حمل اثاثیه منزل در تهران

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

حمل اثاثیه منزل در استان تهران

حمل اثاثیه منزل در تهران

حمل اثاثیه منزل اگر آسان یا سخت باشد و یا اگر می خواهید کار حمل اثاثیه منزل را انجام دهید مطمناً باید در این زمینه نکاتی را رعایت کنید ، حمل اثاثیه منزل در هر صورت باید انجام شود اما بعضی از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی برای حمل اثاثیه منزل مطمنا دچار مشکلاتی در این زمینه می شوند و همین دلسردی از کار اثاث کشی و حمل اثاثیه باعث شده است که بعضی از افراد کار حمل اثاثیه منزل را سخت بدانند و در این راستا دچار مشکلات شده باشند ، از این رو ما در این مقاله به کلیاتی در مورد اثاث کشی و حمل اثاثیه پرداخته ایم که امیدواریم در این مقاله به تمامی سوالاتی که برای اسباب کشی در ذهن شماست پاسخ صحیح را ارائه دهیم ، باربری زعفرانیه خدمات تخصصی اسباب کشی را انجام می دهد.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل

اگر کار حمل اثاثیه توسط یک شرکت معتبر باربری انجام شود وقتی که اسباب کشی شروع می شود معمولاً آسان و بدونه دردسر این کار می تواند انجام شود ولی با توجه به مشکلاتی که شاید در اسباب کشی های قبلی داشته اند کار اسباب کشی برایشان بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و کار اسباب کشی را یک کار سخت و طاقت فرسا در نظر گرفته اند ، از این رو شرکت باربری و اتوبار سپند برای جهت امور حمل اثاثیه و جابجایی بارهای شما به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته امور حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل را ارائه می دهد این شرکت با داشتن تخصص کافی در زمینه اسباب کشی و استفاده از نیرویی حرفه ای همیشه به فکر آن بوده است که یک اسباب کشی بی دردسر و بدونه مشکل را با رعایت کردن تمامی اصول اسباب کش برای شما به عمل آورده باشد و توانسته باشد یکی از بهترین انتخاب های شما برای حمل اثاثیه شما باشد ما همیشه به این فکر بوده ایم که بهترین راه کارهای اسباب کشی را برای شما انجام دهیم تا در حین حمل اثاثیه دچار هیچگونه مشکلی در این زمینه نشوید.

قیمت حمل اثاثیه منزل

قیمت حمل اثاثیه منزل

از کارهای مهم در زمینه اسباب کشی و حمل بار می توان به قیمت حمل اثاثیه منزل اشاره کرد که بعضی از شرکت های جابجایی اثاثیه منزل در مرحله اول وقتی با آنها تماس می گیرید یک نرخ را به شما اعلام می کنند و وقتی که کار جابجایی اثاثیه منزل انجام شد یک قیمت دیگری را برای شما حساب می کنند که این زیاد نمی تواند جالب باشد و می تواند حتی برای شما بسیار ناراحت کننده باشد ، همین کار باعث شده است که اطمینان شما از بعضی از شرکت های اسباب کشی سلب شود و خواسته باشید که با یک شرکت معتبر در زمینه حمل اثاث منزل استفاده کنید ، شرکت سپند بار با کارشناسانی معتبر در زمینه جابجایی اثاثیه منزل قیمت حمل اثاثیه منزل را به صورت دقیق به شما اعلام می کند و برای انجام تمامی کارها فاکتور رسمی را ارسال می کند تا نگرانی شما را برای قیمت حمل اثاثیه منزل کاهش دهد و بهترین خدمات را برای شما به عمل آورد

در ادامه این مقاله سعی کرده ایم تا نکات اسباب کشی و نحوه انجام حمل اثاثیه را برای شما برای در این مقاله بنویسم تا مشکلاتی که در این امر دارید برای شما رفع شود و ابهاماتی که در مورد نرخ حمل اثاثیه وجود دارد را توانسته باشیم حمل کنیم

