باربری در محدوده پونک

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

باربری پونک

باربری در محدوده پونک

امروزه حمل و نقل و باربری یکی از کارهای تخصصی به شمار می آید. نداشتن تخصص در حمل بار می تواند صدمات جبران ناپذیری به کالاهای شما وارد کند. باربری پونک با ده ها سال تجربه در زمینه باربری استاندارد به شما کمک می کند تا وسایل خودتان را در اسباب کشی ها یا حمل بار به مناطق دیگر با اطمینان خاطر جا به جا کنید. در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم چرا باربری پونک  یک باربری استاندارد است. و چرا باید باربری پونک را انتخاب کرد.

شماره تلفن باربری پونک همیشه در درسترس حتی در روزهای تعطیل
بر روی شماره های بالا کلیک کنید تا با ما فوری تماس بگیرید

 

معرفی اتوبار پونک

باربری پونک با داشتن تجربه های گران بها در حمل بار و حمل و نقل وسایل منزل و ادارات، سال هاست که در زمینه باربری فعال است. محدوده شغلی باربری پونک تهران به منطقه پونک محدود نشده و برای حمل و نقل و انتقال بار به سایر نقاط کشور نیز می توانید روی آن حساب کنید. تخصص همه آن چیزی است که یک باربری باید دارا باشد. زیرا در زمینه حمل بار و اسباب کشی، اگر به شیوه صحیح عمل نشود می تواند خسارت های بسیاری را به وسایل وارد کند. اتوبار پونک با بهره گیری از متخصصین و وسایل و تکنولوژی های روز اقدام به بسته بندی و بارگیری وسایل کرده و این اطمینان خاطر را به مشتری می دهد که هیچ گونه آسیبی به وسایلی که قصد حمل کردن آن را دارد وارد نشود. نکته دیگری که یک باربری الگو باید داشته باشد، همیشه در دسترس بودن آن است. اتوبار پونک در همه روزهای هفته در دسترس مشتریان و صاحبان بار است. و در طول شبانه روز می توانید روی آن حساب باز کنید.

باربری در محدوده پونک


باربری در محدوده پونک

محدوده پونک یکی از وسیع ترین مناطق پایتخت (تهران) است که در قسمت شمال غربی آن قرار گرفته و از شهرداری منطقه دو تا شهرداری منطقه پنج ادامه دارد. اگر ساکن محله پونک هستید و به دنبال یک باربری در محدوده پونک می گردید می توانید بر روی باربری پونک در تهران حساب ویژه باز کنید این شرکت باربری در غرب تهران است و زیر نظر باربری غرب تهران ارائه خدمات می دهد . باربری پونک با بهره بردن از متخصصان پر شمار، و مشاورین با تجربه، در طول شبانه روز و در تمام ایام هفته این آمادگی را دارد که جواب گوی نیازهای شما باشد. پس اگر در زمینه حمل بار نیاز به مشورت دارید، و یا اینکه به دنبال یک باربری خوب در محدوده پونک هستید کافی است با شماره های اتوبار پونک تماس حاصل کنید.

پونک

باربری پونک همیشه در دسترس

آنچه مشخص است این است که امروزه تعداد بسیار زیادی باربری وجود دارد. همین مسئله باعث شده تا مشتریان دچار یک سردرگمی بزرگ شوند. برخی از این باربری های تازه کار به صورت واسطه کار می کنند و می توانند شما را داخل دردسر بیاندازند. به علاوه اسباب کشی و حمل بار کاری است تخصصی، که نیاز به وسایل تخصصی و نیروی کار متخصص دارد. اتوبار و حمل بار پونک یکی از باربری های بزرگ شهر تهران بوده و با بهره گیری از متخصصین و وسایل تخصصی، کار بسته بندی و ارسال بار را انجام می دهد. مهم تر از آنچه گفته شد، همیشه در دسترس بودن باربری پونک است. در اتوبار پونک این شما هستید که تشخیص می دهید بارتان در چه زمانی بارگیری و بسته بندی شود. و در چه زمانی تحویل داده شود. این باربری در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی با شیفت های مختلف در حال فعالیت است و می تواند این اطمینان خاطر را به مشتری بدهد که هرگز کارش بر روی زمین نمی ماند.

حمل اثاثیه منزل در پونک

بسته بندی صحیح لوازم امری مهم در باربری

اسباب کشی و حمل بار یکی از کارهای مشکل و البته پیچیده است. همیشه یکی از دغدغه های مشتریان این است که بسته بندی لوازم شان به درستی انجام شود، و صدمه ای به وسایل و بارهایشان وارد نشود. پروسه اسباب کشی یک پروسه طولانی و سخت است. و بر خلاف تصور عامه، این نیست که شما با یک وانت بار یا کامیون کلیه وسایل را پر کنید و سپس تخلیه کنید. هرگز اشتباه نکنید و این مسئله را عادی در نظر نگیرید. در پروسه اسباب کشی، و حمل بار اولین مرحله بحث بسته بندی صحیح وسایل است. متخصصین ما در باربری پونک با بهره بردن از وسایل استاندارد و روز دنیا عمل بسته بندی را به صحیح ترین شکل ممکن انجام می دهند. بسته بندی اثاثیه منزل و یا خانه نیازمند برخی از امکانات ویژه است. البته خودتان هم می توانید بسته بندی وسایل را انجام دهید. اما پیشنهاد ما این است که حتماً از تجارب مشاورین ما در اتوبار پونک هم بهره ببرید. به عنوان مثال اگر خواستید خودتان بسته بندی را انجام دهید؛ در حالت کلی بهتر است از لوازمی مثل چسب، سلفون، ضربه گیرهای حباب دار، کارتن های بسته بندی سه لایه و پنج لایه ضخیم، کیف های زیپ داری که برای بسته بندی لوازم رخت خواب استفاده می شود و … سود ببرید.

باربری و اتوبار پونک

حمل وسایل با باربری پونک

پس از انجام عمل بسته بندی، نوبت به حمل وسایل می رسد. در قدیم ترها شیوه حمل وسایل این گونه بود که یک کامیون را خبر می کردند و بعد همه اقوام و عوامل خانه کمک می کردند تا وسایل را داخل کامیون جای دهند. و چند ساعت بعد، در مقصد آن ها را تخلیه کنند. به طور معمول هم لااقل به چند وسیله آسیب وارد می شد و دچار خرابی می شدند. امروزه ولی باربری ها این وظیفه را بر عهده دارند. باربری پونک با استفاده از کامیون های استاندارد حمل بار، و به کمک نیروی متخصص این کار را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان انجام می دهد. در این کار تخصص ما اعتبار ماست. کامیون های استاندارد باربری پونک تهران، مسقف بوده و دارای یک لایه موکت محافظ می باشد. تیم حمل وسایل باربری که یک تیم چهار نفره متخصص است همراه با کامیون حمل بار فرستاده می شود تا اسباب و وسایل شما را به شیوه صحیح در کامیون حمل بار بارگیری کنند. پس از بارگیری، کامیون به مقصد جدید و مورد نظر مشتری رفته و همان تیم چهار نفره، وظیفه تخلیه بارها را به شیوه صحیح بر عهده خواهند داشت.

مشاوران تخصصی اسباب کشی منزل باربری پونک برای انواع بسته بندی اثاثیه منزل توصیه‌هایی دارند :

در این ادامه مطلب به بسته‌بندی کفش وسپس آینه‌ها و وسایل مهم و ضروری منزل می پردازیم:

خانمها علاقه زیادی به کفش دارند، انواع کفشها را در جا کفشی خانه خود جای داده‌اند. کفش مجلسی پاشنه بلند رنگی، کفش مجلسی پاشه بلند مشکی، کفش اسپرت اداری، کتونی سفید پیاده روی، کتونی باشگاه، کفش کوه و… همینطور آقایان که از کفش های نسبتا کمتری از خانم ها دارند. استفاده از انواع کفش در شرایط و مکانهای مختلف بسیار جذاب است. اما جا‌به‌جایی این کفشها اگر درست انجام نگیرد، شما در نهایت جعبه‌ای از کفشهای آسیب دیده خواهید داشت.

مشاوران حرفه‌ای ما در باربری پونک توصیه‌هایی برای بسته بندی کفشهای شما دارند:

 1.  کفشهای خود را مرتب کنید و تصمیم بگیرید که برای روز جا‌به‌جایی و رو‌زهای باقیمانده به کدامیک از آنها احتیاج دارید.
 2.  کفشهایتان را با توجه به نوع، ارزش و غیره دسته بندی نمایید.
 3. هر جفت کفش را جداگانه بسته بندی نماید.
 4.  وسایل مناسب برای بسته بندی کفش را تهیه نمایید.
 5.  با بسته بندی کفشهایی که کمتر میپوشید شروع کنید.
 6. راهنمایی‌های ما برای بسته بندی را به کار ببرید.
 7.  برچسب هر جعبه با نوشتن جزئیات را فراموش نکنید.

اثاث کشی و بسته بندی در پونک

مرحله ۱: کفشهای خود را مرتب کنید.

هزینه اثاث کشی شما بطور مستقیم به حجم کالای شما بستگی دارد. بنابراین، اگر کفشهایی را که دیگر نیازی به آنها ندارید یا کفشهایی که کهنه شده اند را نیز بسته بندی نمایید و با خود جا به جا کنید، پول زیادی را هدر میدهید. هنگام مرتب کردن کشهایتان نکات زیر را بخوانید و آنها را انجام دهید:

 • از بین بردن کفشهایی که آسیب دیده اند یا فرسوده شده اند.
 • فروش یا اهدای کفشهایی که شما به هرعلتی دیگر نمی پوشید. (اهدای کفش هایی که کمتر می پوشیدید یک کار پسندیده است)
 • کفشهایی که با سبک زندگی جدید شما سازگار نیستند.
 • از قانون حکومت یکساله استفاده نمایید.

هر جفت از کفشهایتان که یکسال است از آن استفاده نکرده اید را یا بفروشید یا اهدا کنید یا دور بیندازید.البته به غیر از کفشهایی که به دلایل احساسی نگه داشته اید مانند کفش عروسی شما یا هدیه از سمت مادر و پدر و فامیل.

مرحله ۲: کفشهایتان را با توجه به نوع، ارزش، اندازه و غیره دسته بندی نمایید.

بهترین روش برای بسته بندی کفش، دسته بندی آنهاست. مثلاً:

 • بر اساس اندازه (چکمه های بالا یا پایین زانو)
 • بر اساس نوع ( مخصوص دویدن یا پیاده روی، پاشنه بلند یا صندل، چکمه یا مجلسی)
 • بر اساس میزان استفاده (این مورد می تواند مفیدترین روش باشد)
 • بر اساس مواد (مثلا کفشهای چرم در یک جعبه قرار گیرند. برای جلوگیری از آسیب کفشها می توانید از این مورد استفاده نمایید)

مرحله ۳: هر جفت کفش را جداگانه بسته‌بندی نمایید.

برای بسته بندی اصولی کفش ها نکات زیر را رعایت نمایید:

 • کفش ها را از لحاظ آسیب دیدگی چک کنید. اگر مشکلی داشتند یا خودتان رفع نمایید یا برای تعمیرات به کفاشی محل خود ببرید. تعمیر کفشها از آسیب دیدگی بیشتر آنها در هنگام اسباب کشی جلوگیری می نماید. به این نکته توجه داشته باشید که آیا هزینه تعمیرات کفشتان مقرون به صرفه است؟ اگر نیست شاید نباید زحمت بسته بندی این کفش را بکشید!
 • کفش ها را تمیز کرده و سپس کاملاً خشک نمایید، کفش مرطوب احتمال آسیب دیدگی بیشتری را در حین باربری دارد. می توانید برای جذب رطوبت در داخل آنها تعدادی دستمال کاغذی بگذارید.
 • داخل کفش ها را از کاغذ پر کنید تا شکل خود را حفظ نمایند. کفش های شما در حین حمل و نقل با فشار ناگهانی مواجه خواهند شد.

مرحله ۴: وسایل مناسب برای بسته بندی کفش را تهیه نمایید.

حالا که به این مرحله رسیدیم حتما کفشهایی که بسته بندی می کنیم ارزشمند هستند، پس ارزش سرمایه گذاری را دارند. از باربری پونک سپندبار وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی آنها را فراهم نمایید.

 • جعبه های چند لایه
 • نوار بسته بندی با کیفیت
 • ضربه‌گیر
 • برچسب

برای تهیه لوازم بسته بندی وسوسه نشوید که از لوازم بازیافتی استفاده کنید. جعبه های قدیمی، روزنامه های باطله و کیسه های پلاستیکی همگی به کفشهای شما آسیب میزنند. مخصوصا کیسه های پلاستیکی در گرما میتواند باعث از بین رفتن کفشهای شما بشود.

وسایل بسته بندی

مرحله ۵: با بسته بندی کفش هایی که کمتر می پوشید شروع نمایید.

به هر حال شما به تعدادی از کفشهای خود تا روز اسباب کشی نیاز دارید. بهتر است بسته بندی را بر اساس کفشهایی که کمتر استفاده مینمایید شروع کنید مثلا از کفش هایی که مناسب فصل جاری نیستند یا کفش هایی که برای مناسبت ها یا ورزش های خاص هستند شروع نمایید.

مرحله ۶: راهنمایی‌های پرسنل اتوبار پونک برای بسته بندی را به کار ببرید.

جعبه های کفش را درون جعبه های مخصوص حمل و باربری پونک قرار دهید. و در جعبه ها چند مرحله چسب بکشید. داخل جعبه ها ابتدا کفشهای سنگینتر و سپس کفشهای سبکتر را قرار دهید. پرسنل ما در اتوبار پونک همیشه به این مسئله دقت لازم دارند که در هنگام چیدمان در اتومبیل های باربری بر روی جعبه های کفش جعبه های سنگینی قرار ندهند.

مرحله ۷: برچسب هر جعبه با نوشتن جزئیات را فراموش نکنید.

بعد از اینکه بسته بندی را تکمیل کردید بر روی جعبه ها برچسب بزنید. اما با نوشتن تنها عبارت کفش این برچسب کمک زیادی به شما نمی کند. باید نوع کفش و اولویت و ارزش آن جعبه برای شما یا جنس کفش ها را دقیقا بر روی جعبه ها بنویسید.

هفت مرحله اسرار بسته بندی کفش را با شما در میان گذاشتیم. البته اگر شما زمان لازم برای انجام این مراحل را ندارید، پرسنل بسته بندی باربری پونک این مراحل را با حوصله و منظم برای شما انجام میدهند. شما میتوانید از خدمات بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی اتوبار پونک استفاده نمایید و کفش های خود را بصورت طبقه بندی شده، به خانه جدیدتان حمل نمایید.

چسپاندن لیبیل رو کارتن ها

مشاوران تخصصی حمل اثاثیه منزل باربری پونک برای بسته بندی آینه های شما توصیه هایی دارند:

بسته بندی آینه ها کار ساده ای است اگر شما مراحل زیر را رعایت نمایید:

 1.  مواد بسته بندی با کیفیت خوب تهیه نمایید.
 2.  با استفاده از نوار بر روی آینه یک X بزرگ بنویسید.
 3. از محافظ گوشه برای محافظت از لبه های آینه از آسیب استفاده کنید.
 4.  سطح آینه را با یک لایه مقوا پوشش دهید.
 5. سطح آینه را با یک لایه از پلی استایرن بپوشانید.
 6. آینه را داخل یک جعبه مخصوص قرار دهید.
 7. جعبه را به وضوح در همه طرف برچسب گذاری کنید.
 8.  در هنگام حرکت و جا به جایی آینه را به صورت عمودی نگه دارید و هیچ چیزی روی آن قرار ندهید.
 9.  در نگهداری آینه دقیق عمل نمایید.

مرحله ابتدایی بسته بندی آینه ها در اسباب کشی: مواد بسته بندی با کیفیت خوب تهیه نمایید.

در سرمایه گذاری برای مواد بسته بندی با کیفیت خوب شک نکنید. تمام این سرمایه گذاری ارزشمند است و باعث انتقال مفید مجموعه لوازم منزلتان به خانه جدید بدون آسیب می شود. می توانید مواد مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل را از باربری پونک تهیه نمایید. شما برای بسته بندی آینه‌ها به لوازم زیر نیازمندید.

 • نوار بسته بندی
 • پلاستیک ضربه گیر حبابدار
 • پتو یا پارچه جهت انتقال
 • محافظ گوشه
 • فوم محافظ
 • جعبه مخصوص

مرحل دوم: با استفاده از نوار بر روی آینه یک X بزرگ بنویسید.

X ساده روی شیشه آینه تا حد زیادی از آینه شما محافظت مینماید. با استفاده از نوار بسته بندی برای ایجاد X در سطح آینه خود استفاده نمایید. این عمل میتواند از شکست آینه جلوگیری نمایید. همچنین اگر خطری شیشه آینه را تهدید نکتد این عمل برای محافظت از قاب آینه نیز مفید است.

اگر میخواهید آینه هایتان را حرفه ای جابجا نمایید، توصیه های مشاوران حرفه ای اسباب کشی باربری پونک را جدی گرفته و X را فراموش نکنید.

آینه

مرحله سوم: از محافظ گوشه برای محافظت از لبه های آینه از آسیب استفاده کنید.

برای حفاظت از آینه‌ها در حمل اثاثیه منزل باید به مواردی بیش از شیشه ها فکر نمایید. قاب آینه در حفاظت از آن بسیار حیاتی است و اگر قاب آینه آسیب ببیند، آسیب شیشه آینه هم خیلی دور نخواهد بود. گوشه‌های قاب نیز نقش مهمی دارند و برای حفاظت از گوشه های قاب آینه‌ها هم باید تدبیری بیندیشید. اگر آینه های شما قابی صاف دارند محافظ گوشه براحتی عمل میکند ولی اگر دارای لبه‌های منحنی عجیب و غریب باشند نیاز به اندکی خلاقیت در اثاث کشی منزلتان دارید. مشاوران حرفه‌ای اتوبار پونک بستن محافظهای حبابدار بر روی لبه‌ها را برای شما پیشنهاد میکنند.

مرحله چهارم: سطح آینه را با یک لایه مقوا پوشش دهید.

آینه را به دقت اندازه گیری نمایید. از چاقوی استنلی استفاده نمایید تا به خوبی مقوا را برش دهد و نوار چسب را نیز بکار بگیرید.

مرحله پنجم: سطح آینه را با یک لایه از پلی استایرن بپوشانید.

برای حفاظت کامل آینه هایتان گروه تخصصی باربری پونک پلی استایرن را به شما پیشنهاد می نمایند. یک قطعه از پلی استایرن را در همان اندازه و شکل کارتن برش دهید و سپس آن را در بالای کادر قرار دهید. پس از اینکار بسته بندی خود را با پتوی مسافرتی یا پلاستیکهای محافظ حبابدار تکمیل نمایید. هنگامی که همه این مراحل کامل شد می توانید مطمئن شوید که آینه خود را تبدیل به یک بسته بندی غیرقابل نفوذ کرده اید و نفسی راحت بکشید.

پلی استارین

مرحله ششم: آینه را داخل یک جعبه مخصوص قرار دهید.

اگر آینه شما شکل خاصی دارد بهتر است جعبه آنرا سفارش دهید، اگر آینه بسیار گرانقیمت است می توانید سرمایه گذاری بیشتری کرده و جعبه چوبی سفارش دهید. ما در فروشگاه بسته بندی اتوبار پونک جعبه هایی مناسب آینه ها داریم که از آنها نیز می توانید بهره ببرید. برای حمل آینه های بزرگ جعبه آنرا از هر حادثه و تصادفی در ماشین های اتوبار محافظت میکند.

مرحله هفتم: جعبه را به وضوح در همه طرف برچسب گذاری کنید.

بسیاری از مردم همه کارهای بسته بندی را کامل انجام می دهند اما از این مرحله مهم می گذرند. بسیار اهمیت دارد که شما به اطرافیانتان نشان دهید که کدامیک از جعبه‌ها حاوی شکستنی هستند. آینه ها نیز استثناء نیستند و نیاز به مراقبت ویژه ای دارند. پرسنل حمل بار در پونک همیشه این نکته رابه مشتریان یادآور میشوند. برچسب های شکننده برروی جعبه‌ها این نکته را به افراد یادآور میشوند که احتیاط بیشتری نمایند.

مرحله هشتم: در هنگام حرکت و جا به جایی آینه را به صورت عمودی نگه دارید و هیچ چیزی روی آن قرار ندهید.

قرار دادن هر نوع وسیله‌ای بر پشت یا روی آینه باعث اعمال فشار بر روی آینه می شود. بنابراین اگر شما میخواهید با خیال راحت آینه هایتان را به مقصد برسانید، مطمئن شوید چیزی بر روی آنها قرار نگرفته است. همچنین در نزدیکی آن نیز وسیله ای سرازیر نمی شود یا سقوط نمی کند.

یک ترفند حمل بار وسایل منزل از مجموعه اتوبار و باربری پونک

آینه را پشت یک نیمکت که به دیوار کامیون تکیه داده است قرار دهید. به این ترتیب آینه شما داراری محافظی است که در طول حمل و نقل زیاد حرکت نمی کند.

تیم باربری پونک

مرحله نهم:  در نگهداری آینه دقیق عمل نمایید.

با شتاب و عجله در باز کردن بسته بندی آینه تمام کارهای خوب خود را خنثی نکنید. توصیه ما در مرکز حمل و اسباب کشی پونک این است که آینه ها را درون جعبه خود نگه دارید تا زمانیکه میخواهید روی دیوار آویزان نمایید. در این هنگام جعبه آینه را در نزدیکی آن محل قرار داده و آرام و آهسته آینه را از جعبه خارج نمایید و تمام وقت آنرا درست نگه دارید. سپس آینه را با دقت باز نمایید و به علامت X شیشه توجه کنید. سپس با احتیاط بیشتری آنرا از بسته بندی خارج نمایید.

این نه مرحله توصیه مشاوران تخصصی ما در شرکت اسباب کشی پونک بود، توصیه ها را به کار گیرید تا آینه های خود را سالم به خانه جدید برسانید.

ناگفته نماید که در صورت تمایل شما گروه بسته بندی لوازم حساس در مرکز حمل و نقل اثاثیه پونک تمامی این مراحل را با تخصص و دقت خاص خود برای شما انجام میدهند. تا خاطره ای دل انگیز از اثاث کشی منزلتان برای همیشه در ذهن شما نقش ببندد. اسباب کشی منزل خود را با باربری پونک به یک ماجراجویی هیجان انگیز و جذاب تبدیل نمایید.

فرآیند بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در پونک تخصص ماست. باربری پونک تهران با یک برنامه ریزی دقیق و طرحی روشن با دانستن اینکه چه موقع و از کجا شروع به بسته بندی کنیم، همچنین با ارائه لوازم بسته بندی با کیفیت، حرکت شما به سوی منزل جدید را بدون اندکی استرس برایتان آسان میکند. همچنین تنها با یک تماس از خدمات مشاوره رایگان ما برای اثاث کشی منزلتان بهره ببرید.


اطلاعات مورد نیاز اتوبار پونک

شماره تماس:
۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

محدوده باربری: محله پونک و حومه

در همه ساعات روز و هفته در خدمت شما همشهریان عزیز خواهیم بود.

اشتراک در
اطلاع از
18 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی اسدی
4 سال قبل

ممنونم از پرسنل متخصص و وقت شناستون، بسیار راضی بودیم.

پوریا
4 سال قبل

سلام واقعا باید بگم خدمات باربری پونک عالی بود ممنونم از ارائه خدمات خوبتون همه چی عالی بود . ان شالله این خدمات بتونه فوق‌العاده تر بشه

سپند بار
4 سال قبل
پاسخ به  پوریا

خوشحالیم که برای جابجایی بار، سپند بار برگزیدید. دقت و ظرافت در حمل بار در عین در نظر گرفتن تعرفه‌های باربری مناسب استراتژی همیشگی ما است تا شما مشتریان گرامی راضی باشید.از شما بابت انتخاب باربری پونک سپاس گزاریم؛

سالاری
4 سال قبل

شرکت باربری پونک بار سپند بار خدمات تخصصی اثاث کشی منزل رو انجام میده ممنون از باربری پونک برای ارائه سرویس دهی خوبتون

انصاری
4 سال قبل

ممنون از خدمات خوبتون در باربری پونک

جباری
3 سال قبل

شرکت باربری و اتوبار پونک یک تیم تخصصی برای اثاث کشی منزل در محدوده پونک هستش

نوید
3 سال قبل

یک اسباب کشی تخصصی با رعایت اصول اخلاقی رو فقط باربری پونک میتونه به درستی انجام بده ممنون از باربری پونک برای سرویس دهی خوبش و ممنون از سپند بار برای معرفی باربری پونک

حسینی
2 سال قبل

ما از باربری پونک درخواست خدمات کردیم سرویس دهیشون خوب بود راضی بودیم

علی فریدی
2 سال قبل

سرویس دهی باربری پونک به چه صورتی هست میشه راهنمایی کنید لطفا؟

علی فریدی
2 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

ببخشید خدمات بسته بندی هم دارید؟

علی فریدی
2 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

چند روز زودتر باید سرویس رو از سپند بار رزرو کنیم

صادق کرمی
2 سال قبل

ما سالهاست داریم اسباب کشی می کنیم اما شرکتی که بتونه خدماتش حرفه ای و درست و حسابی باشه کم دیدم ما از باربری پونک درخواست خدمات اسباب کشی کردیم سرویس دهیشون خیلی خوب بود پیشنهاد می کنم

ملیکا
2 سال قبل

باربری پونک خدماتشون واقعا با شرکت های باربری دیگه متفاوت هست ، بنظرتون باربری بهتر از باربری پونک هم داریم؟
من که فکر نمیکنم شرکت دیگه ای باشه همچین خدماتی رو ارائه بده

بیگ زاده
2 سال قبل

از خدمات باربری پونک کمال تشکر را دارم ممنون از مدیریت باربری پونک تهران

شکیبای
3 ماه قبل

بی شک سپند بار یکی از بهترین باربری های غرب تهران هست هم در ضمینه حمل اثاث هم در ضمینه بسته بندی ما که چند ساله استفاده میکنیم و راضی هستیم تو این وضعیت گرانی مگه میشه وسیله خرید خدا از نیروهای سپند بار راضی باشه بی نقص بی ایراد بدون اینکه کوچکترین خط و خش روی وساییل سنگین بنده بیفته جابجا کردن واقعا این جور نیرو ها مستحق انعام گرفتن هستند حیف که من دستم خالی بود نتونستم انعام زیاد بدم .خلاصه در این وضعیت گرانی شرکتی چون سپند بار واقعا نعمته اگه کار اسباب کشی داخل تهران دارید بی شک و تردید تماس بگیرین عالی ترین اثاث کشی طول زندگیتونو تجربه کنید .ممنون از مدیر محترم سپند بار و تشکر از تک تک پرسنل و نیروهایش امیدوارم همیشه تنتون سالم و سربلند باشید

got to up

شماره های تماس