نکاتی مهم برای صرفه جویی در هزینه های بسته بندی هنگام اسباب کشی

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

نکاتی مهم برای صرفه جویی در هزینه های بسته بندی هنگام اسباب کشی

 صرفه جویی در هزینه های بسته بندی

آیا راهی برای کاهش هزینه های اسباب کشی وجود دارد؟ در مقاله زیر نکاتی مهم برای صرفه جویی در هزینه های بسته بندی هنگام اسباب کشی را برای شما بیان می کنیم.

برای برخی افراد ، کاهش هزینه و پس انداز پول راهی برای زندگی بهتر است. با توجه به رکود اقتصادی ، تورم و افزایش هزینه و مخارج زندگی افراد به طور مداوم به دنبال راه های جدید و ابتکاری برای صرفه جویی در هزینه روزانه خود در طول سال هستند.

اسباب کشی اثاثیه منزل و ادارات ملزم به صرف هزینه ها  می باشد که هر چه این هزینه ها کاهش یابد برای شما بهتر خواهد بود. با توجه به اینکه تمامی مراحل اسباب کشی نیازمند صرف هزینه می باشد و افراد به دنبال راه هایی برای کم کردن هزینه های حمل و نقل خود می باشند ، رعایت نکات زیر به شما کمک می کند تا در اسباب کشی خود هزینه های مصرفی را به حداقل برسانید و مقداری پول پس انداز کنید.

هزینه های بسته بندی را کاهش دهید.

از مهم ترین نکاتی که به صرفه جویی در هزینه های اسباب کشی کمک می کند بسته بندی صحیح و اصولی می باشد. اگر اسباب و اثاثیه خود را به درستی و با رعایت استاندارد و اصول بسته بندی انجام دهید نه تنها وسایل شما در طول پروسه حمل و نقل آسیبی نمی بیند بلکه با کاهش حجم و داشتن جعبه و کارتن های کمتر هزینه کمتری را به شرکت های باربری پرداخت خواهید کرد.

در صورتی که با اصول بسته بندی آشنا نیستید بهترین کار برای محافظت از وسایل خود سپردن کار بسته بندی به کارکنان اتوبار سپند بار می باشد. افرادی که در باربری سپند بار کار می کنند با بسته بندی دقیق اسباب و اثاثیه شما یک جابجایی ایمن و بدون دردسر را به شما هدیه می دهند.

کارتن بسته بندی را از فروشگاه های محلی تهیه کنید.

از فروشگاه های محله خود کارتن های خالی برای بسته بندی اسباب و اثاثیه تهیه کنید. بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ جعبه های مقوایی را به کسانی که از آن ها درخواست می کنند ، می دهند. شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه های اسباب کشی خود با تهیه این کارتن ها و به کارگیری آن ها برای بسته بندی استفاده کنید.

از کاغذ باطله و یا روزنامه های تاریخ گذشته استفاده کنید.

شما برای بسته بندی لوازم شکستی و ظریف و حساس به کاغذهای خورد شده ای برای لابه لای این وسایل هنگام بسته بندی نیازدارید. تهیه کاغذهای خورد شده مخصوص بسته بندی نیاز به صرف هزینه دارد ، یکی از راه هایی که می تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه خرید این کاغذهای مخصوص به شما کمک کند استفاده از کاغذ باطله و روزنامه های تاریخ گذشته می باشد که شما می توانید به راحتی از دکه های مطبوعاتی در اطراف محله خود آن ها را تهیه کنید. شما می توانید صفحات نشریات را خرد کنید و آن ها را جایگزین مناسبی برای بسته بندی لوازم شکستنی و با ارزش کنید.

روزنامه های تاریخ گذشته استفاده کنید.
برای کاهش هزینه های بسته بندی از روزنامه های تاریخ گذشته استفاده کنید.

از وسایل خود به عنوان مواد بسته بندی استفاده کنید.

یکی دیگر از راه های صرفه جویی در هزینه های بسته بندی برای شما استفاده از وسایل اضافی و به درد نخور خود به عنوان وسایل بسته بندی می باشد. پتو ، لباس های کهنه و پرده هایی که دیگر در خانه جدید برای شما قابل استفاده نیستند نیز جایگزین خوبی لوازمی همچون فوم و نایلون های حبابدار برای بسته بندی اسباب و اثاثیه شما می باشند.

لوازمی که از آن ها استفاده نمی کنید را به فروش برسانید.

شما می توانید با فروش لوازمی که در انباری خود برای سال های طولانی قرار داده اید و دیگر از آن ها استفاده نمی کنید و یا لوازمی که در خانه جدید فضای کافی برای نگهداری از آن ها ندارید تا حدود زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

با فروش این لوازم علاوه بر اینکه پولی عاید شما می شود ،  برای بسته بندی لوازم کمتری خواهید داشت ، همچنین وسایل وزن کمتری برای حمل و نقل دارید و با این کار در هزینه های مربوط به بسته بندی و هم در هزینه حمل نقل خود تا حدود زیادی صرفه جویی خواهید کرد.

لوازمی که از آن ها استفاده نمی کنید را به فروش برسانید.
لوازمی که از آن ها استفاده نمی کنید را به فروش برسانید.

وسایل بلااستفاده را به موسسات خیریه اهدا کنید.

هر چیزی را که بلا استفاده می باشد مجبور نیستید با خود به خانه جدید ببرید بهترین کار این است  که آن ها  را به افراد کم بضاعت ببخشید. اگر لوازم اضافی خود را نتوانستید بفروشید می توانید آن ها را به موسسه خیریه و افرد فقیر اهدا کنید.

از دوستان و اعضای خانواده خود برای انجام بسته بندی و امور اسباب کشی کمک بگیرید.

از دوستان و خانواده خود برای کمک به بسته بندی وسایل و جابجایی جعبه های بسته بندی کمک بگیرید. از انجایی که بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل یکی از وقت گیرترین بخش های اسباب کشی می باشد ، برای پیشرفت کار خود می توانید از افراد دیگر کمک بگیرید تا کارهای شما سر وقت تمام شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بلند کردن وسایل سنگین را به  افراد حرفه ای واگذار کنید.

چون در صورت نداشتن مهارت و تجربه در جابجایی اشیاء حجیم و سنگین خسارات جدی به وسایل و سلامتی خود وارد خواهید کرد. پس بهترین کار کمک گرفتن از یک باربری معتبر برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه می باشد. اتوبار سپند بار با داشتن پرسنلی با تجربه و کار آزموده جابجایی وسایل را با ایمنی کامل را برای شما انجام می دهند.

کارتن و تجهیزات بسته بندی به مقدار نیاز خریداری کنید.

یکی از نکات مهم دیگری که برای کاهش هزینه اسباب کشی و صرفه جویی در هزینه های خود باید انجام دهید ، این است که یک لیست از وسایلی که برای بسته بندی نیاز دارید را تهیه کنید ، تا جعبه و کارتون های بسته بندی بیشتر از آنچه که برای بسته بندی لوازم خود نیاز دارید و لازم است خریداری نکنید.

شما همچنین می توانید تجهیزات بسته بندی استفاده نشده را در بسته بندی اصلی آن ها نگه دارید. به این ترتیب ، اگر بیش از اندازه تجهیزات بسته بندی مورد نیاز خود را بیش از حد ارزیابی کنید ، می توانید موارد بدون استفاده را برای به فروشگاهی که از آنجا خرید کرده اید بازگردانید.

تجهیزات بسته بندی به مقدار نیاز خریداری کنید.
برای صرفه جویی در هزینه ها کارتن های بسته بندی به مقدار نیاز خریداری کنید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس