موارد ضروری که هنگام انتخاب یک شرکت باربری نباید از آن ها غافل شوید

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

موارد ضروری که هنگام انتخاب یک شرکت باربری نباید از آن ها غافل شوید

موارد ضروری که هنگام انتخاب یک شرکت باربری نباید از آن ها غافل شوید

 عوامل موثر در انتخاب شرکت باربری

انتخاب یک شرکت مناسب برای اسباب کشی می تواند یک پروسه طاقت فرسا می باشد. حال به بیان موارد ضروری که هنگام انتخاب شرکت باربری که نباید از آن ها غافل شوید ، می پردازیم.

اکثر مردم ، حتی اگر اسباب کشی به بهترین نحو انجام شود از اسباب کشی متنفرند. فرایند هولناک بسته بندی تمامی اثاثیه منزل ، بارگیری آن ها در کامیون باربری و تخلیه آن در خانه یا آپارتمان جدید همگی از سخت ترین و استرس زاترین مراحل اسباب کشی می باشد. در حالی که هیچ راهی برای جلوگیری از این بخش های اسباب کشی وجود ندارد ، روش هایی برای کاهش میزان استرس وجود دارد. انتخاب یک شرکت باربری مناسب برای اسباب کشی خود یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از تجربه یک اسباب کشی بدون استرس است.

با توجه به اینکه در هنگام اسباب کشی مخاطرات بالا هستند. انتخاب یک اتوبار مناسب می تواند استرس ناشی از اسباب کشی را به شدت کاهش دهد. برای کمک به اسباب کشی شما تا حد ممکن صاف ، در این مقاله نکات مهمی وجود دارد که همیشه باید هنگام انتخاب یک شرکت باربری آن ها را مد نظر داشته باشید.

داشتن مجوزهای لازم شرکت باربری

قبل از انتخاب شرکت باربری اطمینان حاصل کنید که کسب و کار آن ها  قانونی و مجاز است و به عنوان یک شرکت اسباب کشی زیر نظر اتحادیه باربری عمل می کند. همچنین ، از داشتن گواهی نامه و مجوز معتبر کلیه رانندگان اطمینان حاصل کنید ، به خصوص در سفرهایی که کامیون شرکت باربری به تنهایی به خانه جدید سفر می کند.

ارائه بیمه نامه معتبر در شرکت حمل و نقل

آیا شرکت باربری وسایل منزل شما را بیمه می کند؟ در صورت آسیب دیدن یا سرقت از کامیون شرکت باربری ، آیا کسی هزینه جبران خسارات وارده به کالاهای خانگی را پرداخت می کند؟ این ها سوالاتی هستند که باید قبل از انتخاب اتوبار برای جابجایی اثاثیه خود از شرکت باربری بپرسید.

با توجه سهولت دسترسی به سایت های طبقه بندی شده آنلاین ، بسیاری از افرادی که خودشان کامیون دارند ، آخر هفته ها مشاغل شرکت باربری بدون مجوز را اداره می کنند. این افراد دارای مجوزهای رسمی نمی باشند و اگر هر اتفاقی برای اثاثیه شما در هنگام حمل و نقل رخ دهد ، هیچ گونه جبران خساراتی را برعهده نمی گیرند. پس بهتر است قبل از انتخاب شرکت باربری مورد نظر حتما به داشتن بیمه نامه معتبر آن شرکت توجه ویژه ای داشته باشید.

ارائه بیمه نامه معتبر
بیمه نامه معتبر شرکت های باربری

داشتن سابقه و تجربه کافی برای انتخاب شرکت باربری

هر شرکتی مجبور است از جایی شروع کند ، اما هیچ مشتری نمی خواهد وسایل شخصی آن ها توسط افراد کم تجربه و بی دقت جابجا شود. همیشه به سراغ استخدام یک شرکت معتبر که حداقل پنج سال در این صنعت فعالیت داشته باشد ، بروید. بیشتر شرکت های باربری داشتن سال ها تجربه را تأیید می کنند. برای راستی آزمایی داشتن تجربه و سابقه شرکت های باربری لیستی از فعالیت و سوابق کاری آن ها را بخواهید ، کمی در اینترنت در مورد آن ها تحقیق انجام کنید ، به طور کلی هر آنچه را که لازم است انجام دهید تا تأیید کنید شرکت باربری که انتخاب می کنید معتبر است.