حمل اثاثیه منزل در تهران

نرخ کرایه کامیون و قیمت کارگر برای اسباب کشی

 1. هزینه کرایه کامیون بین  می باشد که این قیمت بسته به مسیرهای داخل تهران فرق می کند
 2. هزینه کارگر  می باشد که این هزینه زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد
 3. دستمزد کارگر ها برای طبقات اول تا چهارم  می باشد و برای طبقات بالاتر هر طبقه برای هر طبقه افزیش می یابد که این دستمزد برای طبقات بالاتر به صورت توافقی می باشد
 4. نرخ کرایه ماشین برای مسیرهای داخل تهران و مسیر های نزدیک همانطور که خدمات شما توضیح دادیم  می باشد که بستگی به دور بوده و یا نزدیک شدن مسیرهای شما دارد

هزینه حمل وسایل سنگین در اثاث کشی

هزینه جابجایی اثاثیه منزل که سنگین می باشد فرق می کند که این وسایل شامل : گاو صندوق ، پیانو ، ساید بای ساید ، تردمیل ، شیشه های میزنهارخوری ، یخچال های بالای ۱۲ فوت و بوفه های شیشه ای فرق می کند ، هزینه حمل این وسایل به صورت توافقی می باشد و در زمانی که شما با شرکت حمل و نقل سپند بار تماس می گیرید کارشناسان این شرکت مشاوره را در زمینه اسباب کشی و هزینه های حمل وسایل سنگین در اثاث کشی را به شما اعلام می کنند این قیمت ها زیر نظر مرکز اصناف و بازرگانان می باشد که هر ساله به سایر شرکت های باربری اعلام می کنند در خدمت شما هستیم تا پروسه باربری و حمل اثاث منزل را برای شما به عمل آورده و خدماتی نوین را به شما عزیزان ساکن تهران ارائه دهیم هدف از ارائه این خدمات ارائه سیستمی نوین در عرصه حمل بار است و در همین راستا توانسته ایم خدماتی حرفه ای را به مشتریانمان ارائه دهیم در کنار شما عزیزان ساکن تهران هستیم و فقط با یک تماس به صورت شبانه روزی خدماتی حرفه ای را ارائه می دهیم

چطور کار حمل اثاثیه را انجام دهم ؟

چطور کار حمل اثاثیه منزل را انجام دهیم ؟

حمل اثاثیه و اسباب کشی اگر شما طبق روال پیش نروید مطمن باشد در زمان اسباب کشی دچار مشکلاتی خواهید شد ، پس مطمناً در هر کاری باید طبق اصول و ظوابط آن کار پیش رفت و اگر در آن زمینه تجربه کافی را نداشته باشیم بهتر است که کار را به دست متخصص خود آن کار بسپاریم تا کار را با بهترین نحو ممکن برای شما انجام بدهد از این رو شرکت باربری سپند بار خدمات خود را در زمینه اسباب کشی ارائه می دهد که جز یکی از بهترین باربری های استان تهران می باشد که این خدمات را در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و مهمتر از هر چیزی امور بسته بندی وسایل منزل ارائه می دهد اگر قصد دارید تا جابجا شوید این شرکت در خدمت شماست و به تمامی موارد حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی خواهد پرداخت و تمامی انتظارهایی که شما از یک شرکت باربری دارید به شما ارائه دهد اگر قصد دارید تا درباره شرکت سپند بار بیشتر بدانید لطفا اینجا را کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت کسب کنید ، چون در هر اسباب کشی باید از بهترین ها برای حمل بار استفاده کرد و به تمامی گزینه های اسباب کشی بله را تحویل داد این شرکت حمل و نقل جز محدود باربری هایی است که خدمات تخصصی اثاث کشی صفر تا صد را انجام می دهد ، ما در این شرکت به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود اگر سوالی در زمینه اسباب کشی داشتید در قسمت نظرات سایت با ما در میان بگزارید که این تیم به سوالات شما پاسخ صحیح را ارائه دهند.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

یکی از گزینه های مهم در حمل اثاثیه انجام امور بسته بندی است که اگر کار بسته بندی وسایل منزل را به درستی انجام دهیم در حین حمل بار و اثاث کش منزل دچار مشکل و زدگی نخواهید شد ، هر چه کار بسته بندی وسایل منزل را به صورت حرفه ای تر انجام دهید در حین انجام امورات جابجایی بار دچار مشکل و زدگی نخواهید شد و بارهای شما سالمتر به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید برای بسته بندی و حمل اثاثیه شرکت سپند بار در کنار شما خواهد بود و با وسایل مخصوص بسته بندی کلیه اثاثیه منزل شما را انجام خواهد داد ، تمامی وسایل که مد نظر شماست چه کارتن و ضربه گیر باشد و یا ساک های زیپ دار و یا سلفون باز شرکت سپند بار در کنار شما خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما به عمل خواهد آورد.

حمل اثاثیه منزل

از آنجایی که امروزه به دنبال افزایش جمعیت، مستأجری در جامعه افزایش پیدا کرده است، ما شاهد آن هستیم که حمل بار و اثاثیه‌ی منزل نیز نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. مسلما حمل بار توسط باربری‌های مربوطه صورت می‌گیرد اما نکته‌ی اصلی اینجا است که اثاثیه‌ی منازل با ایمن‌ترین حالت ممکن و به‌کار گرفتن اصولی‌ترین تکنیک‌های جابجایی، انجام شود.

گاهی اوقات افراد تصمیم می‌گیرند که خودشان وسیله‌های منزل را جابه‌جا کنند اما باید دقت داشته باشید که ین کار می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد و حتی سلامت شما را نیز تهدید کند. پس بهتر است این کار را به یک باربری ماهر بسپارید که در این زمینه تجربه دارد و می‌تواند وسیله‌های شما را بدون کوچکترین آسیبی جابه‌جا کند.

ما می‌خواهیم در ادامه کلیاتی در مورد حمل اثاثیه منزل و خدماتی که باربری سپند به شما عزیزان ارائه می‌دهد، آشنا کنیم.

حمل اثاثیه منزل در تهران

هزینه‌ی حمل اثاثیه منزل

به دلیل این که اثاثیه‌ی منزل کاملا شبیه به هم نیستند و میزان آن‌ها نیز از هر منزلی به منزل  دیگر متفاوت است، نمی‌توانیم هزینه‌ی ثابتی را برای حمل این اثاثیه در نظر بگیریم. برای مثال تصور کنید که یک خانه‌ی دویست متری حدود دو کامیون اثاثیه دارد و یک خانه‌ی شصت متری حدود یک کامیون. حال می‌توانیم به خوبی تشخیص دهیم که هزینه‌ی حمل بار این دو منزل با یکدیگر متفاوت است.

به طور کلی، باربری سپند ملاک‌هایی را مشخص کرده است که بر اساس آن هزینه حمل اثاثیه منزل در تهران مشخص می‌شود. اولین ملاک این است که شما چه مسیری را قرار است طی کنید.

 به هر میزان که فاصله‌ی دو مسیر با یکدیگر بیشتر شود، به همان میزان هم هزینه‌های  حمل‌و‌نقل افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این، بسیار مهم است که شما چه تعداد کارگری را از ما می‌خواهید. مسلما دستمزد کارگران به تعداد آن‌ها بستگی دارد و با افزایش تعداد کارگر، افزایش پیدا می‌کند.

دقت داشته باشید که نرخ ثابت دستمزد کارگران به ازای هر چهار طبقه مشخص می‌شود و اگر قرار باشد شما اثاثیه‌ی خود را تا طبقات بیشتر از چهار بالا ببرید، باید هزینه‌های بیشتری را متحمل شوید. بنابراین نمی‌توانیم یک قیمت نهایی از حمل اثاثیه منزل به شما ارائه کنیم!

خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران

خدمات باربری سپند در حمل اثاثیه منزل

حال که تا حدودی با حمل اثاثیه منزل توسط باربری شوند آشنا شدید، خوب است از کلیه‌ی خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه می‌کنیم هم اطلاع پیدا کنید:

 • ما اثاثیه‌ی منزل شما را با ظرافت کامل بسته‌بندی می‌کنیم و سپس آن‌ها را با به کار گرفتن بیشترین میزان دقت حمل می‌نماییم.
 • باربری سپند هم بارهای درون شهری و هم بارهای برون شهری شما را بدون هیچ‌گونه محدودیتی حمل می‌کند.
 • از آنجایی که شرتیط اقتصادی جامعه‌ی امروزی دچار زوال شده است، ما با ارزان‌ترین قیمت ممکن اثاثیه منزل شما را جا‌به‌جا می‌کنیم. علاوه بر این، دستمزد کارگران باربری سپند نسبت به سایر باربری‌ها بسیار اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه است.

حال اگر قرار است اثاثیه‌ی منزل خود را جا‌به‌جا کنید و یا آن‌ها را به شهری دیگر ببرید، می‌توانید با ما که در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما عزیزان خدمات ارائه می‌دهیم، تماس بگیرید.

خدماتی که باربری سپند بار برای حمل اثاثیه انجام می دهد

 • ارائه مشاوره در زمینه حمل بار و حمل اثاث منزل
 • ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای و به روش کشورهای خارجه
 • ارسال نیرو جهت بسته بندی کردن اثاثیه منزل
 • حمل بار درون شهری
 • حمل بار به شهرستان با ماشین های بزرگ برگشتی و ارزان
 • خدمات چیدمان بعد از انجام کار حمل و نقل
 • نصب وسایل برقی اعم از نصب لوستر ، نصب ظرف شویی ، نصب لباسشویی برای بهبود هر چه بهتر سرویس دهی

شرکت سپند به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیلات در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد.

 

خدمات حمل اثاثیه منزل فقط به صورت درون شهری است ؟

خدمات حمل و نقل و باربری سپند بار به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته است و کار حمل بار به شهرستان نیز توسط این شرکت انجام می شود ، در هر ساعت از شبانه روز شما می توانید با شرکت باربری سپند بار تماس بگیرید و از خدمات حمل اثاثیه منزل بهره بگیرید

شماره تلفن حمل اثاثیه منزل برای غرب تهران 44273465-021 است

بله برای خدمات حمل اثاثیه منزل در منطقه غرب تهران 44273465 است شما می توانید به صورت شبانه روزی با این شماره تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره بگیرید

شماره تلفن شرکت حمل اثاثیه منزل سپند بار در شمال تهران 22258554-021 می باشد

در شمال تهران شرکت سپند بار خدمات حمل اثاثیه را نیز به صورت تخصصی ارائه می دهد و می توانید با این شرکت تماس بگیرید و سرویس خود را رزرو کنید

تلفن حمل اثاثیه برای مرکز تهران 88936830-021 است که برای سرویس دهی مرکز است

اگر به خدمات باربری و حمل بار وحمل اثاث منزل در مرکز تهران نیاز دارید این شرکت در محدوده مرکز تهران به صورت فعال سرویس دهی باربری را ارائه می دهد که شما می توانید تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره بگیرید

آیا برای حمل اثاثیه منزل می توانم نیسان را سفارش دهم یا فقط می توانم کامیون سفارش دهم

برای حمل اثاثیه منزل می توانید از سرویس نیسان بار نیز استفاده کنید این شرکت دارای نیسان و وانت نیز می باشد

آیا خدمات سپند بار برای حمل اثاثیه و وسایل منزل به صورت شبانه روزی است ؟

سرویس دهی سپند بار برای ارائه خدمات هر چه بهتر به صورت شبانه روزی می باشد ، در تمامی فصول و در تمام روز های هفته به صورت 24 ساعته کارشناسان برای خدمات حمل بار و ارائه مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما خواهند بود

سپند بار خدمات بسته بندی و حمل بار را نیز انجام می دهد ؟

برای دریافت خدمات بسته بندی و حمل بار نیز می توانید کار را به دست های پرتوان سپند بار بسپارید با تجربه ای بالا در زمینه اثاث کشی در کنار شما خواهیم بود

اشتراک در
اطلاع از
45 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نگین الیاسی
5 سال قبل

سلام و درود واقعا مطلبی که در مورد حمل اثاثیه قرار داید عالی بود ، از شرکت سپند بار درخواست کردم که برای اسباب کشی مزاحمشون بشیم ، تشریف آوردن و بهترین خدمات رو ارائه دادن ، تشکر برای همه زحماتتون

بوریایی
3 سال قبل
پاسخ به  نگین الیاسی

سپند بار برای حمل اثاثیه منزل خدماتی حرفه ای را انجام داد از خدمات این شرکت واقعا متشکرم ، از بسته بندی اثاثیه تا حمل و نقل رو برام انجام دادن از سرویس دهی حمل اثاثیه میشه گفت بهترین ماشین های باربری رو برام ارسال کردن و صفر تا صد رو به صورت تخصصی انجام دادن از خدمات حمل و نقل اثاثیه منزل شرکت سپند بار متشکرم

شاهین عسکری
5 سال قبل

سلام عالی بود مرسی بابت زحماتتون

سعید جعفری
5 سال قبل

سلام تشکر از پرسنل محترمتون عالبیییبیی بود طبق چیزی نوشتین خدمات رو ارائه دادین . هم بسته بندی و هم حمل اثاثیه منزل و چیدمان نیز عالیییی بود . پرسنل های خوش اخلاق و نیرومندتون واقعا زحمت کشیدن . خسته نباشید میگم

افشین نگهدار
5 سال قبل

مرسی بابت زحماتتون

Ali amini
4 سال قبل

Tankyou sepandbar.org

نیازی
5 سال قبل

سلام و درود تشکر فراوان دارم از مدیریت سپند بار مدیریت شما در اسباب کشی بنده واقعا تاثیر گذار بود و جا دارد یه تشکر از کارشناستون که قبل هر کاری برای براورد قیمت فرستادین واقعا آدم شایسته و منصفی را برای کارشناسی برگزیده اید

میلاد درویشی
5 سال قبل

سلام درود بر شرکت سپند بار فقط یه خواهش از مدیریت محترم دارم واقعا قدر پرسنل را داشته باشید چون خیلی زحمت کش هستند ممنون

رها اردکانی
4 سال قبل

سلام بنده خواستم درمورد کارتون یکم بیشتر توضیح بدین البته مشخصه که سپند بار در ضمینه حمل اثاثیه منزل کاملا تخصص دارد ولی بنده هم بسیار وسواس دارم بخصوص در مورد ساید بای سایدم لطف کنید توضیح بدین حملش با چه روش و چگونه انجام میدهین.تشکر فراوان از پرسنل محترم سپند بار

احمد امیری
5 سال قبل

سلام از نوبه خودم یه تشکر ویژه خدمت مدیریت محترم برای مدیریت بی نقص و عالیشون.دراتمام کار بنده به شرکت رفتم و با مدیریت محترم طبق مشاوره قبلی که به من دادند حساب کردم.من با چند شرکت کار کردم ولی تنها شرکتی که حساب کتاب را طبق گفته هاشون انجام دادند سپند بار بوده.تشکر امیری هستم

اشرفی
4 سال قبل

عالیی بود بسته بندی و اسباب کشی و خدمات حمل و نقل واقعا محشر بود و ممنون از این شرکت

زیبا
4 سال قبل

مرسی
کار سپند بار عالیه

مانیا اعظمی
4 سال قبل
پاسخ به  زیبا

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت سپند بار تهران اگه میشه راجب خدماتتون در تجریش بهمون مشاوره بدین بخصوص بسته بندی نمونه کار بزارین که برای انجامش مزاحمتون بشیم

محسن برزگر نصرآبادی
3 سال قبل
پاسخ به  زیبا

سلام خوبین انشاالله من دوشنبه اثاث کشی دارم برآورد قیمت پیشنهادی و نهایی کردن قیمت و توافق اولیه برام خیلی خیلی مهمه
لطفاً درخواست کارشناس دارم. ترجیحاً شنبه شب یا یکشنبه شب بیان

مهری
2 سال قبل

قیمت گذاری باربری سپند بار برای حمل اثاثیه نسبت به سایر شرکت ها خیلی بهتره من از خدمات حمل اثاثیه منزل این شرکت استفاده کردم و واقعا راضی هستم خسته نباشید

