بهترین باربری در جاده مخصوص کرج

باربری سپند بار به عنوان برترین باربری تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

مطالب پیشنهادی

آخرین نظرات

بهترین باربری در جاده مخصوص کرج

باربری در جاده مخصوص کرج یکی از مسیرهای حمل بار است که شرکت‌های باربری برای حمل بار از آن استفاده می‌کنند. حمل بار در این جاده و استفاده از ماشین نیازمند تجربه و دانش کافی است که باید تحت‌نظر متخصصین حمل‌ونقل و باربری صورت گیرد. به همین خاطر شرکت‌های حوزه خدمات باربری جاده کرج با استفاده از امکانات و افراد باتجربه و حرفه‌ای، تمامی کارهای مربوط به حمل‌ونقل بار را به عهده می‌گیرند.

تلفن تماس شبانه روزی حتی تعطیلات

شرکت باربری سپند بار از معتبرترین و باتجربه‌ترین شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت دارد. اگر قصد جابه‌جایی بار از جاده کرج را دارید، این شرکت با هزینه به‌صرفه تمام خدمات حمل بار را برایتان فراهم خواهد کرد.

باربری جاده مخصوص

در این مقاله به‌صورت مفصل تمامی مواردی را که برای حمل بار در جاده مخصوص کرج باید بدانید مورد بررسی قرار می‌دهیم و نکاتی را که در انتخاب شرکت باربری برای حمل بار در این منطقه لازم است مرور می‌کنیم، تا با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه‌ای حمل بارهای خود را انجام دهید.

اهمیت باربری در جاده مخصوص کرج

جاده مخصوص کرج از آن دسته جاده‌های شلوغ بوده که اطراف آن را کارخانه‌ها و مناطق صنعتی گرفته است. ازآنجایی‌که این کارخانه‌های صنعتی به طور مرتب در حال ارسال بار به سراسر کشور هستند؛ باربری‌های زیادی در این منطقه قرار دارند و جاده مخصوص کرج را به یکی از مهم‌ترین جاده‌های حمل بار تبدیل کرده‌اند.

همچنین به دلیل وجود محله‌های مسکونی بزرگ از جمله: چیتگر، ویلا شهر، تهرانسر ، شهرک دانشگاه تهران و … که در اطراف این جاده قرار دارند، ساکنین این منطقه برای جابه‌جایی وسایل و اثاثیه منزل خود نیاز به شرکت‌های باربری متخصص دارند.

پس در جاده مخصوص کرج به دلیل وجود ساختمان‌های مسکونی و کارخانه‌های صنعتی؛ هم جابه‌جایی لوازم منزل و هم بارهای صنعتی صورت می‌گیرد. در نتیجه جاده بسیار مهمی در زمینه حمل بار به‌حساب می‌آید.

اتوبار در نزدیکی جاده مخصوص

روال کاری باربری در جاده مخصوص کرج

نحوه کار در باربری سپند بار به این صورت است که؛ با شرکت تماس می‌گیرید و جابه‌جایی کالای خود را به آنها اطلاع می‌دهید. بعد از اینکه قرارداد بسته شد؛ شرکت، مسیر حمل کالاها را مشخص کرده و برای بیمه‌نامه بار اقدام خواهد کرد. این بیمه‌نامه بدین معنی است که هرگونه اتفاقی در طول مسیر برای بار پیش بیاید، شرکت بیمه تمام خسارت آن را پرداخت می‌کند. پس از این مرحله بسته‌ بندی اثاثیه منزل و آماده‌سازی محموله حمل توسط کارگران صورت می‌گیرد و درنهایت بعد از انجام تمامی این کارها، کالای موردنظر را با رعایت تمام نکات ایمنی و در سلامت کامل به مقصد می‌رساند.

 انواع خودروهای باربری در جاده مخصوص کرج

شرکت باربری سپند بار باتوجه‌به نوع و حجم بار از خودروهای متفاوتی استفاده می‌کند که این کار باعث می‌شود کالای شما با هزینه به‌صرفه و کاملاً مطمئن به مقصد برسد.

جابه‌جایی بار با نیسان

نیسان بهترین گزینه برای مواقعی است که می‌خواهید بار شما زودتر به مقصد برسد، چون نسبت به سایر خودروهای باربری سریع‌تر است. جابه‌جایی با نیسان در حجم محدودی صورت می‌گیرد و اگر بار شما بیشتر از 2 تن باشد باید از خودروی دیگری استفاده یا در چند مرحله آن را جابه‌جا کنید که در این حالت شرکت باربری سپند بار مناسب‌ترین گزینه را به شما ارائه می‌دهد.

جابه‌جایی بار با خاور

برای حمل بار خود هم می‌توانید از خاور سقف‌دار و هم بدون سقف استفاده کنید. معمولاً برای اطمینان بیشتر از اینکه کالا بدون مشکل به مقصد برسد، از خاور سقف‌دار استفاده می‌کنند. باتوجه‌به اینکه خاورها، 3 تا 8 تن بار حمل می‌کنند؛ بهترین گزینه برای حمل‌ونقل اثاثیه منازل و شرکت‌ها به شمار می‌روند.

جابه‌جایی بار با بنزهای تک و جفت

از این بنزها برای حمل بارهای سنگین در حجم بالا استفاده می‌شود. مقدار باری که می‌توانند جابه‌جا کنند، 10 تا 15 تن است که معمولاً برای حمل بارهای سیمان، گچ، دستگاه‌های صنعتی بزرگ، تیرآهن‌ها، میل‌گردها و… از آنها استفاده می‌شود.

جابه‌جایی بار با تریلی

تریلی‌ها در حمل‌ونقل بار کاربردی‌تر از بقیه هستند که شامل انواع مختلفی از جمله:

تریلی کفی: این نوع از تریلی‌ها که ساده‌ترین نوع تریلی هستند، تا 27 تن بار می‌توانند جابه‌جا کنند و چون اتاق بار آنها فاقد دیواره است، انواع بارها را در شکل‌های متفاوت می‌توانند بارگیری کنند.

تریلی ترانزیت یا چادری: معمولاً برای جابه‌جایی کالاهایی که به‌صورت کارتون یا بسته‌بندی شده هستند از این تریلی‌ها استفاده می‌کنند. این نوع ماشین‌ها تا 23 تن برای حمل بار ظرفیت دارند و به دلیل خصوصیاتی که دارند، مناسب‌ترین نوع تریلی برای ارسال بار به مرزها هستند.

تریلی تیغه یا کانتینر بر: یک بارگیر غیرثابت است که هم برای حمل کانتینر و هم برای حمل مخزن‌های بزرگ از آن استفاده می‌کنند. این تریلی‌ها تا 28 تن توانایی حمل بار دارند.

برای اطلاع از هزینه باربری تمامی این ماشین‌ها می‌توانید با شرکت باربری سپند بار تماس بگیرید و با کارشناسان آنها صحبت کنید تا بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

شرکت حمل بار در جاده مخصوص کرج

 هزینه‌های حمل بار در جاده مخصوص کرج

هزینه جابه‌جایی بار ثابت نیست و تحت‌تأثیر عوامل مختلفی است، شناخت این عوامل می‌تواند به شما کمک کند که هزینه باربری را به طور چشم‌گیری کاهش دهید.

از مهم‌ترین عواملی که بر هزینه باربری تأثیر می‌گذارد؛ وزن بار، نوع بار، مسافت، نوع ماشین باربری، بسته‌بندی بار، مصرف سوخت، بیمه‌نامه بار و بارنامه می‌توان نام برد که در ادامه این موارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وزن بار

یکی از مهم‌ترین مواردی که بر میزان هزینه حمل بار تأثیر می‌گذارد وزن بار است. طبیعی است که هرچه وزن بار بیشتر باشد؛ مصرف سوخت و استهلاک بالا می‌رود و در نتیجه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

نوع بار

نوع باری که جابه‌جا می‌شود. در انتخاب نوع ماشین باربری بسیار مؤثر است. چون هر بار، شکل و حجم متفاوتی دارد باید ماشین مناسب را برای حمل آن استفاده کرد.

برای مثال: برای حمل بارهایی که به شکل مایع هستند باید از تانکرها استفاده کرد یا برای حمل بسته‌های مواد غذایی باید از یخچال‌ها استفاده کرد؛ بنابراین نوع بار شما ماشین حمل بار را تعیین می‌کند که طبیعتاً هرکدام هزینه‌های متفاوتی دارند.

مسافت

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر هزینه باربری، مسافت بین مبدأ و مقصد است. هرچه میزان مسافت بیشتر باشد، استهلاک و سوخت ماشین بالاتر می‌رود و هزینه حمل بار را بیشتر می‌کند.

نوع ماشین باربری

همان‌طور که در این مقاله به آن اشاره کردیم؛ برای حمل بار می‌توان از ماشین‌های مختلفی استفاده کرد که این کار بسته به نوع و حجم بار صورت می‌گیرد. اما باید به این نکته توجه کرد که ماشین‌های حمل بار باتوجه‌به ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارند، هزینه‌های متفاوتی هم دارند.

توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب ماشین باربری با کارشناسان شرکت سپند بار مشورت کنید تا بهترین و به‌صرفه‌ترین گزینه را در اختیار شما قرار دهند.

بسته‌بندی بار

ازآنجایی‌که شکل و حجم بارها باهم متفاوت است طبیعتاً بسته‌بندی آنها نیز باهم فرق دارد. برای مثال: بسته‌بندی مواد غذایی باید در کارتون‌های شیک و البته مقاوم باشد، درحالی‌که شن و ماسه را در گونی‌های ساده بسته‌بندی می‌کنند. پس نوع بسته‌بندی بار در هزینه‌های باربری بسیار تأثیرگذار است.

مصرف سوخت

بی شک یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که بر هزینه حمل کالا تأثیر می‌گذارد نوع و میزان مصرف سوخت ماشین‌های باربری است. بعضی از این ماشین‌ها با سوخت بنزین و بعضی با گازوئیل کار می‌کنند؛ همچنین در کشور ایران سالانه قیمت سوخت افزایش پیدا می‌کند بنابراین برای مقدار هزینه باربری باید نوع سوخت ماشین‌ها را هم در نظر گرفت.

بیمه‌نامه بار

معمولاً بارهایی که دارای ارزش بالایی است آن را بیمه می‌کنند. برای بیمه کردن بار خود باید هزینه‌ای پرداخت کنید که بسته به نوع و حجم بار این هزینه تغییر می‌کند. همچنین شرکت بیمه‌کننده و شرایط بیمه به لحاظ زمانی و ریالی در هزینه تمام شده بیمه می‌تواند تأثیرگذار باشد.

بارنامه

بارنامه برگه‌ای است که تمام مشخصات بار، ارسال‌کننده، دریافت‌کننده و میزان بیمه در آن درج می‌شود. آخرین موردی که بر هزینه حمل بار تأثیرگذار است، همین بارنامه است که باتوجه‌به نوع، حجم و قیمت بار تعیین می‌شود.

اسباب کشی در جاده مخصوص کرج

ویژگی‌های یک شرکت باربری خوب

شرکت‌های باربری زیادی در سطح کشور وجود دارند. اما همه این شرکت‌ها در یک سطح نیستند که این تفاوت سطح باعث شده مشتری همیشه به دنبال شرکت‌های باربری با سطح بالا باشد.

انجام رفتار حرفه‌ای و تکیه بر تجربه شرکت حمل بار در ارسال دقیق و سالم مرسوله مفید است به همین خاطر انتخاب درست شرکت باربری در جاده مخصوص کرج از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه این مطلب به بررسی آنها می‌پردازیم.

شما می توانید لیست باربری های مجاز تهران را در سایت سپند بار مشاهده کنید

کارگران ماهر

وجود کارگران باسابقه و آموزش‌دیده در شرکت باربری باعث می‌شود بارها در سلامت کامل و بدون هیچ خسارتی به مقصد برسند. حاصل این کار اعتمادسازی در بین مشتری‌ها و بالارفتن اعتبار شرکت است که باعث می‌شود مشتری‌ها با خیال راحت و بدون دغدغه باربری در جاده مخصوص کرج را به شرکت بسپارند.

عدم محدودیت در ماشین‌های باربری

تنوع در حجم و شکل بارها بسیار زیاد است به همین دلیل شرکت‌های باربری باید انواع ماشین‌های باربر را در اختیار داشته باشند تا به تمام مشتریان خود خدمات ارائه دهند و سطح و عملکردی حرفه‌ای از خود به‌جا بزارند. باربری در جاده مخصوص کرج نیازمند ماشین‌های متنوع و سالم است به همین خاطر توصیه می‌شود شرکت‌ها از تنوع ماشین برخوردار باشند.

عدم محدودیت در سرویس‌دهی

شرکتی که می‌خواهد در سطح کشور به طور حرفه‌ای فعالیت کند؛ باید سرویس‌دهی حرفه‌ای و به‌روزی داشته باشد و از آن سبک سنتی فاصله گرفته باشد. خدمات‌رسانی در تمام روزهای هفته و سال به‌صورت شبانه‌روزی در پیشرفت و حرفه‌ای شدن شرکت بسیار مؤثر است.

تعهد و مسئولیت‌پذیری

اما می‌رسیم به مهم‌ترین ویژگی شرکت‌های باربری خوب یعنی تعهد و مسئولیت‌پذیری که برای اعتمادسازی و پیشرفت شرکت بسیار ضروری است. تمام شرکت‌هایی که در سطح کشور شناخته شده هستند و به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کنند به این مورد بسیار توجه می‌کنند. چون کوچک‌ترین اشتباه و کم‌کاری باعث خراب‌شدن وجه شرکت خواهد شد.

تلفن باربری جاده مخصوص کرج

مزایای اثاث‌کشی و باربری در جاده مخصوص کرج

مشکلات و دردسرهای اسباب‌کشی بر هیچ‌کس پوشیده نیست و گاهی حتی باعث اتفاقات و خسارت‌هایی شدیدی می‌شود. از طرفی دیگر تهیه کارتن‌های مناسب برای بسته‌بندی، جابه‌جا کردن وسایل، پیداکردن ماشین باربری و… بسیار زمان بر است و گاهی هزینه زیادی را باید پرداخت کنید. اما شرکت باربری سپند بار با کادری حرفه‌ای و در اختیار داشتن امکانات به‌روز و پیشرفته تمام این کارها را برای شما انجام می‌دهد.

به‌طورکلی مزایای اثاث‌کشی با استفاده از شرکت سپند بار عبارت‌اند از:

  • این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای با سرعتی بالا و در کمترین زمان ممکن، حمل‌ونقل وسایل را انجام می‌دهد.
  • تهیه بهترین وسایل برای بسته‌بندی مانند: سلفون اسباب‌کشی، چسب زن و کارتن‌های مقاوم و مخصوص اسباب‌کشی
  • حمل‌ونقل وسایل با بهترین ماشین‌های باری از جمله: نیسان، خاور، تریلی و…
  • بهترین کارگران را در اختیار شما می‌گزارد که بسیار ماهر هستند و از لحاظ فیزیک بدنی کاملاً مناسب این کار هستند.
  • داشتن راننده‌های حرفه‎‌ای و باتجربه که با رعایت نکات ایمنی و اطمینان کامل وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند و همچنین توانایی
  • مشاوره رایگان و تخصصی برای مشتریان
  • دادن بیمه باربری که در صورت بروز حادثه‌، بیمه تمامی هزینه‌ها را متقبل می‌شود.

همه اینها باعث می‌شود که سپند بار یک شرکت بسیار حرفه‌ای شناخته شود و کسایی که قصد اثاث‌کشی دارند با خیال راحت کار جابه‌جایی را به این شرکت بسپارند.

سخن نهایی

باربری در جاده مخصوص کرج یکی از راه‌های حمل‌ونقل بارها به سراسر کشور است. شرکت باربری سپند بار در این مسیر مشغول خدمات‌رسانی به مشتریان است.

در این مطلب تمامی ویژگی‌ها و خدمات سپند بار را مورد بررسی قرار دادیم تا هرچه بیشتر با خصوصیات و توانایی این شرکت آشنا شوید تا اگر برای باربری در جاده مخصوص کرج نیاز به خدمات باربری داشتید بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید.

اگر در مورد حمل بار از جاده مخصوص کرج سؤالی دارید یا تجربه حمل بار از این منطقه را داشته‌اید از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
got to up

شماره های تماس