اتوبار سپند بار با داشتن سابقه درخشان یکی از معتبرترین شرکت های باربری می باشد که تمامی مشتریان می توانند تمامی امور اسباب کشی منزل خود را با خیالی راحت به آن ها بسپارند.

داشتن دانش و تخصص کافی برای جابجایی برای انتخاب شرکت باربری

هر صنعتی پر از تخصص است و صنعت باربری نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از شرکت ها صرفاً روی اسباب کشی های محلی و درون شهری تمرکز می کنند و برخی دیگر از اتوبارها در جابجایی بین شهری و حتی بیثن المللی تخصص دارند.

برخی از اتوبارها پیشنهاد می دهند که کار جابجایی اثاثیه را خودتان انجام دهید، به مشتریان امکان می دهد لوازم خانگی خود را بسته بندی کرده و شرکت باربری تنها وظیفه حمل و انتقال لوازم را به مقصد برعهده بگیرد. درک این نکته ضروری است که هر شرکتی را که انتخاب می کنید ، حتما باید دارای نیروهای  متخصص کمکی برای جابجایی و بسته بندی اسباب و اثاثیه باشند.

هنگام انتخاب باربری به این مسئله توجه داشته باشید که نیروهای آن ها دارای دانش و تخصص کافی برای جابجایی اثاثیه باشند تا از به وجود آمدن حوادث و اتفاقات درحین جابجایی اثاثیه جلوگیری شود. زیرا استخدام پرسنل بدون دانش تخصصی و مهارت برای شغلی که خارج از تخصص آن ها باشد می تواند برای شما گران تمام شود.

داشتن دانش و تخصص کافی برای جابجایی
داشتن دانش و تخصص کافی برای جابجایی

مقرون به صرفه بودن هزینه جابجایی و اسباب کشی برای انتخاب باربری

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده آیا یافتن یک جابجایی و اسباب کشی بدون دردسر با قیمت مناسب امکان پذیر است. هنگامی که می دانید نیازمند به استخدام یک شرکت باربری برای اسباب کشی خود هستید ، برای انتخاب یک شرکت باربری متناسب با دامنه بودجه خود شروع به جستجو کنید. شرکت های باربری با توجه به خدماتی که ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شما با توجه به نیازهای خود سعی کنید اتوباری که متناسب با بودجه تان می باشد را انتخاب کنید.

اتوبار سپندبار تمامی قیمت و تعرفه های آن ها زیر نظر تعاونی های باربری می باشد و به مشتریان خود با توجه به خدماتی که می دهند قیمت های بسیار مقرون به صرفه را پیشنهاد می دهند.

مقرون به صرفه بودن هزینه جابجایی و اسباب کشی
مقرون به صرفه بودن هزینه اسباب کشی

برآورد هزینه ها به صورت حضوری توسط باربری

تخمین هزینه آنلاین و تلفنی هرگز تضمین برای برآورد هزینه ها نمی شود. بهتر است ، به دنبال یک شرکت اتوبار باشید که مایل به ارائه تخمین حضوری هزینه ها به صورت رایگان باشد. همچنین ، از گرفتن برآورد هزینه ها از بیش از یک شرکت نترسید. برآوردهای متعدد نشانگر بهتری از قیمت مناسب می دهد. این فرایند همچنین می تواند به شما کمک کند تشخیص دهد که کدام  شرکت باربری صادقانه عمل می کند و کدام یک از واحدها قیمت غیر منصفانه را به شما اعلام می کنند.

ارائه قرارداد کتبی اتوبار

شرکت های باربری موظف هستند یک قرارداد کتبی را به مشتری ارائه دهند که شامل شرح وظایف هر دو طرف باشد. مشتریان باید قرارداد را به طور کامل بخوانند و اطمینان حاصل کنند که تمامی بندهای آن را درک می کنند. در صورت بروز هر گونه اتفاق غیرمنتظره در حین اسباب کشی ، داشتن قرارداد کتبی مشخص می کند که اتوبار در مقابل چنین حوادثی چه وظایفی برای جبران خسارات دارد.

ارائه قرارداد کتبی
قرارداد کتبی برای انتخاب شرکت باربری

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس