بعد از ۲ سال که از ازدواجم میگذره متاسفانه باید اثاث کشی کنم
متاسفانه بخاطر این که کل سرویسهای جهیزیه ام رنگ شیری روشن دارند نگرانم که حین اثاث کشی کثیف بشند
ولی شنیدم که باربری شما بصورت حرفه ای و عالی بسته بندی اثاثیه رو انجام میدند و به همین علت تصمیم دارم که از باربری مرکز تهران خدمات بگیرم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Manijeh

خوشحالیم که توانستیم بهترین باربری تهران باشیم. شما میتوانید سرویس باربری را به صورت اینترنتی یا تلفنی رزرو نمایید دوست عزیز

آدینه
4 سال قبل

برادرم در تهران زندگی میکنه برای اسباب کشی منزلش از باربری اتوبار مرکز تهران استفاده کرده ،خیلی تعریف میکرد
چه خوب که یه همچین شرکتهایی تو شهر ما یعنی رودبار که زندگی میکنیم هم ایجاد بشه

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  آدینه

البته باربری مرکز تهران به شهر زیبای رودبار خدمات باربری ارائه می‌دهد. این خدمات به صورت برگشتی هم هست. انشالله که بتوانیم شرکتمان را به تمام نقاط ایران زمین گسترش دهیم. تشکر از شما

پرویز امیری
4 سال قبل

مشکل اکثر ما اینه که برای صرفه جویی در هزینه ها تمام امور از جمله اسباب کشی رو میخواهیم خودمون انجام بدیم با تمام مشقت هاش حتی اگر به ما آسیبی واردبشه
من تا دو سال گذشته خودم این کار طاقت فرسا رو انجام میدادم ولی به دلیل حمل بار سنگین الان دچار دیسک شدید کمر شدم
ولی سه هفته پیش از شرکت باربری مرکز تهران خدمات ارزنده ای گرفتم و پشیمون شدم که چرا زودتر اقدام نکردم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  پرویز امیری

هذف ما از ارائه بهترین ماشین باربری و لوازم پیشرفته بسته بندی و همچنین کارگران و رانندگان باربری ماهر، آسایش شما خوبان است.

کمالی
4 سال قبل

کمالی هستم چون خودم ماشین خاور داشتم همه خدمات از جمله بسته بندی حمل اثاثیه وچیدمان منزل جدیدم رو
به شما باربری مرکز تهران سپردم ویه تشکر ویژه از مدیریت محترم شرکت شما دارم بخاطر عملکرد با برنامه شون

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  کمالی

باربری مرکز تهران از انتخاب شما قدردانی می‌کند. تشکر از دیدگاهتون

زانیار
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

مکان مغازه الکتریکی خودم را جدیدا تغییر دادم واز باربری مرکز تهران خدمات ارزنده ای دریافت کردم
از دقت نظر کارگران عزیز شما خیلی تشکر میکنم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  زانیار

درود بر شما آقای زانیار، از شما بابت انتخاب سپند بار به عنوان خدمات دهنده باربری مرکز تهران کمال تشکر را داریم. کارگران حمل و جابجایی بار سپند بار دارای توان بدنی بالا و علم کافی در رابطه با نحوه جابجایی و حمل هرگونه بار هستند

Nader
4 سال قبل

میخواستم از عوامل اجرایی فروشگاه آنلاین باربری مرکز تهران بخاطر ارائه وسایل بسته بندی، مخصوصا اون کارتن های ۵ لایه و اون سلفونهای حبابدار نهایت تشکر رو بکنم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Nader

بله نایلون حبابدار بیشترین نقش را در ضدضربه بودن وسایل ایفا میکند که بهترین نوع آن در بسته بندی اثاثیه و فروشگاه آنلاین به مشتریان عزیز ارائه میشود. تشکر از شما

آزاده
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

من قبل از اقدام به اسباب کشی استرس زیادی داشتم ولی از اونجایی که شرکت شما در طول فعالیت خود با مشتریان مختلف و با روحیات متفاوتی کار کرده
بنابراین مشاوران شما خیلی راحت با مشاوره دادن، موجب کاهش فشار عصبی اینجانب شدند
ممنون از اتوبار مرکز تهران

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  آزاده

بله اسباب کشی پروسه پراسترسی است و ما کاملا به این موضوع آگاهیم. اما با داشتن پکیج کامل اثاث کشی فرآیند اسباب کشی را به امری آسان و گذرا برای مشتریان عزیزمان تبدیل کرده ایم. خوشحالیم که از خدمات مشاوره و اسباب کشی ما رضایت داشتید

زلیخا
4 سال قبل
پاسخ به  آزاده

از باربری مرکز تهران تشکر میکنم بخاطر کارگرهای حمل بار تون این افراد اشخاصی دلسوز، زحمتکش و حرفه ای هستند و دارای فیزیک بدنی مناسبی جهت حمل بار (به خصوص بارهای سنگین) هستند به ویژه در زمان طی کردن مسافت های نسبتا طولانی

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  زلیخا

درود بر شما
حمل اثاثیه سنگین خانگی نیاز به نیروی بدنی بالا + علم کافی از نحوه حمل بار دارد. کارگران حمل بار سپند بار ماهر و ورزیده هستند تا پروسه حمل بار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد

نادیا
4 سال قبل

از باربری مرکز تهران تشکر میکنم بخاطر ارائه مشاوره اسباب کشی و ارائه خدمات بصورت شبانه روزی و بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی به مشتری از جمله خودم
این مقوله از اصلی ترین ویژگی های یک باربری معتبر و قوی هست

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  نادیا

مشاورین باربری سپند بار تمامی جزئیات را برای مشتریان عزیز شفاف سازی می‌کنند . شرط اطمینان اولیه مشتری شفاف سازی و انتقال تمام جزئیات هست. هزینه باربری نیز با کارشناسی دقیق صورت می گیرد تا مشتری گرامی هزینه ای اضفی را متحمل نشود.
ممنون که باربری مرکز تهران سپند بار را انتخاب فرمودید

خادمی
4 سال قبل

من برای اسباب کشی منزلم باربری مرکز تهران رو انتخاب کردم دقت کارگران تون در اثاث کشی خیلی عالی بود و در ضمن من رو راهنمایی کردن که چطور بسته بندی کنم

قدردانی میکنم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  خادمی

با درود خدمت شما مشتری عزیز
یکی از شروط باربری و حمل بار ایمن، کارگران درستکار و با علم کافی است. ارسال بهترین کارگران وظیفه ما است و اگر از خدمات بسته بندی و برخورد کارگران اثاث کشی راضی بوده‌اید بسیار خرسندیم

Maedeh
4 سال قبل

چه خوب که برای هر نوع کالایی ماشینهای مخصوص دارید مثلا فقط برای حمل ونقل کالاهای کوچک وانت بار و برای کالاهای بزرگ کامیون استفاده میکنید واینجوری به صرفه هست ممنون از باربری مرکز تهران

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  Maedeh

با درود
تنوع در ماشین‌های باربری حمل هرگونه بار را ممکن می‌سازد. سرویس وانت بار هم برای حمل بارهای سبک و کوچک بسیار ایده‌آل است.

مبینا
4 سال قبل

یک ماه پیش از باربری شما برای اثاث کشی استفاده کردم وسیله هام سالم سالم یه خال هم بر نداشت وخیلی از این بابت خوشحال بودم
ممنون از باربری خوب مرکز تهران

سیدین
4 سال قبل
پاسخ به  مبینا

من با باربری مرکز تهران یک جابجایی آسان و بدون استرس و فشار رو تجربه کردم چون شرکت شما بهترین سرویس ها را با بالاترین کیفیت و راندمان کاری و مناسب به مشتریانش ارائه میده

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  سیدین

با درود
یکی از دلایل سختی در اسباب کشی بسته بندی و ترس از نحوه جابجایی بار است. خوشبختانه مجموعه سپند بار در باربری مرکز تهران و سایر محدوده ها، با تجربه بالا در جابجایی انواع بار و بسته بندی تمامی لوازم منزل، به جای مشتری بسته بندی می‌کنند تا همه چیز به راحتی پیش رود

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مبینا

با درود و تقدیم احترام
اثاث کشی بی دردسر بدون آسیب به اثاثیه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که خوشبختانه شما با انتخاب باربری مرکز تهران به عنوان ارائه دهنده خدمات توانستید یک تجربه عالی را برای خود به یادگار بگذارید و به ما فرصت ارائه خدمات همه جانبه را بدهید

عادل صفوی
4 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

من نقل مکان داشتم برای همدان از صفر تا صد خدمات باربری شما استفاده کردم در برابر سرویس دهی ارزشمند شما نرخ شرکت شما بسیار پائین بود و خیلی راضی بودم و به این ترتیب بعد از باز نشست شدن با خاطره خوبی به جهت باربری مرکز تهران با تهران خداحافظی کردم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  عادل صفوی

از اینکه با خاطره خوش از تهران رفتید بسیار خوشحالیم
تعیین نرخ باربری پایین جهت رضایت شما عزیزان است

زهرا
4 سال قبل
پاسخ به  مبینا

سلام وقتتون بخیر، ایا کارگران شرکت شما کار بسته بندی وسایل را هم انجام می دهند؟ من میخوام کل وسایل خونه بسته بندی بشه و از تهران به کرمان منتقل بشه؟
چطور میتونم از هزینه ها اطلاع پیدا کنم

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
شرکت باربری و حمل بار سپند بار هرگونه خدمات اسباب کشی و انتقال کالا به سراسر ایران را به بهترین نحو با استفاده از تجهیزات عالی انجام می‌دهد. هزینه حمل بار از تهران به کرمان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که باید براساس اطلاعاتی که شما اعلام میفرمایید تعیین شود.
پشتیبانی شبانه روزی:
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران
۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران
۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران
۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

مشکوری
4 سال قبل

کارتون خوب و عالی بود و کلیه ی کارهای جابه جایی شرکت که تبدیل به یک کابوس بزرگ برامون شده بود رو به راحتی برامون انجام دادید
مشکوری هستم مدیر شرکت

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  مشکوری

با درود مشتری گرامی
بدون شک اثاثیه شرکت شما از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. بسیار خرسندیم که جهت حمل و نقل این اثاثیه از خدمات باربری سپند بار استفاده کردید و رضایت داشتید
تشکر از دیدگاه زیبای شما

Ramon
2 سال قبل

ما از شرکت سپند بار در خواست خدمات باربری در مرکز تهران را داشتیم تجربه ای متفاوت بود ما رضایت کامل داشتیم تشکر

حسینی
2 سال قبل

مجموعه اداری و پشتیبانی بسیار با ادب. پاسخگویی بسیار عالی و با تعهد تشکر از مجموعه سپند بار

مدنی
1 سال قبل

سلام عالی بود شعبه مرکز تهران سپند بار

got to up

شماره های تماس