بیستون سازه آذران
4 سال قبل

خیلی عالی بود.لایک داره

میثم اردستانی
4 سال قبل

سلام اگر درمورد کار بسته بندیتون یکم برای بنده توضیح بدین ممنون میشم .برای چند روز آینده اسباب کشی دارم وسایلم تازه گرفتم به نظرتون بسته بندی لازمه یا خیر

افشین محمدی
4 سال قبل

بی نظیر بود سپند بار بهترین برند اثاث کشی و باربری در تهرانه واقعا خدماتشون با بقیه باربری ها فرق داشت

سعید
4 سال قبل

عالییییییییییییییییی واقعا یک اسباب کشی خیلی حرفه ای رو برای من انجام دادن من به کامنت هایی که بقیه دوستان قرار داده بودن اعتماد کردم و از این باربری بی نهایت راضی بودم عالی بود تشکر از لطفتون

ویدائو
4 سال قبل

سلام عالی بود

نودی
4 سال قبل

عالییییییییییییییییی کار حمل اثاثیه منزل به صورت خیلی تخصصی انجام شد

سعید شهبازی
4 سال قبل

سلام بر سپند بار عالی بود کارتون .مرسی

شیرین مفاخری
4 سال قبل

با سلام
ممنون میشم بنده رو در خصوص حمل اثاث منزل از تهران ستارخان به مقصد اراک کوی الهیه راهنمایی بفرمائید.
چون این جابه جایی متعلق به منزل پدر هست، و خانواده امکان کمک در امر جابه جایی در مبدا و مقصد رو ندارن لطفا راهنمایی های لازم رو مبذول کنید .

امید
3 سال قبل

سلام، وقت بخیر. شما حمل اسباب کارگاه خیاطی رو هم انجام میدید؟ هزینه برای جابجایی داخل محل با سه چرخ خیاطی حدودا چه مقدار میشه؟

جهانگیری
3 سال قبل
پاسخ به  سپند بار

حمل اثاثیه منزل یکی از کابوس های من بود واقعا سخت و طاقت فرسا و پر از دردسر اما شرکت سپند بار خدماتی حرفه ای رو برای حمل اثاثیه منزل ارائه میده از سپند بار کمال تشکر را دارم

زینب
3 سال قبل

برای شرق تهران خدمات ارائه نمی دهید؟

نوید
3 سال قبل

برای حمل اثاثیه منزل در تهران با سپند بار تماس گرفتم و از نحوه ارائه خدمات این شرکت واقعا رضایت دارم پرسنل حمل اثاثیه منزل بی نظیر و بدونه مشکل بود

ناهید
3 سال قبل

حمل اثاثیه منزل با سپند بار واقعا جذاب بود ، از بسته بندی تا چیدمان رو انجام دادن و واقعا راضی بودم

مدیری
2 سال قبل

سرویس دهی به موقع ، خدمات عالی ، با تجربگی و تعهد در قیمت گذاری خدمات بارز سپند بار بود

احدی
1 سال قبل

باسلام از شمال شرق از خدمات باربری سپند بار استفاده کنید چون واقعا کارشون عالیه وخیلی کارگران خوش اخلاق واز همه چیز مهمتر کاربلد هستن باتشکر از شعبه شمال شرق سپند بار

مهاجر
7 ماه قبل

سلام خدمت مدیریت محترم سپند بار خواستم بگم در ضمینه حما اثاثیه منزل سپند بار واقعا عالیه دمتون گرم بابت نیروهای خوب و خوش اخلاقتون

Fahim
6 ماه قبل

Good

نقشبندی
6 ماه قبل

سلام و درود لطف میکنید مقالات و نمونه کار در مورد بسته بندی و حمل اثاثیه در شعبه سعادت آباد بیشتر بزارید در یک ماه آینده بنده در سعادت آباد اثاث کشی دارم و میخواهم از شرکت سپند بار استفاده کنم ببینم نظراتی که دوستان گذاشتن درسته ممنون میشم بیشتر بزارین باتوجه به سخت بودن و استرس اسباب کشی واقعا این مقالاتتون دلگرمی برای مشتری هاتون ممنون از مدیریت سپند بار برای اینکه یک سایت کامل و عالی رو در اختیار مشتری ها قرار داده

got to up

شماره های تماس